Taip ir negimęs kūdikėlis (pas angeliukus)

Komentuoti
  1. Angelėlis Jorūnė 2 m. 2 sav.
    Lukas 6 m. 8 mėn.
    Miglė 9 m. 10 mėn.

2019.04.20 08:53 (prieš 1 mėn.)

Rasa78 parašė:
    Mano mažiukas angeliukas irgi iškeliavo vakar. 18+2 sav. Labai skausmingas ir ilgas procesas buvo, prireikė net 5 tablečių. Berniukas su Edvardso sindromu. Privalo…

didziulis jums palaikymas ir nuo manes ❤

o del sichologes tikrai nenormalu, nes tokios dazniausiai nuejusios i kita skyriu ar darba kur tevai augina su sunkiomis negalemis vaikiukus, vepena, kad geriau jau angeleliu butu tapes.

1
  2. Angelėlis Jorūnė 2 m. 2 sav.
    Lukas 6 m. 8 mėn.
    Miglė 9 m. 10 mėn.

2019.04.20 08:57 (prieš 1 mėn.)

Rasa78 parašė:
    Mano mažiukas angeliukas irgi iškeliavo vakar. 18+2 sav. Labai skausmingas ir ilgas procesas buvo, prireikė net 5 tablečių. Berniukas su Edvardso sindromu. Privalo…

didziulis jums palaikymas ir nuo manes ❤

o del sichologes tikrai nenormalu, nes tokios dazniausiai nuejusios i kita skyriu ar darba kur tevai augina su sunkiomis negalemis vaikiukus, vepena, kad geriau jau angeleliu butu tapes.

3. Kasparas :) 6 m. 3 mėn.

2019.04.21 13:15 (prieš 1 mėn.)

Rasa78 parašė:

Man irgi buvo ta pati diagnoze... Tik mazylei buvo 14sav... As nejau su niekuom kalbetis. Net nesiule, galbut kad buvo jau vakaras po gimdymo...

4. 2019.04.26 09:51 (prieš 3 sav.)

Sveikos merginos-mamytės... Mes taip pat neteko savo princesės 31sav..mergaite buvo visai sveika įtaria placentos infarktą.. Gal kas galit pasidalinti savo patirtimi gal žinok kodėl taip nutinka? Ar pavyko kita karta išnešioti leliuka? Kaip apsisaugoti? Labai laukiu patarimų...

5. Rugilė 11 mėn.
    Kamėja (angeliukas danguje) 1 m. 10 mėn.

2019.04.26 10:07 (prieš 3 sav.)

Tikinti stebuklu parašė:
    Sveikos merginos-mamytės... Mes taip pat neteko savo princesės 31sav..mergaite buvo visai sveika įtaria placentos infarktą.. Gal kas galit pasidalinti savo patirtim…

Dar vienas angeliukas.. uzuojauta, stiprybes atsigauti ir nenuleisti ranku, antra karta likimas nebeduos tokiu isbandymu, mums tai buvo placentos kraujotakos sutrikimas uztai uzgesi gyvybe 37sav, o tolimesniems tyrimams atidavet, kad suzinoti tikra degnoze?

6. 2019.04.26 10:21 (prieš 3 sav.)

Giedre111 parašė:
    Dar vienas angeliukas.. uzuojauta, stiprybes atsigauti ir nenuleisti ranku, antra karta likimas nebeduos tokiu isbandymu, mums tai buvo placentos kraujotakos sutrik…

Taip darė skrodimas, visus tyrimus paėmė bus atsakymai po 4 savaičių kažkur. Ar paskui pavyko greitai pastoti? Po kiek laiko leido bandyti? Nes matau kad turit lėlytė 10menesiu...

7. 2019.04.26 10:47 (prieš 3 sav.)

Tikinti stebuklu parašė:
    Sveikos merginos-mamytės... Mes taip pat neteko savo princesės 31sav..mergaite buvo visai sveika įtaria placentos infarktą.. Gal kas galit pasidalinti savo patirtim…

Praeitais metais man buvo ta pati situacija, tik buvo jau 39 savaitės... Pasiemėm skrodimo atsakyms - placentos inkfartai. O kodėl taip nutinka - priežasčių visa galybė. Po gimdymo praėjus 3 mėnesiams ėjau pas hematologą, išsitirt kraujo kręšumą ir dėl trombofilijų, bet viskas buvo gerai, nepasitvirtino. tada nusiuntė pas genetikus, ten vėl viskas gerai. Išsityriau ir skydliaukę, dariausi kraujo tyrimus.... Žodžiu, ieškojau bent menkiausio kabliuko, dėl ko taip nutiko - bet visi tyrimai puikūs, gydytojai pasakė, kad esu visiškai sveika. Taip tiesiog kartais nutinka...
    O pastojau po 3 ciklų. Dabar žinoma dar tik pati pradžia nėštumo, bet labai tikiuosi, jog šį kartą viskas bus gerai...

Tikrai labai jus užjaučiu. Puikiai žinau, ką reiškia prarasti taip lauktą vaikelį...

8. 2019.04.26 11:02 (prieš 3 sav.)

Sashitta parašė:
    Praeitais metais man buvo ta pati situacija, tik buvo jau 39 savaitės... Pasiemėm skrodimo atsakyms - placentos inkfartai. O kodėl taip nutinka - priežasčių visa ga…

O kada leido bandyti vėl pastoti? Po kelių ciklų? Ar su šiuo nėštumų priežiūra bus dažnesnė nieko neminejo? Gal stebės intensyviau...? Lb jus užjaučiu.. Man dabar atrodo kad reikia atsigulti į ligoninę nuo kokios 30sav ir kiekvieną dieną tegul daktarai tikrina...jei mato kažką gi galima išimti dar gyva vaikeli ir auginti kitom sąlygom... Ir ką jums dabar žada daktarai? Dar karteli jus lb užjaučiu.... Ir sveikinu su nauju nėštumų..

9. Rugilė 11 mėn.
    Kamėja (angeliukas danguje) 1 m. 10 mėn.

2019.04.26 11:35 (prieš 3 sav.)

Tikinti stebuklu parašė:
    Taip darė skrodimas, visus tyrimus paėmė bus atsakymai po 4 savaičių kažkur. Ar paskui pavyko greitai pastoti? Po kiek laiko leido bandyti? Nes matau kad turit lėly…

Mums iskart pavyko, sake palaukti kokius 3men ir vel galim bandyti, tai taip ir buvo.

10. 2019.04.26 12:29 (prieš 3 sav.)

Giedre111 parašė:
    Mums iskart pavyko, sake palaukti kokius 3men ir vel galim bandyti, tai taip ir buvo.

O sakykit po tokios nelaimės sekančio nėštumo metu buvo padidinta gydytojų priežiūra? Ar žiūrėjo smulkmeniskiau?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras