RaudonaPieva parašė:
Atrodo daugiau ir nėra.
Visi kaip suprantu dirba? Ačiū, kad atsakėt. 🌸
RaudonaPieva parašė:
Atrodo daugiau ir nėra.
Visi kaip suprantu dirba? Ačiū, kad atsakėt. 🌸
RaudonaPieva parašė:
Atrodo daugiau ir nėra.
O Žitkutės jau nebėra?
Mamamya parašė:
O Žitkutės jau nebėra?
Yra kiek žinau nes esu ejus kaip pas pavaduojančia gyd.
Hathor parašė:
Gal kas turi informacijos, kada birželį užsidaro labaratorija ir kuriam laikui?
FoxLady parašė:
Ačiū! Žinau, kad buvo temoje😃 išsisaugojau 🫣😃
4 testuotojų vertinimai
7 testuotojų vertinimai
7 testuotojų vertinimai