sima parašė:
labas jungiuosi ir as prie jusu esu kineziterapeute, ir jau metai kaip atostogauju.
Smagu, esam kolegės
sima parašė:
labas jungiuosi ir as prie jusu esu kineziterapeute, ir jau metai kaip atostogauju.
Smagu, esam kolegės
Kaip smagu, kad medikės turėsim savo kampelį. Ilgainiui, manau, mūsų bus dar daugiau. TaTka, Tavo lelių irgi sveikinu su septyniais mėnesiukais. Aš dirbau Klaipėdoje anesteziologe iki nėštumo. Per nėštumą beveik nedirbau, nes sunkiai man sekėsi. Taigi, atostogauju jau senokai. Kartais laaaaaaaaaaaaaabai užsinoriu į darbą. Bet,....dabar juk turimką veikti. Darbų bus, motinystė nepasikartos...
Ooo, minija, tavo darbelis ispudingas! As pati sesute, bet labai jau norejau specializuotis i anesteziste. Taip ir padariau, bet greit pastojau =) Tad darbas su anesteziologu - taip ir liko mano svajone =))))))
Beje, grazu dalyka parasei, kad bus tu darbu.... reikia megautis motinyste =)
Aha, mėgstu savo darbą. Tik kartais iš šono atrodo tos romantikos daugiau, nei yra. Atsakingas, nervingas ir varginantis darbas... Bet...vitiek jį mėgstu. Niekada būti ne medike net negalvojau, tačiau dabar gal rinkčiausi kitą specializaciją. Pvz., kad negrėstų naktinis darbas...
TaTka parašė:
Sveikos!
Manau, ir medikes speja tapti motinomis =)))
Kvieciu prisijungti, pabendrauti, pasidalinti dziaugsmu, o gal ir patarti viena kitai.
Gydomukes, slaugytes, kinezi-, ergoterapeutes ir visos kadaise giedojusios "Gaudeamus" - Welcome!
Matai, kokia aš žiopla. Pagalvojau, kad kvieti čia studentes dar besimokančias. Tik antrą kartą perskaičiau, supratau, kad visos medikės čia laukiamos
sveikos na ir as prie jusu jungiuos
as reabilitacijos rezidente. nors dar tik pirmi metai reabilitacijoje bet kolkas tai man ziauriai viskas sioje specialybeje patinka. ir tikrai nenoreciau jokios kitos specialybes kad ir uz kokius pinigus. bet nepaisant visko daznai nemegstu sakyti kad esu medike. nes tada prasideda visu ligu aptarimai ir panasios nesamones. ir tikrai laisvu nuo darbo metu nesinori aptarineti kitu mediku darbo ir aiskinti kas ir kaip. arba dar geriau buna - kai pasako skauda sona ir atspek kas galetu buti
bet dabar isigudrinau sakyti kad as neburiu is kavos tirsciu ir be tyrimu nekonsultuoju
taigi dabar tokiu klausimu sumazejo
dar vienas minusas buti medike man yra tai kad jei jau kuo susergi tai visiemssavaime suprantama kad as jau zinau kas ir kaip. kokie reikalingi tyrimai koks gydymas ir tt. bet taip tikrai nera nes save vertinti yra tikrai sunku, o juo labiau pasiskirti gydyma. tai vat mane daznai erzina tai kad nuejus pas gydytoja turiu jau zinoti kokius tyrimus man reiks pasidaryti ir tt na buna vos ne kaip per pagydavimu koncerta. jei paprasysi ko konkreciai parasys jei ne- tai nieko ir negausi
tai vat gerai kad bent sypsenos musu darbe, kuriu niekada netruksta, viska atperka
Jo, Rasele - tiesa rasai, kad kartais geriau aplinkiniams nezinoti, kad esi "medike"... Savo vaiko daktarei iki siol nesakau, kad "stetoskopa irgi turiu"
Pati megstu isklausyti visas nuomones, ir neskubu su isvadom... Aisku, ir bendradarbiai padeda, bet... esam visi paprasti mirtingieji, klystantys, ir reikalui esant - prasantys pagalbos...
O kas is kurio miesto?
Rasele002 parašė:
sveikos na ir as prie jusu jungiuosas reabilitacijos rezidente. nors dar tik pirmi metai reabilitacijoje bet kolkas tai man ziauriai viskas sioje specialybeje patinka. ir tikrai nenoreciau jokios kitos specialybes kad ir uz kokius pinigus. bet nepaisant visko daznai nemegstu sakyti kad esu medike. nes tada prasideda visu ligu aptarimai ir panasios nesamones. ir tikrai laisvu nuo darbo metu nesinori aptarineti kitu mediku darbo ir aiskinti kas ir kaip. arba dar geriau buna - kai pasako skauda sona ir atspek kas galetu buti
bet dabar isigudrinau sakyti kad as neburiu is kavos tirsciu ir be tyrimu nekonsultuoju
taigi dabar tokiu klausimu sumazejo
dar vienas minusas buti medike man yra tai kad jei jau kuo susergi tai visiemssavaime suprantama kad as jau zinau kas ir kaip. kokie reikalingi tyrimai koks gydymas ir tt. bet taip tikrai nera nes save vertinti yra tikrai sunku, o juo labiau pasiskirti gydyma. tai vat mane daznai erzina tai kad nuejus pas gydytoja turiu jau zinoti kokius tyrimus man reiks pasidaryti ir tt na buna vos ne kaip per pagydavimu koncerta. jei paprasysi ko konkreciai parasys jei ne- tai nieko ir negausi
tai vat gerai kad bent sypsenos musu darbe, kuriu niekada netruksta, viska atperka
![]()
Faina specialybė
2 testuotojų vertinimai
10 testuotojų vertinimai
23 testuotojų vertinimai