ALINAM123 parašė:
Labukas matai gal aip kam,man asmeniskai viskas buvo gerai is jo puses
gaila isku kad tau per pirma gimdima taip nepasiseke su supratimu is gyditojo puses!
Kaip sakant viskas gerai turi grazia dukrite ir viskas kas buvo tai smulkmenos
![]()
![]()
Tai aisku, svarbiausia kad dukryte gime sveika. Bet nemalonu tikrai buvo... Dar pamirsau parasyt, kad vienai mano pazistamai kuri gimde siu metu kovo men, kuri jam dave 500lt - jis pasake, tipo jis yra skiriaus vedejas o 500lt tai yra paprasto gydytojo stavke... Normaliai, ne?
asmeniskai jam mokejau





