2015.12.23 09:06 (prieš 10 m.)
adriuke parašė:
Sveikos.perskaiciau visa foruma nuo pradziu.mano sunelis su autizmo diagnoze nuo vakar.dar nesuvokiu.nepripaxistu.verkiu.gailiu savo nabagelio.kai nusiraminu skaita…
Apie delfinus sakau ne is patirties bet is pasakojimo zmoniu kuriems teko dalyvauti. Vieniems labai labai labai padeda. Kitiems nu tiesiog netinka- kaikurie autistai labai sureaguoja i delfinus prasideda panikos pykscio priepoliai.nevaldomos emocijos ir tt. Kaip svieziai iskeptai autisto mamai pirmiausia patarcciau - nusiramibti- jus ne viena, musu daug. Nekaltinti nieko- ne jusu kalte, ne skuepo, ne gimdymo. Geriau po biski pasieskokite vietos kur jums gali oadeti- raidos centrai, specialys darzeliai- privatus spevialistai.nu zinokit be ju pagslbos lb sunku yra viska suzinoti ir isbandyti. Pradzioj siulau ismokti suprasti savo vaika
as nemoku apsakyti koks ateina tevam palengvejimas kada su pagalba imi suprasti ko tavo vaikas istiesu praso.ka jis isreiskia sabo elgesiu.. as linkiu tik nepanikuokite( as verkiau ir blaskiausi koki menesi, aplinkiniai nlb supranta kas tai yra autizmas klausineja..) dabar yra svarbiausia myleti savo vaika dar labiau nei mylejot iki vakar. O drasa zinios ir visa kita ateis tikrai ateis- prizadu jums!