as pirma menesi is vis vaiko nepadedavau, taip gera ji budavo laikyti, tai ir sededavau visa laika su juo, nes pati taip norejau
ai dabar irgi nesiskundziu, aisku, kartaisnepatogu, kad pats neuzmiega ir jau po truputireikes mokinti, bet siaip labai malonus tasmigdymosi ritualas mums abiems, tai kogi ne...
su antru turbtu taip nedaryciau, o ir galimybiu maty nebus, nes jau ne vienintelis vaikiukas, bet pirmaji ismylavau maksimum







