Vyro miegas atskirai

Komentuoti
 1. Mergytė 3 mėn. 1 sav.
  7 m. 11 mėn.

  2019.05.12 21:36 (prieš 1 sav.)

  Sveikos.kuriu šią temą nes man nenormalu,na nepriimtina situacija.gimė antra dukra,naktim miega bet neramiai,valgo dusyk,vyras sako neišsimiegu,negaliu buti darbe zombiu ir išėjo į svetainę miegot..o man liūdna,trūksta elementaraus apsikabinimo miegant.sakiau jam ne sykį,o jis savo varo ir viskas..
  Pasidalinkit kaip jūsų vyrai,ar yra kad miega atskirai?santykiai nenukentėjo?ir čia ne intymius santykius liečiant o aplamai.

 2. 2019.05.12 21:48 (prieš 1 sav.)

  Turim mergytę. Kai tik pravažiavome iš ligoninės maitinau dažnai, tai miegojom visi trys lovoje (vyras iniciatorius buvo, kad nevirgdyti mažosios, ir man ne vargti) . Nuo 3 mėnesio pradėjo rečiau keltis, tai pamaitinusi perkelinėju į lovytę mažąją. Nors iki vaikelio vyras itin jautriai miegodavo, dabar net nebejaučia, kada aš atsikeliu. O jei ir pabunda, apsiverčia ant šono ir toliau miega 🙂

 3. 2019.05.12 21:56 (prieš 1 sav.)

  Na mes turim tik viena vaiką, tai gal skiriasi situacija. Bet aš net siūliau pati jam išeiti į svetainę kai vienu momentu buvo lb nerami, bet nejo. O db kai naktį maitinu dažniausiai net negirdi.

  1
 4. 2019.05.12 22:00 (prieš 1 sav.)

  Mano vyras nuo berods 7 nėštumo men išsikraustė į kita kambari 😂bet man buvo mazai vietos aš neissimiegodavau su juo. Dar nakti sūnus atsikraustydavo. O parėjo kai mažajai buvo Nzn koki 3-4 men😂 bet man lb patiko atskirai miegoti. Ir vyras pailsėdavo. Ir aplink mus irgi lb daug seimu taip miega kol vaikuciai paauga. Bet pvz man kb patiko taip miegoti , o jus kazkaip turit vistiek rast sprendimą su vyru jeigu jums negerai raip🤔

  2
 5. 2019.05.12 22:11 (prieš 1 sav.)

  Vyras atskirai miega jau 7 men. Buvo trumpam grįžęs, bet lb knarkia, vis šonus dsuzydavau, tai išėjo vėl. Nežinau kada grįš, kalbinių, sakau, kad vaikas negirdi, bet jam taip geriau. Santykiai tragiški, visi. Mes vienas kito nebesuprantam, jokios traukos nebėra.

  2
 6. 3 sav.
  6 m. 9 mėn.

  2019.05.12 22:11 (prieš 1 sav.)

  Pas mus buvo kita problema. Vyras tiesiog apgyvendino vaiką mūsų lovoje ir tai tęsėsi apie 4-5metus. Nesuprantu kokiu būdu ir kokiu greičiu jis nuskuosdavo parsinešti vos tik suverkus, ar kitaip garsiau sujudejus. Tai to pasekoje gavos kad priprato ir miegojo kartu nuolat. Intymus santykiai nenukentėjo, kambarių ir laiko tam pakankamai, bet artumas labai stipriai, nes vaikas visada būdavo per vidurį, nei apsikabinsi, nei pabuciuosi 🤷‍♀️ daug ir ilgai kovojau su abiem, bet savo issikovojau po truputį

 7. Mažyliukė 3 mėn. 2 sav.
  Sūnelis 4 m. 6 mėn.
  Dukrytė 6 m. 2 mėn.

  2019.05.12 22:16 (prieš 1 sav.)

  Mes miegam irgi atskirai 😄 Tiesiog vyras liko antram aukšte miegamajam, o aš su mažiuke nukeliavom į pirmą - mums patogiau - virtuvė, vonia šalia. Be to nematau prasmės kankinti vyrą neduodant jam išsimiegoti naktį, vistiek aš prie mažiukės keliuosi. Viskas ok, sueis mažei 1,5-2 metukai ir eis miegot î savo naują lovytę pas sesę î kambarį. Su sūnum taip pat buvo. Mums aviems taip patogu, tai santykiai tikrai nenukentėjo. O apsikabine pagulim vakare kai vaikai užmiega, arba, kai vyras anksčiau po darbų grįžta, diena savaitgalį būnam kartu ir pan., o naktį norim išsimiegot 😄 Užtenka kažkaip vienas kito.

  2
 8. 2019.05.12 22:20 (prieš 1 sav.)

  Manau, kad cia kiekvienos seimos pasirinkimas, mes dukra vos tik parsiveze is ligonines migdem jos kambaryje - kol maitinau, vaiksciojau pas ja i kambari. Vyras yra miegojes atskirai tik tais atvejais, kada dukra sirgdavo, bet tai budavo 2-3 naktys, kai pradedavo geriau jaustis - eidavo i savo kambari. Net nelabai patinka dukrai miegoti pas mus lovoj, jei leidziama pasirinkti - eina i savo lova. Man nepriimtinair nesuprantama, kai moterys isvaro vyrus i kita kambari, nes nebetelpa visi lovoje. Mano nuomone mamos ir tecio lova po vaiko gimimo ir toliau lieka mamos ir tecio lova su labai retom isimtim.

  5
 9. V. 7 m. 10 mėn.
  T. 8 m. 10 mėn.

  2019.05.12 22:43 (prieš 1 sav.)

  Aš dukrai nupirkau lovyte, kurią statau šalia savos ir miegam dbr taip. Nes kitaip neįmanoma 6 mėn miegojom tryse, tai man bent jau košmaras.

 10. 2019.05.12 22:48 (prieš 1 sav.)

  ali123 parašė:
  Sveikos.kuriu šią temą nes man nenormalu,na nepriimtina situacija.gimė antra dukra,naktim miega bet neramiai,valgo dusyk,vyras sako neišsimiegu,negaliu buti darbe z…

  Su vyru iki šiol miegam atskirai,viskas gerai,jis vyresnele prižiuri aš su mažaja lovoj miegu. Niekas nenukentejo,abu bunam pailseja,na jis labiau pailsejas. Žadama kai prasides primaitinimas dar taip pamiegot,nes jis išgirsta kai maitinu ir prabunda,po to sunkiai užmiega. Kam kankintis jam,jeigu tures sunkiai dirbti.

  1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras