Neplanuotas pametinukas

Komentuoti
  1. 2018.10.10 02:39 (prieš 1 sav.)

Sveikos. Nesenei susilaukem vaiko 4 men jam, suzinojau kad vel laukiuosi. Labai baisu kaip reikes susitvarkyti. Gal kuri turit panasios patirties, kaip sekesi?

2. Sunelis 4 m. 4 mėn.
    Dukryte 6 m. 5 mėn.

2018.10.10 03:43 (prieš 1 sav.)

Planiuke parašė:

Visu pirma sveikinu,o visu antra jei neplanavot kaip greit-reikejo saugotis...😏🤨 ir beje daug apsaugos priemoniu yra jei dar savo leliuka maitinat pati... cia jau jusu neatsargumas abieju. Bet bendrai,isiveiksit tikrai. Kalbekit su vyru ir spreskit kaip kas. Cia mamos gali patart pagal dave,bet cia jusu gyvenimas

3. Mudu kartu 9 m. 6 mėn.

2018.10.10 03:51 (prieš 1 sav.)

Vajeee kaip faina !!❤😍😍

4. 2018.10.10 03:53 (prieš 1 sav.)

Na pas mus antras irgi neplanuotas ir ka? Kas del saugojimosi yra n atveju kai saugaisi ir taip nutinka. Ir mums taip nutiko. Vadinasi po antro reiks saugotis abiem tiek vyrui tiek moteriai. Nors pas mus ne visai pametinukai bet irgi mazas laiko skirtumas juolab kai sakiau kad antras bus tik po 5m. Zmogus planuoja Dievas juokiasi. Kadaangi esu kategoriskai pries abortus ta zinia priemem kaip likimo siusta nes net jei kazkaip pavyko kai tikrai saugojiesi vadinasi tikrai lemta.. is pradziu sunku susitikyt kad dar 2metai namie ir pan. Bet kai tas vaikelis auga tai juk ir pamilsti o ir pirmagimei jau reikia seses nes darosi truputi egoiste ir palepinta artimuju kaip ir budinga vienturtei. Tad sese paciu laiku.. ;) zinoma daug kas priklauso ir nuo vyro ar jis nori ar ne.. jei primigtinai rekia kad ne velniop toki vyra. Kas del finansu nemanau kad lb pasikeis I bloga puse juk nebutina ta vaika rengt firminiais drabuziais kol mazas ir pirkt vezima uz 1000 jei gali uz 200 gera nupirkt ir pan. Linkiu sekmes ir nepadaryt klaidos. ;)

5. 2018.10.10 04:02 (prieš 1 sav.)

Planiuke parašė:

Labas Pagalvokite, ar turėsite pasirinkimą nesusitvarkyti? Neturėsite, tai teks susitvarkyti Vienoms tenka garbė auginti dvynukus, jums-pametinukus Iš vieno mano vaiko bendraamžių forumo šeima susilaukė neplanuotos pametinukės pagrandukės, aišku, iš pradžių mamai buvo šokas, po to apsiramino, dabar jau tai mergaitei 1 m. Mama kone viena visus 3 augina, nes tėtis daug dirba ir dar pamaininį darbą Viskas įmanoma, tik reikia susidėlioti mintis ir ramiai laukti Taigi ramaus laukimo ir didžiausios sėkmės

6. V. 7 m. 3 mėn.
    T. 8 m. 3 mėn.

2018.10.10 04:54 (prieš 1 sav.)

O vynioti tiesą, bus sunku tikrai nelengva ir paprasta. Auginu tikrus pametinukus, kurių amžiaus skirtumas 11.5 mėn. Visko bus su jais. o susitvarkysit ar ne bus aišku kai jie bus. Laaabai daug priklausys nuo pačio nusiteikimo ir noro

7. 2018.10.10 05:03 (prieš 1 sav.)

Sveika,pirmagime buvo labai planuota ir laukta teko ideti nemazai pastangu kad pastoti,nes 6-7metų bendro gyvenimo nesisaugojom nei vienas,o vaikuciu taip ir nesulaukeme,tad teko pasilankyti pas gyd. pagerti vaistuku ir pavyko :))) Siuo metu vel laukiuosi ir tai buvo visiskai neplanuota ,nes maniau,kad vel reikes pastangu,o nuejus patvirtinti antra nestuma gyd.pasake,vaikutis kelia atidare tai dabar jau atsidare fabrikelis esu pries abortus todel net minciu nebuvo apie isvalyma. Manau jei jau dievas dave vaikuti taip anksti,tai ir susitvarkyti su vaikuciais duos jegu :), aisku mums ne metuku skirtumas bus o beveik 2,bet manau panasu viskas.Tad nusiteikite pozityviai ir viskas bus laaabai gerai Mes antrosios laukiame taip pat kaip ir pirmosios,tik suzinojus kad ir vel laukiuosi buvo sokas :)Visos susitvarko susitvarkysime ir mes ;)

8. 2018.10.10 05:05 (prieš 1 sav.)

Planiuke,o kiek dabar antro nestumo jau yra menesių?

9. 2018.10.10 05:36 (prieš 1 sav.)

avietuke parašė:

Aš manau, kad su visais vaikais būna visokių etapų, situacijų, nes vaikų auginimas-tai ne žandukų pakutenimas, bet sunkus ir atsakingas darbas

10. 2018.10.10 05:49 (prieš 1 sav.)

Susitvarkysit- tikrai nera ko bijoti is anksto;) bus dvigubas vargas ir dvigubas dziaugsmas- vaikams bus labai smagu;) pas mus pametinukai ir viskas normaliai;)

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras