oilyleli parašė:
nu bandau ikeltiTestukas Rapipreg - gal jie netycia negeri kokie?
![]()
Na as tai matau vaiduokliuka
oilyleli parašė:
nu bandau ikeltiTestukas Rapipreg - gal jie netycia negeri kokie?
![]()
Na as tai matau vaiduokliuka
AliCante parašė:
siandiem neigiamas buvodar ryt darysiuos ir kitas dienas iki treciadienio. jei nieko neparodys, vadinasi, si men nelemta dar
![]()
liudna, bet gal dar per anksti? gal ryt antras bruksnelis pasirodys...
oilyleli parašė:
nu bandau ikeltiTestukas Rapipreg - gal jie netycia negeri kokie?
![]()
As irgi matau antra
oi mergaites, variau i sporto kluba, tai jogos trenere, sake geriau dabar nesitreniruok. tai as ta proga nusipirkau kita NT (Ameriteks). Bet sitas irgi turbut niekam tikes bus. Nu bet kad Euro vaistine kitokio neturejo, o uz 30 kita kur siule, tai kazkaip paalvojau, kad neverta
Ech, suvaikejau. Ne tai kad sedeciau ir ramiai laukciau, bet ne zaidziu sau
ryte pirmu taikymu testuosiu
(kazin cia musu nebars administratoriai, kad kalbam beleka, o ne apie temperatura? ) Beje, as juk jau sakiau nebematuosiu tempes, tai gal ir nebereiks
oilyleli parašė:
oi mergaites, variau i sporto kluba, tai jogos trenere, sake geriau dabar nesitreniruok. tai as ta proga nusipirkau kita NT (Ameriteks). Bet sitas irgi turbut nieka…
Tai paminekim ir temperatura
Ryte pasimatuok tempe, ir jei nenukritus, sisiok ant to NT ir mums vaizdeli is karto
@Fėja@ parašė:
Tai paminekim ir temperatura![]()
Ryte pasimatuok tempe, ir jei nenukritus, sisiok ant to NT ir mums vaizdeli is kar…
taip, matuosiu kol pamatysiu ||
arba mm
o kada tu jau pas daktaryte eisi?
oilyleli parašė:
taip, matuosiu kol pamatysiu ||arba mm
![]()
o kada tu jau pas daktaryte eisi?
Kita antradieni uzsirasiau, tada paaiskes, kiek laiko ir kaip laikosi, nes kol kas jokiu pozymiu, tik kad mm nera..
labas rytas, na turbut pareina
tevu-darzelis.lt/rk63226@131019c0915
taigi, kiek vakar jau skraidziau padebesiais, tai siandien jau nuotaika nebekokia
na, o kaip jus laikotes?
vakarykstis vaiduokliukas siandien net ryskesnis
oilyleli parašė:
labas rytas, na turbut pareina![]()
![]()
tevu-darzelis.lt/rk63226@131019c0915
O kitos firmos testas ka parode? Siaip tai dar nera didelis kritimas, as labiau kritus buvau. ;)
12 testuotojų vertinimai
2 testuotojų vertinimai
6 testuotojų vertinimai