Autistukai

Komentuoti
  1. 2019.01.07 00:51 (prieš 1 mėn.)

Lūšiukė parašė:
    Mes ne grubiai, o tiesiog bandau atkreipti jo dėmesį šaukiant vardu, kartais tiesiog patapsnojus per petį, ranką. Prašau paklausyti, pasižiūrėti.

Maniskis supyksta dažniausia.. Todėl reikia paimti už veido abiem delnais. Jis atsisuka iš kokio 10karto kai pasaukiam, bet nusisuka už poros sekundžių ir rėkia.. Bet manau tikrai pazengsim ir mes tiek, kiek jūs..❤

2. Berniukas 6 m. 1 mėn.
    Berniukas 8 m. 1 mėn.
    Berniukas 14 m. 8 mėn.

2019.01.07 01:02 (prieš 1 mėn.)

A ir G parašė:
    Maniskis supyksta dažniausia.. Todėl reikia paimti už veido abiem delnais. Jis atsisuka iš kokio 10karto kai pasaukiam, bet nusisuka už poros sekundžių ir rėkia.. B…

Jūs dar mažučiai, tikrai bus lengviau! Jau maniškis kiek klykdavo, atrodė nei galo nei pabaigos nebus. Kai prasidėjo metinuko krizė, jam buvo 9men. Poto dvimecio krize isgyvenom tikrai ilgiau nei du metus. vis manęs klausia per baleto pamokas, kaip mažąja sekasi auginti. Vis būna kaprizinasi mergaitės ir mamos skundžiasi, kad Lb sunku. Tai visada juokiuosi, jau tokia patirtis, kad db menkniekis. Nes tikrai per dieną būdavo po nesuskaičiuojamą skaičių tų klykimu, kritimų ant žemės.

3. 2019.01.07 17:39 (prieš 1 mėn.)

Grupioke parašė:
    Ai aš vis prisigalvoju gal. O gal man taip atrodo! Ar įmanoma nuo 6 men įtarti autizmą.

Sako, nuo gimimo būna aišku, bet pats ir pusės metų tikrai ne kažką pamatysi. Nuo metų sakyčiau jau kažką galima įžiūrėt, nuo 1,5 metų jau ir identifikuot.

1
  4. 2019.01.07 17:40 (prieš 1 mėn.)

Grupioke parašė:
    Ai aš vis prisigalvoju gal. O gal man taip atrodo! Ar įmanoma nuo 6 men įtarti autizmą.

Sako, nuo gimimo būna aišku, bet pats ir pusės metų tikrai ne kažką pamatysi. Nuo metų sakyčiau jau kažką galima įžiūrėt, nuo 1,5 metų jau ir identifikuot.

Be to, megaitėms šis sutrikimas pasitaiko 4 kartus rečiau ;)

1
  5. Berniukas 6 m. 1 mėn.
    Berniukas 8 m. 1 mėn.
    Berniukas 14 m. 8 mėn.

2019.01.07 18:38 (prieš 1 mėn.)

Esoteric parašė:

Mums per kursus pasakojo, kad mergaitėms ir panašiai, tik tiek mergaičių truputi kitokie požymiai ir sunkiau įvertinti, nes moterų kitokia prigimtis.

1
  6. 2019.01.08 10:38 (prieš 1 mėn.)

A ir G parašė:
    Pirmiausia tai iš kart eiciau pas psichologą mokintis su tokiu vaiku komunikuoti. Antra tai papildus gertume, ir eterius naudotume nuo metų laiko.

Musu berniukas turi raidos sutrikimu, nei brangus eteriai nei papildai nepadejo, o babkiu kruva isleidom. Taigi ne visiems tas tinka.

7. 2019.01.08 10:56 (prieš 1 mėn.)

Oxaoxa parašė:
    Musu berniukas turi raidos sutrikimu, nei brangus eteriai nei papildai nepadejo, o babkiu kruva isleidom. Taigi ne visiems tas tinka.

tai aš ir nesiulau, tik sakau kaip aš daryčiau. Nes maniškio vaiko organizmas buvo užterštas labai. Tai reikėjo ir reikia.

8. 2019.01.08 15:37 (prieš 1 mėn.)

Sveiki, gal kas nors naudojosi osteopato paslaugomis ir galėtų rekomenduoti osteopatą

9. 2019.01.08 15:38 (prieš 1 mėn.)

Sveiki, gal kas nors naudojosi osteopato paslaugomis ir galėtų rekomenduoti osteopatą

10. 11 m.
    12 m. 6 mėn.

2019.01.08 21:03 (prieš 1 mėn.)

A ir G parašė:
    tai aš ir nesiulau, tik sakau kaip aš daryčiau. Nes maniškio vaiko organizmas buvo užterštas labai. Tai reikėjo ir reikia.

Kazkada rašėte apie eterinius. Gal galite plačiau ar nuoroda kokią įmest

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras