Komentuoti
  1. 2019.07.08 17:03 (prieš 1 sav.)

2. Mylimas Perliukas 6 m. 11 mėn.

2019.07.11 10:18 (prieš 1 sav.)

Sveikutės, esu išmėginusi "vokelius" ar "stiklainius", kaip kiti vadina. Man tai pasiteisino, mat pajamos tarp minimumo ir vidutinių... Tai pirmiausia iš bendros sumos išminusuodavau 7-10% į taupyklę ale ateičiai, ar juodai dienai. Iš likusios sumos visi įsipareigojimai, kaip mokesčiai, paskola, lizingas, vaiko poreikiai (darželis, treniruotės ir pan.). O likusius dalindavau iš 4 sav. Tai kokia suma gaudavosi, su tokia turėdavau verstis visą sav. Jei likdavo, į taupyklę. Dažniausiai pataupyt labiau pavykdavo vasarą, kai nukrisdavo darželio ir treniruočių našta, nors ir daugiau išleisdavau kurui, pasivažinėjimams, pramogoms. Bet užpuolė "bėdutės", iš šnipštas iš mano siekių taupyti. O bet tačiau, vis tiek išsiugdė taupymo-pinigų kaupimo įgūdis. Vis tiek, ko per sav. neišleidžiu, skiriu paskolos sąskaitai ir taip, po kelis eurus, didinu sumą, su siekiu įnešti kuo daugiau...

2
  3. 2019.07.11 12:23 (prieš 1 sav.)

Mano patarimas norincioms pasitaupyti butu paprastas: svarbiausia to noreti. Pvz buvo man karta atvejis, studijavau, piniginej buvo 200 Lt ir 13 ct. Pagalvojau ok, issikeisiu 200, nusipirksiu to to ir to. Viena diena tiesiog nenuejau i parde, is spinteliu maisto atsargas naudojau. Antra diena irgi. Tada galvojau, visai neblogai, ir soti esu ir nieko netruksta. Praejo 5 d ir neisleidau nei cento. Nesukudau, nenumiriau, nieko nepraradau. Ir kartais dabar eksperimentuoju, i parde pasiimu 5 ar 10 euru, jokiu mokejimo korteliu ir bandau apsipirkti. Jokiu akimirkos uzgaidu tuo metu nebuna. Va tokie dalykai zmogui taip kerta per galva, vartojimo prasme visai kitokia tampa. Pries savaite nusipirkom 7 viete masina Ford S Max. Dziaugiuosi. Turim savo buta. Paskolos seniai nelike. Ir viskas is normaliu algu. O esme tokia, kad visada galvoju, ar man reikia, ar tik noriu. Nepamirskim, kad senatvej tiek nebeuzdirbsim, ir sveikatos gal nebus. Tad labai svarbu tureti pinigu, nekilnojamo turto ir t. t.

Sweet dream, drasiai galetumet po 2000 eur atsideti. O kaip tai padaryti. Atsidekit i sona 1200 eur isvezimui, dar i kita pinigine 500 ir dar i voka 300 eur. Bandykit isgyventi is tiek kiek liko. Nepavyks. Pasiskolinsite pati is saves 300 eur. Ir stebekit. Ar tikrai kazka stebuklingo su jais nuveikete. Jeigu ne, kita men vel bandykite. Dar labai rekomenduoju paziureti video Most organised home in America, dvi dalys. Namuose pabandziau susitvarkyti panasiai, ko nereikia ismeciau. Palikau specialiai kelias tuscias lentynas spintoje. Tiesiog, kad visada butu vietos. Jeigu tiksla turit, nusipieskit piramide su 10 daliu. Virsuneje tikslo pavadinimas. Apacioje pastangu pradzia. Ir kaip sekasi kiekvienoj daly keletas komentaru. Pagirkite save. Sutaupet perdiena 10 euru daiktui kurio nereikia, irasykite i piramide. Pagirkite save. Ir taps net nebemalonu taskyt savo pinigus bet kam :).

7
  4. 2019.07.11 13:32 (prieš 1 sav.)

mulier parašė:
    Mano patarimas norincioms pasitaupyti butu paprastas: svarbiausia to noreti. Pvz buvo man karta atvejis, studijavau, piniginej buvo 200 Lt ir 13 ct. Pagalvojau ok, …

Viso ko šaknys ir yra tas besaikis vartojimas reikia ar nereikia. Norai ir emocijos ima viršų. Aišku aš ir pati save daznai pagaunu, kad užsisvajoju, kad reikia to Ir ano bet būtent dėl šios priežasties vyras nuima fiksuotą sumą mėnesiui, iš kurios dar 50€ atidedu į šalį, nes tikiuosi kad išsiversiu su mažiau ir gyvenam. aišku būna, kad tenka išsitraukti tuos atidėtus 50€, buvo 2 mėn, kad dėl tam tikrų nenumatytų dalykų ėmė iš taupomosios, bet buvo nemažai mėnesių, kad net nuo fiksuotos išleidžiamos sumos sutaupydavom. Ir visi buvom pavalgę, sotūs, viskuo aprūpinti. Taigi, esmė, kad tikrai neverta pasiduoti akimirkos pagundoms

3
  5. 2019.07.11 15:36 (prieš 1 sav.)

Izi. parašė:
    Viso ko šaknys ir yra tas besaikis vartojimas reikia ar nereikia. Norai ir emocijos ima viršų. Aišku aš ir pati save daznai pagaunu, kad užsisvajoju, kad reikia to …

Kolege pasakojo, kad kita darbuotoja jau seniai is jos skolinasi men pabaigoj pinigu. Ir apie kazkoki pasitaupyma net nesvarsto. BET! Kai pasiskolina, net 10 dienu pragyvena uz 20 eur. Na talentas tikrai. O kodel ji po algos neissiskirsto tu pinigu, taip, kad nereiketu skolintis. Cia ir beda. Zmogui kas savaite duotu po tam tikra suma, issiverstu, duoda visa suma iskart ir valdyt pinigu nemoka.

6. 2019.07.11 16:30 (prieš 1 sav.)

mulier parašė:
    Kolege pasakojo, kad kita darbuotoja jau seniai is jos skolinasi men pabaigoj pinigu. Ir apie kazkoki pasitaupyma net nesvarsto. BET! Kai pasiskolina, net 10 dienu …

Vadina įmanoma išgyventi, bet alga kišenę drasko

7. 2019.07.16 13:24 (prieš 4 d.)

Izi. parašė:
    Viso ko šaknys ir yra tas besaikis vartojimas reikia ar nereikia. Norai ir emocijos ima viršų. Aišku aš ir pati save daznai pagaunu, kad užsisvajoju, kad reikia to …

Teisingas pastebėjimas, jog visa ko šaknys yra besaikis vartojimas. Taupyme esmė yra ne kiek uždirbi, o kiek išleidi. Žinoma, tas negalioja žmonėms ar šeimoms, kurios vos galą su galu suduria. Ten apie jokį taupymą net kalbos negali būti. Bet jei pajamos yra šalies vidurkis ar aukštesnės, nėra labai didelio skirtumo tarp uždarbio.

Gali uždirbti ir 5000EUR, bet nesutaupyti ir 500EUR per mėnesį, o gali uždirbti 1000EUR ir atsidėti pusę savo atlyginimo. Taip kad argumentas dėl uždarbio nėra tinkamas.

Labiau kaip čia kažkas minėjo yra svarbiausia tikslas. Kam jūs taupote? Svarbiausia pradėti nuo mažų dalykų. Vesti savo išlaidas, žiūrėti kur galima jas sumažinti. Po kurio laiko pamatysite, kad daugelio dalykų jums išvis nebereikia. Jeigu esate motyvuoti norimą pinigų sumą surinkti dar greičiau, atsisakysite ir tokių išlaidų, be kurių, atrodo, nebūtumėte galėję gyventi. O pasirodo galima.

1
  8. 2019.07.16 16:00 (prieš 4 d.)

Brucka parašė:
    Teisingas pastebėjimas, jog visa ko šaknys yra besaikis vartojimas. Taupyme esmė yra ne kiek uždirbi, o kiek išleidi. Žinoma, tas negalioja žmonėms ar šeimoms, kuri…

Mums asmeniškai sumažėjo išlaidos esant vpa. Mažiau kuro, rūbų, makiažo priemonių ir kitų dalykų. Aišku gimus vaikui atsiranda kitų išlaidų, bet mums tikrai mažiau teikia € kasdienėms išlaidoms. Aišku, kai pradėsiu eit į darbą išlaidų padaugės, bet ir pajamos bus geresnės o dabar kol galim taupom kiek įmanoma daugiau

9. Dukryte 2 m. 5 mėn.
    5 m. 8 mėn.
    Sunus 8 m. 9 mėn.

2019.07.18 05:46 (prieš 3 d.)

As irgi noreciau i grupe

10. 2019.07.18 12:43 (prieš 2 d.)

Sveikos,
    Šią temą atradau tik prieš kokią savaitę, kai pradėjo graužt mintys apie tai, kaip čia mano finansai 2 VPA metams pradidėjus dėliosis, puoliau skaityt ir naudotis Jūsų patarimais!
    Iš esmės esu taupi, gal kartais net per daug, bet taupymas pas mane vykdavo be kažkokios sistemos, tai labai patiko mintis parsisiųst AndroMoney programėlę. Paskyriau porą dienų kategorijų apsigalvojimui ir liepos mėnesio išlaidos ir pajamos jau aiškios cento tikslumu. Net azartas paėmė!
    Labai įdomu skaityti Jūsų patirtis ir padiskutuoti norėčiau, todėl irgi noriu į tą uždarąją grupę 😊

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras