EdiCom parašė:
Domina, gal kas turi parduoti![]()
Turiu,tik panaudoti karta.
EdiCom parašė:
Domina, gal kas turi parduoti![]()
Turiu,tik panaudoti karta.
Exulte parašė:
Aš taip pat turiu pradarytą prieš kelias dienas. Tik viena dozė su sunaudota, nebeprireikė, parduodu pigiau. Kaunas
Sveiki, ar dar turit?
Ingridutė parašė:
Sveiki, ar dar turit?
As taip pat turiu,naudota kelis kart.
Ingridutė parašė:
Sveiki, ar dar turit?
Sveiki, turiu. Galiu perleisti uz kokius 9e
Daiva Paduskute parašė:
Sveiki, dovanoju 2 dėžutes, nepradaryta, tačiau galioja iki 2025 - 02
Laba diena, ar dar turite?
Exulte parašė:
Sveiki, turiu. Galiu perleisti uz kokius 9e
Sveiki, ar turite dar? Jeigu turite parašykite man privačia žinutę
Exulte parašė:
Aš taip pat turiu pradarytą prieš kelias dienas. Tik viena dozė su sunaudota, nebeprireikė, parduodu pigiau. Kaunas
Sveiki, tai uzteko tik vienos dozes ir praejo visi skausmai?
14 testuotojų vertinimai
10 testuotojų vertinimai
4 testuotojų vertinimai