2016 m. Lapkritinukai (Archyvas iki 2017.05.26)

1. Airuciukas
    2016.02.24 22:53 (prieš 1 m.)
  2. Lijana v
    2016.12.15 09:24 (prieš 1 m.)
    2016.12.15 09:24 (prieš 1 m.)

Mašulia parašė:
    Jau baigesi pas mane pienukas.

ir pas mane, nors teisingiau, jo ir nebuvo, tik keli lasai.ir tie patys baigesi.

3. Editaaa
    2016.12.15 09:39 (prieš 1 m.)

Mažoji sesutė 1 m. 1 mėn.
    Mano angelas 6 m. 3 mėn.

2016.12.15 09:39 (prieš 1 m.)

Pas mane naktį miega kiek nori, nežadinu niekad. Paskutis valgymas būna 20val,tada keliasi 2-3val, po to 5-6val, o pusryčiai tarp 8 ir pusės 9 ryto dieną duodu kada paprašo, būna kas dvi, būna kas tris val, o būna ir pusantros neišbūna

3
  4. 2016.12.15 09:42 (prieš 1 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2016.12.15 09:42 (prieš 1 m.)

NeringaB, tikrai normalu. Nemanau, kad tas veikia, kad diena nedavalgo. bent jau as taip galvoju... Juk suauges zmogus gali nepavalgyt 3 paras, bet paskui jis nesuvalgys maisto uz visas 3 dienas. Yra juk ribos to kiekio. Dziaukites, kad vaikutis nakti miega. Pas mus mergyte rami, miega daug diena, koncertuoja kai tetis grizta namo. Tai nei su vyru pakalbesi,nei pabusi, nes mazoji visa demesi pasiima.

5. User has not uploaded an avatar
    2016.12.15 09:43 (prieš 1 m.)
    2016.12.15 09:43 (prieš 1 m.)

Del maitinimo tarpu ligoninej buvo papke kad normau tarpai diena iki 4 h nakti iki 6 h. Mes vakar valgem 23h tada keles 3.30h ir dabar 9.30 bet valge po valanda mazdaug. Kaip jus tuos tarpus skauciuosite ar nuo valgymo pradzios iki kito pradzios ar nuo vieno pabaigos iki kito pradzios? As tai diena daugiau ziuriu ta laika, juk pati maitinat nores pavalgys, truks diena dazniau prasys ir issilygina. Maziau streso😊

6. JB11
    2016.12.15 09:54 (prieš 1 m.)
    2016.12.15 09:54 (prieš 1 m.)

Daug visko prisiskaičiau, bet taip ir likau nežinioje. Skaitau Jūsų komentarus ir vis galvoju "Ir pas mus taip. Ir mano taip daro" ir pan., bet jau nebežinau, ką kaltinti ar pilvo diegliukus, ar maistą, ar sumaišymą dienos su naktimi. Nesuprantu, kas yra mažylei naktį. Dieną ji kuo puikiausiai užmiega ir miega po 2-3 val., prabunda, pamaitinu, pabūdrauja 1,5 val. ir vėl miega. Tik ateina naktis ir prasideda festivaliai.. nesuprantu, kas vyksta, rėkia iš gerklės.. duodam Espumisan prieš maitinimą, klykė iki 2 val. nakties, atrodo, jau snaudžia ir vėl prasideda klykimas, spardymasis, rietimasis, nusprendėm, kad diegliukai.. Dėjom kompresiukus ant pilvuko, masažavom, atrodo, niekas nepadeda. Jau maniau, kad nepavalgo, pamaitinu, nurimsta ir vėl snaudžia, praeina 5 min ir vėl klykimas. Atsirūgo ir atpylė, supratau, kad pavalgius, nes atpilinėjo. Galiausiai davėm gydytojos rekomenduotą Biogają. Po kokių 20 min užmigo. Ar naudojate tą Biogają? Ar gali būti, kad padėjo tie lašiukai ir dėl to užmigo?? Vakare prabudus buvo 19 val. ir užmigo tik 2 val. nakties. Miegojo iki 7 ryto, pamaitinau ir toliau vėl miegojo iki 10 val. ryto. Ar gali būti, kad sumaišiusi dieną su naktimi? Gal jei būtų sumaišiusi, tai tiesiog nemiegotų, o ne klyktų? Dieną viskas būna ramu, miega, valgo, jokių klykimų, o naktį, nežinau, kas dedasi.. jau išsekusi esu nuo to klykimo.. beje, miegodama dažnai steni ir garsiai, atrodo, kad sunku jai pakakoti, bet kakoja skystai, tai gal neturėtų būti užkietėjimas? Patyrusios mamytės, patarkit ir papasakokit savo patirtį, jei turėjote panašią situaciją. Gal iš šono (iš aprašymo) geriau Jums "matosi" , kas gali būti mažylei? Nes jau kai vaikas tiek klykia, atrodo, viską prisigalvoju, nuo vidurių užkietėjimo iki dienos ir nakties sumaišymo ir nuo diegliukų iki pilnaties..

7. Ieva.tu.ka
    2016.12.15 10:22 (prieš 1 m.)
    2016.12.15 10:22 (prieš 1 m.)

eratnig parašė:
    Del maitinimo tarpu ligoninej buvo papke kad normau tarpai diena iki 4 h nakti iki 6 h. Mes vakar valgem 23h tada keles 3.30h ir dabar 9.30 bet valge po valanda maz…

Tarpas tarp maitinimu skaiciuojamas nuo vieno iki kito maitinimo pradzios. Tai jei leliukas valgys valanda o noresit maitint kas dvi valandas tai miegui tik valanda

8. Ieva.tu.ka
    2016.12.15 10:24 (prieš 1 m.)
    2016.12.15 10:24 (prieš 1 m.)

JB11 parašė:
    Daug visko prisiskaičiau, bet taip ir likau nežinioje. Skaitau Jūsų komentarus ir vis galvoju "Ir pas mus taip. Ir mano taip daro" ir pan., bet jau nebežinau, ką ka…

Del biogai galejo pagereti. Musu dukrytei vakar buvo uzeje diegliai, klyke baisiai, tai dejom ant pilvuko vysniu kauliuku pagalvyte ir masazavom. Po kurio laiko sudavem bakterijas, ji issikakojo ir praejo.

9. 2016.12.15 10:29 (prieš 1 m.)
    2016.12.15 10:29 (prieš 1 m.)

JB11 parašė:
    Daug visko prisiskaičiau, bet taip ir likau nežinioje. Skaitau Jūsų komentarus ir vis galvoju "Ir pas mus taip. Ir mano taip daro" ir pan., bet jau nebežinau, ką ka…

Musu leliukas taip pat steni kuo sunkiausiai, suspsudes kumstukus su stenejymo garsais. O padaro skystai. As jau manau, kad tai normalu.

1
  10. User has not uploaded an avatar
    2016.12.15 10:30 (prieš 1 m.)
    2016.12.15 10:30 (prieš 1 m.)

Na nuraminot mane,tai tikrai tada nekelsiu kai jau vakare uzmiega dabar reikia kazkaip diena ipratint pamiegot,nes kaip vakar kad visa diena ji nemiegojo, ir tik ant ranku uzsnusdavo tai paskui jau visa pervargus ir kol 20 val vakaro uzmigo tai as jau be jegu buvau. Tai galvoju jeigu dar nakti kelti man ja,tai pati toj nepajegsiu tokiu tempu maitinti pakilt

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.