• Apklausa

  kio amžiaus nekoreguoto pradėjo žįsti krūtį?
  vos gimus (Balsų: 6)
  60%
  1mėn (Balsų: 2)
  20%
  2 mėn (Balsų: 0)
  3mėn (Balsų: 0)
  4mėn (Balsų: 0)
  5mėn (Balsų: 0)
  6mėn (Balsų: 0)
  po 6 mėn (Balsų: 0)
  iš viso nežindė (Balsų: 2)
  20%
Komentuoti
 1. 2016.11.05 13:24 (prieš 2 m.)

  Sveikos mamytės,
  turiu neišnešiotuką, turime problemyte nevalgo iš krūties. Kai gulėjome vaikų ligoninėje inkubatoriuje jau tada dėdavau prie kruties-traukė, silpnai nes jėgų neturėjo bet neatsisakė. Net mintyse neturėjau kad maitinsiu buteliuku MP.
  Bunant ligonineje per nepilna savaite po zondo ištraukimo maitinomės buteliuku labai gražiai- tai buvo vienintelė išeitis norint greičiau namo.Tad nemuštravau mažės su krutim.
  Atvykus namo- daviau krūtį bet mažylė labai mažai patraukdavo ir užmigdavo....Pradėjau baimintis kad bus prastai su svorio augimu ir nusprendžiau maitinti buteliuku, pieno buvo ir užtekdavo.
  Tačiau dabar mum jau 4 mėn ( 2koreguoto) bet visvien dar tik per buteliuka, galvoju gal jau užteks, nes pienuko neužtenka, gerai kad buvau užšaldžius,mišinukų nenoriu...galvoju apie perėjimą prie krūties.Pasikankint dvi dienas ir gal ji žistų? Neduoti jokio buteliuko ir jokio čiulptuko?Dabar jau svorio 5 kg turime, gal jau nesijaudint dėl to...Ar ne per žiauriai? Gal reiktų kitaip?

  Ar galite pasidalinti kaip buvo pas jus su neišnešiotuku žindymu? Kaip privertete žįsti? Kokie metodai? Kokio amžiaus pradėjo ar išvis nežindė?

 2. Neegzistuojantis vartotojas
  2016.11.05 13:40 (prieš 2 m.)

  O naktimis piena ar nusitraukinejate? Naktinis zindymas skatina hormono, kuris yra atsakingas uz pieno kieki, gamyba. Jei naktiniu zindymu/nusitraukinejimu (t.y. spenelio stimuliavimo) nera, tai pienuko kiekis gali mazeti, net jei diena ir nusitraukinejate.
  Del perejimo nuo buteliuko i zindyma gal patars, tos, kurios su tuo susidure.

 3. 2016.11.05 13:51 (prieš 2 m.)

  Pagrindinis darbelis traukti ir traukti , beabėjo nakti traukiu, bet pastebėjau kad organizmas miega ir tik paryčiais pienuko pagausėja

 4. Neegzistuojantis vartotojas
  2016.11.05 14:06 (prieš 2 m.)

  O mazoji visai atsisako zisti pati?

 5. 2016.11.05 14:07 (prieš 2 m.)

  Aš siūlyčiau ieškoti PROFESIONALIOS pagalbos. Kreipkitės į žindymo specialistą, paaiškins nuo ko pradėti ir kokių tikslų siekti

 6. 2016.11.05 14:11 (prieš 2 m.)

  Šaltakojė parašė:
  O mazoji visai atsisako zisti pati?

  Ji kažkiek patraukia ir paleidžia pradeda pykti...nors pienukas ir yra...beja orisiryja oro muistosi...matosi kad nenori dirbti

 7. daktariukė 3 m. 9 mėn.
  programukas 6 m. 6 mėn.

  2016.11.05 14:30 (prieš 2 m.)

  bozkule parašė:
  Ji kažkiek patraukia ir paleidžia pradeda pykti...nors pienukas ir yra...beja orisiryja oro muistosi...matosi kad nenori dirbti

  Jeigu krūtį ima ir problema nenorėjime dirbti, išmėginkite žindymo papildiklį (kaip kad Medela primaitinimo sistema: www.babymarket.lt/lt/parduotuve/medela-papildoma-maitinimo-sistema-7612367041164/p20657 ). Temoje "Viskas apie žindymą" buvo ne viena mamytė, kuri tokios sistemos dėka sugrąžino vaiką prie krūties. Tokiu atveju tiesiog pamirštate buteliuką, čiulptuką, glaudžiat vaiką kaip įmanoma dažniau ir bandot išlaikyti prie krūties kuo ilgiau skatindama tą padaryti per papildiklį bėgančiu pieneliu.

  Taip pat žindymo inicijavimui svarbūs dalykai: kuo daugiau oda prie odos kontakto, pažindyti vonioje vandenyje, leisti vaikui pačiam susirasti krūtį (kaip kad ką tik gimę daro breast crawl), žindyti skirtingomis pozomis (krūties suradimui patogiausia "natural breastfeeding pose").

  Reiks apsišarvuoti kantrybe ir padirbėti, bet linkiu nenuleisti rankų - tikrai įmanoma ir ilguoju laikotarpiu džiaugsitės tą padariusi.

  Taip pat nepamirškit galimybių pasikviesti žindymo konsultančių (laktacija.lt ar pradzia.org ar Rimą Kurtinaitienę), pasikalbėti telefonu su mama-mamai savanorėmis (pradzia.org puslapyje yra kontaktai pagal miestus), užsukite į "Viskas apie žindymą" temą. Galite rašyti ir man asmeniškai (tik turiu prisipažinti, kad žinau viską teoriniam lygmeny, praktiškai pati nepatyriau).

 8. 2016.11.05 21:56 (prieš 2 m.)

  Boruzelyte ačiū,pasinaudosiu patarimais... Jaučiu jau atėjo ta diena kai buteliuka reikia padėti į šalį ... nes kitaip rezultato nebus

  1
 9. Viktorija 2 m. 6 mėn.
  Ąžuolas 5 m. 1 mėn.
  Jonukas 10 m. 4 mėn.

  2016.11.05 23:38 (prieš 2 m.)

  Na as ne neisnesiotuka bet seip tinginuka pagimdziau pries 2.5m. 3 men kas 3 valandas traukdavau su pientraukiu jam pienuka... neeme kruties visai. diena nakti kas 3 valandeles.... pervargau juodai.uzsispyriau ir nebedaviau buteliuko.vsio sakau trauk pats.tai pyko labai bet po 2 d suprato kad kitaip nebus ir graziausiai ismoko valgyti. Prasimaitinom iki pusantru metu
  Kantrybes ir sekmes

 10. 2016.11.05 23:39 (prieš 2 m.)

  bozkule parašė:
  Boruzelyte ačiū,pasinaudosiu patarimais... Jaučiu jau atėjo ta diena kai buteliuka reikia padėti į šalį ... nes kitaip rezultato nebus

  Na buteliuko taip lengvai manau padet i sali nepavyks. Jei vaikas nezinde 4menesius tai tiesiog atimti buteliuka ir reikalaut kad moektu zisti ir pasisotinti vien tik zindant butu truputeli ziauru.
  O kiek neisnesiota jusu mazoji? Labai priklauso nuo to koks tas neisnesiotumas ir koks vaiko svoris.
  Maniskis gimes 33+6 bet labai mazo svorio 1500g tai nuo gimimo stengemes kuo daugiau odos kontakto kad butu, kaip ir jums pradzia buvo zondukas, paskui buteliukas ir zondukas, paskui tik buteliukas. Bet visa ta laika as laikiaydavau kazkiek ji prie kruties ir kad ir labai silpnai jis zisdavo nors ir nepasisotinimo tikslais.
  Namie jam sustiprejus kai pasieke svoris 2.5kg vis daugiau jis man zinda ir dabar zinda naktimis ir kartais diena, bet jei pavarges ar labai neramus reikia buteliuko. Dziaugiuosi kad kazkiek zinda, o kita dali sumaitinu nutrauktu pienu is buteliuko.
  As nezinau kkia jusu tiksliai situacija, bet jei vaikas 4 menesius nebuvo prie kruties glaudziams ir nezindo, vargu ar dabar atemus buteliuka ims zisti.
  Bet labai norint aisku viskas imanoma

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras