2018 m. Gruodinukai

Komentuoti
  1. 2019.01.17 22:53 (prieš 1 mėn.)

Danielaaa parašė:
    Sysiuka kaip skaiciuot tuos min 6 kartus, tai minimum 6 pilnos sauskelnes?

6 kartus

2. 2019.01.17 23:29 (prieš 1 mėn.)

Danielaaa parašė:

Vienoj sauskelnej gali ir 3 sysiukai but,tai ne sauskelnes skaiciuoti o sysiukus reikia. Aisku cia reiktu vaika ant palutes laikyt turbut visa diena kad suskaiciuotum

1
  3. Elena 7 sav.
    Paulius 2 m. 4 mėn.

2019.01.18 06:30 (prieš 1 mėn.)

Danielaaa parašė:

Geriausia laikant vaika be pampersu... tiesiog pacius sysiukus

4. 2019.01.18 10:35 (prieš 1 mėn.)

sveikos, maniskis turejo sausi gimti tad visa laika sausio grupej buvau o dabar dar ten daugiau apie gimdymus sneka cia ziuriu aktualesnes temos mamytes, kurios ziurit maista ka mazdaug valgot na man taio fantazija neisnesa.. dabar pagrinde grikiai, avizine kose, vistiena su ryziais ar kokiais makaronais.. labai traukia ant saldumynu matyt greitos energijos organizmui norisi..

5. 2019.01.18 10:44 (prieš 1 mėn.)

Asraja parašė:
    sveikos, maniskis turejo sausi gimti tad visa laika sausio grupej buvau o dabar dar ten daugiau apie gimdymus sneka cia ziuriu aktualesnes temos mamytes, kurios …

Troskinius: jautiena, morkos, bulves su druska ir pipirais, sūrį, kefyra, bananus, koses, garinta arba troškinta žuvis, saldumui bandžiau chalva, bet skaudėjo pilvuką, tai dabar hematogeno viena gabaliuką į dieną. Po truputį vis ką nors isbandau. Pirmas savaites tik koše galėjau. Dabar 5 sav, jau va stiprėja pilvukas 😊

6. 2019.01.18 13:00 (prieš 1 mėn.)

Asraja parašė:
    sveikos, maniskis turejo sausi gimti tad visa laika sausio grupej buvau o dabar dar ten daugiau apie gimdymus sneka cia ziuriu aktualesnes temos mamytes, kurios …

As ir taip pat valgau, plius duonyte su suriu, lasisa, is darzoviu tik burokelius, jei saldumynu uzsimanau tiesiog paprasta baranka, aviziniu sausainiu.. dziovintu abrikosu i avizu kose isimetu, jogurtas retkarciai. Po truputi vis kazka imetu naujo i raciona

7. 2019.01.18 13:32 (prieš 1 mėn.)

oo kaip gerai priminet apie suri.. ir reiks jogurta pabandyt as ji nurasius buvau kaip pieno produkta ir burokeliai galvojau kad pucia reiks sriubyte issivirt. Dekui merginos ;)

8. 2019.01.18 15:38 (prieš 1 mėn.)

Asraja parašė:
    oo kaip gerai priminet apie suri.. ir reiks jogurta pabandyt as ji nurasius buvau kaip pieno produkta ir burokeliai galvojau kad pucia reiks sriubyte issivirt. Deku…

Jeigu jums nepus valgykit i sveikata

9. 2019.01.18 22:32 (prieš 1 mėn.)

Mamytes, o kaip jusu vaikuciu bambukes gyja? Pas mus toks nelabai grazus reikalas, labai neramu.... buvom pas vaiku chirurge liepe tepti antibiotiniu tepalu... siandien isejo labai daug pūliu, ar galima teigt kad valosi? Patines virsus, aplink kieta... pupytei snd 2 savaites ir 3 dienos....

10. Elena 7 sav.
    Paulius 2 m. 4 mėn.

2019.01.18 23:11 (prieš 1 mėn.)

Danielaaa parašė:
    Mamytes, o kaip jusu vaikuciu bambukes gyja? Pas mus toks nelabai grazus reikalas, labai neramu.... buvom pas vaiku chirurge liepe tepti antibiotiniu tepalu... sian…

Klausykit, ka patare chirurge. Standartiskai taip neturetu buti. O beje su kuo valet bambute pries tai?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras