Baltos ir bespalvės išskyros iš krūtų (ne nėštumo / žindymo periodu)

Komentuoti
  1. Orkide
    2012.05.28 23:46 (prieš 5 m.)

Sveikos. Prieš porą savaičių atsirado išskyrų baltų ir bespalvių. Šiandien pirmą kartą savo gyvenime lankiaus pas ginekologę. Apžiūrėjo ne itin švelniai, kalbėjo taip pat grubiai. Nebuvau itin pasiruošus, nes net neįsivaizdavau ko gali klausinėt manęs. Įtaria daug ką, liepė pasidaryt prolaktino nustatymo tyrimą ir echoskopiją (bet tik birželio pabaigoj, nes eilės didelės), kolkas. Galvoja gal nėštumas. Nors paskutinės mėnesinės buvo gegužės 11, truko 7 dienas. Gal yra kuriai nors kažkas panašiai buvę? Ir patarkit kitą ginekologę kokią, nes pas šitą nežinau ar ilgai tversiu lankytis, pats pirmas vizitas buvo itin nemalonus, norėjos verkt išėjus.

2. lolu
    2012.05.29 00:18 (prieš 5 m.)

Kristupas 5 m. 3 mėn.

2012.05.29 00:18 (prieš 5 m.)

Skirera parašė:

As esu ejus pas gyne. del sutrikusiu mmm, tai ji man krutis spaudinejo ir is ju bego skystis balsvas toks. Tai sake tirtis hormonus, bet kokius, tai nepamenu. Ats. buvo 5 kartus padidinti pas mane.Bet buvo uzsimimus, kad juos reikia tirti kelis kartus per men. ir stebeti.

3. Lūšiukė
    2012.05.29 09:18 (prieš 5 m.)

Berniukas 4 m. 10 mėn.
    Berniukas 6 m. 10 mėn.
    Berniukas 13 m. 5 mėn.

2012.05.29 09:18 (prieš 5 m.)

Skirera parašė:

o tai ko tu pas ja eini? nueik pas kita ir normaliau gal ka paaiskins ir nuramins tave kam save nervuoti ir nervus gadinti pas tokius gydytojus?

4. Ramce
    2012.05.29 10:21 (prieš 5 m.)

Darželinukė 5 m. 1 mėn.
    Mokinukė 8 m. 4 mėn.

2012.05.29 10:21 (prieš 5 m.)

Pirmiausia siulau issitirti prolaktina, jei jis geras, kreiptis pas mamologa.

5. Orkide
    2012.05.29 14:06 (prieš 5 m.)

Lūšiukė parašė:

Nes mane siuntė pas ją, aš ne vilnietė esu, studentė, tai nieko nežinau apie tuos Vilniaus gydytojus ir poliklinikas. Privačiai eit tai neturiu finansų. :/

6. Lūšiukė
    2012.05.29 14:52 (prieš 5 m.)

Berniukas 4 m. 10 mėn.
    Berniukas 6 m. 10 mėn.
    Berniukas 13 m. 5 mėn.

2012.05.29 14:52 (prieš 5 m.)

Skirera parašė:

na tai gali ir pas kita uzsireginti nera mokama apziuros poliklinikose, o pasidomek internete apie gydytojas ir pasirink kokia geresne

7. 2012.05.31 14:49 (prieš 5 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2012.05.31 14:49 (prieš 5 m.)

Skirera parašė:

Praejau as sita nemalonuma:
    Tyrimai:
    1. PRL tyrimai. Buvo labai padidejes- geriau Bromkriptina.
    2. Krutu persvietimas. Atsakymas: nieko nerasta: nei gumbuleliu, nei kokiu nors veziniu dariniu.
    3. Mamologas. Taip pat nieko nerado.
    4. Ginekologe pasake, kad gali buti problemos su hipofiziniu augliu. Reiktu persisviest galva. Dar vis neprisiruosiau.

8. Ramce
    2012.05.31 15:58 (prieš 5 m.)

Darželinukė 5 m. 1 mėn.
    Mokinukė 8 m. 4 mėn.

2012.05.31 15:58 (prieš 5 m.)

Gucisz parašė:
    Praejau as sita nemalonuma:
    Tyrimai:
    1. PRL tyrimai. Buvo labai padidejes- geriau Bromkriptina.
    3. Mamologas. Taip pat nieko nerado.

pasikartokit vel PRL, nejuokaukit su hipofize.

9. Kumutuke
    2015.07.18 13:15 (prieš 2 m.)

Nors irasas senas, bet kIo praejo tyrimai?

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras