Julija Pov parašė:
As irgi baigiau sitoj busenojjau i magistratura dokus padaviau
penktadieni baigiu dirbti, sestadieni jau busiu pas vyra Airijoj , poto vel cia , po 2 savaiciu vyras atskris i lietuva menesiui , tai 3 savaites prie juros poilsiausim, o poto jau ir gimdymas
tikiuosiu veiklos netruks
plius pas mane darbas toks visada jei yra noras ir uzsakymu gali namie padirbeti
tai tikiuosiu neliudesiu
![]()
O ka tu studijuoji, studijuosi magistranturoje?
As tik baigusi iskart padaviau dokus, istojau, bet pasiimiau akademines... nuo rugsejo prasides mano mokslai..
Ohoho, kiek planu...
pala pala, vyras Airijoje..o tai kur jusu nuolatine gyvenamoji vieta?


mes puikiai augam.jau sedi,stovi,ropoja.viska per viena savaite ismoko





