Komentuoti
 1. 2015.09.15 11:53 (prieš 3 m.)

  Sveikos, Mamytės. Mums 38sav. ir gydytoja sakė, jog mano placenta subrendusi. jaučiu mažokai judesiukų. Durią makštį dažnai, sunku vaikščioti, dažnai kietėja pilvas. naktim sujku net apsisukti į kitą pusę nekalbu apie atsikėlimą iš lovos. siaubingai skauda klubus. kaip reaguot ? ar jau krautis tašes ir vykt į ligoninę ?

 2. 2015.09.15 13:27 (prieš 3 m.)

  Manau, tašės jau turėtų būti sukrautos, o į ligoninę lėkt dar nėra ko - visi jūsų pojučiai - tiesiog nėštumo pabaiga Tik reikia atidžiai sekti vaikučio judesius, jei tikrai jų mažiau, reikėtų pasikonsultuoti su gydytojais nedelsiant. Būna, kad leliukas prieš gimdymą kiek aprimsta, bet atsarga gėdos nedaro.

 3. 2015.09.15 17:39 (prieš 3 m.)

  Labas, man jau nuo 34 savaitės placenta subrendusi iki 3 laipsnio ir leliukas dėl to per mažo svorio, 37 savaitę apžiūrėjo ir patarė laukti sekant judesius ir savo savijautą, nerekomenduoja anksčiau imti, nes leliukas tik 2,3 kg., bet gydytoja ne kartą pabrėžė, jog nepergyvenčiau, svarbiausia kai tokia diagnozė yra nerekomenduojama pernešioti, todėl kai sukaks pilnos 39 savaitės guldys į patologinį skyrių ir spręs ką daryti. Tašės beveik sukrautos, bet kol kas stengiuosi nesijaudinti seku judesius ir laukiu kitos savaitės. Sėkmės jums.

 4. 2015.09.15 17:42 (prieš 3 m.)

  dar pamiršau parašyti, jog paskutinę savaitę irgi jaučiu jaučiu dilgčiojimus makštyje, net ir naktį pašoku kai suduria, bet ir pirmam nėštume tas pats buvo, tai nesijaudinu, tiesiog gimda ruošiasi gimdymui. O dėl apsivertimo lovoje seniausiai nebeįmanoma, skauda visus kaulus, bet per pirmą nėštumą skaudėjo ir tarpvietės srityje kaulus, po gimdymo net koją buvo atėmę, bet viskas čia normalu, kaulai ruošiasi gimdymui ir reikia išlaukti, jau pabaiga, tad tenka pakentėti, viskas pagimdžius susitvarkys. laikykitės.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras