2013.07.23 16:08 (prieš 12 m.)
indreratkele parašė:
Laba diena, mamytes, as irgi manau,kad mano maziukas gims kovo men..nors dar reikia daktaro patvirtinimo,gyvenam anglijoje,todel truputi pergyvenu,kad prieziura neb…
Laba! Mane nuramino ir as nuraminsiu viskas bus gerai, kaip sake mamytes busimos esamos kad cia irgi gerai priziuri, dbr tik reik apie tai negalvot o laimingai nesiot kudikeli
lietuvoj irgi ne visada prieziura buna tokia gera, kaip daug kas pasakoja...as pati is anglijos ir nuraminau save kad viskas bus gerai su tais daktarais svarbiausia dbr kad leliuka isnesioti gerai ir kad isvis butu viskas gerai, niekur nepabegtu ir pan...