Antinksčių adenoma

Komentuoti
 1. 2014.06.22 14:17 (prieš 4 m.)

  Sveiki.

  Ne vienerius metus lengvai paskaudendavo dešinį šoną. Neštumo metu susirgus nėščiųjų pielonefritu, būtent šioje pusėje echoskopuojant inkstus netikėtai rado kažkokį darinį. Po gimdimo praėjus kiek laiko užsiėmiau šiuo reikalu. KMUK nustatė jog problema ne inkstuose. Dešiniame antinkstyje rado 3,5 X 3,1cm augliuką - adenomą, tad jau reiks bendraut su endokrinologais... gal kas turėjote patirties su tokia liga?

 2. 2014.06.22 18:56 (prieš 4 m.)

  Bitinielis parašė:
  Sveiki.

  Sveika.
  Man prieš beveik trejus metus pašalino dešinio antinksčio adenoma. Tik tiek kad dar šis augliukas papildomai išskirdavo antinksčio hormonus, todėl turėjau baisiai aukšta kraujo spaudimą. Kaip tavo spaudimas? Ar dar ką nors jauti, be skausmelių šone? Tų adenomų būna labai įvairių, neaišku kokia bus pats tave.

 3. 2014.06.22 22:58 (prieš 4 m.)

  pas mane taip pat spaudimas megsta pasokineti. Daznai sokinedavo kai man buvo 18 metu, na ir dabar po gimdymo padznejo vel. Nestumo metu tuo skustis beveik nereikejo. Na dr antsvoris... vaikas buvau tikrai normalaus sudejimo, bet nuo kokios 4 klases pradejau pilneti. Seimos gydytoja spaudima nurasydavo antsvoriui, o sono skausmus tiesiog "gal del menesiniu"

 4. 2014.06.23 10:13 (prieš 4 m.)

  Na endokrinologai paims hormonus bus matyt kokiu per daug. Na ir antinkssti kartu su augliuku vistiek tures pasalinti, neissigaskit operacija nera labai sudetinga, po keliu dienu jau galejau vaziuoti namo. na o su svoriu tai idomiai, man jis pradejo augti po operacijos. o spaudimas kildavo iki 200/120.
  Na aisku genetinius tyrimus tikriausiai lieps pasidaryti nes sie augliukai retai kada buna jaunam amziui.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras