2016 m. Lapkritinukai

Komentuoti
  1. 2018.08.05 16:34 (prieš 6 mėn.)

Mamos, noriu iskepti dukrai sausainiu ar pyraga, bet niekada neteko jokio skanesto gaminti paciai (vyras visiskai saldumynu nevalgo, o man lengviau nusipirkti sau 😂). O va dukrai jau noreciau padaryti koki sveikesni deserta, gal turite kokiu nuorodu? 🤔 p.s. internete pilna, zinau 😀 bet pvz receptas su 2 stiklinem cukraus - ar ne per daug musu amziaus vaikams? 🤔 o gal kaip desertui tai nera daug? 🤔

2. 2018.08.05 21:08 (prieš 6 mėn.)

debesuota1 parašė:
    Mamos, noriu iskepti dukrai sausainiu ar pyraga, bet niekada neteko jokio skanesto gaminti paciai (vyras visiskai saldumynu nevalgo, o man lengviau nusipirkti sau 😂…

Aš kepu avižinius sausainius pagal Beatą (yra receptas internete). Tik gerokai mažiau cukraus dedu. Skanūs gaunasi, mažasis irgi mėgsta

1
  3. 2018.08.05 22:50 (prieš 6 mėn.)

debesuota1 parašė:
    Mamos, noriu iskepti dukrai sausainiu ar pyraga, bet niekada neteko jokio skanesto gaminti paciai (vyras visiskai saldumynu nevalgo, o man lengviau nusipirkti sau 😂…

https://mama.tv3.lt/show-recipe/1125/dvieju-ingredientu-sausainiai sausainiai iš 2jų ingredientų ir jokio cukraus. Vaikams visad tokius darau
    https://mama.tv3.lt/show-recipe/10586/sokoladinis-manu-kruopu-pyragas-veganiskas bei šį pyragą kepu dažnai nes vaikai labai mėgsta. Cukraus dedu per pus mažiau nei nurodyta ir nededu kakavos nes ji labiau tik dėl spalvos. Pridedu saulėgrąžų, datulių ko tik turiu ir gaunasi tikrai sotus pyragas.
    Tikiuosi pagelbėjau

2
  4. 2018.08.06 21:23 (prieš 6 mėn.)

kokie vitaminai vaikams tikrai verti demesio? kazkiek ateiciai klausiu, nuo rudens noreciau pradet stiprint vaiko imuniteta, prasides darzelis ir tt. norisi tikrai geru ar tokio amziaus vaikui uztenka vit d ir zuvu tauku? dar rugpjuti eisim pas gyd.pazymos i darzeli tai pasidarysim kraujo tyrima ir vit d tyrima...paziuresim ka parodys. nes kaimyne atsiputus duodavo vis vaikui d ir casara padare kraujo tyrima ir stipriai virsija normas..tai dabar dar kruva kitu tyrimu reiks daryt...tai norisi bent kazkiek orientuotis su vit d.😊

5. 2018.08.07 16:58 (prieš 6 mėn.)

Klausimas mamoms, kirioms teko susidurti su žemu hemoglobinu vaikų. Man neštumo mwtu geležies netrūko, bet abu vaikai turi žemesnį hemoglobiną. Laikos apie 104-106. Mažius pas mane maitinas tikrai pilnavertiškai. Mėsa valgo beveik kas antrą dieną. Bandėm duot to liežuvio, bet kiem vaiką juo maitinsi... Jau nekalbu apie tuos skystus vaistus, kurios girdėm kaip per egzorcizmo seansą, kai dviese kišam, o vaikas žiaugčioja ir rėkia visa gerkle, o rezultate kraujas nepagerėja. Gal yra kažkas efektyvesnio ir lengviau vartojamo?

6. 2018.08.07 17:10 (prieš 6 mėn.)

kalistta parašė:
    Klausimas mamoms, kirioms teko susidurti su žemu hemoglobinu vaikų. Man neÅ¡tumo mwtu geležies netrÅ«ko, bet abu vaikai turi žemesnį hemoglobiną. Laikos apie 104-106.…

Hematologes buvo paskirta Technofer lasai. Gere apie puse metu, didesnem dozem nei rekomenduojama, pakelem ir jau nuo sausio nebegeria ir viskas ok. Siaip geriausia kreiptis i gydytoja, kad ir feritina padarytu be tik hmg

1
  7. 2018.08.07 18:33 (prieš 6 mėn.)

kalistta parašė:
    Klausimas mamoms, kirioms teko susidurti su žemu hemoglobinu vaikų. Man neÅ¡tumo mwtu geležies netrÅ«ko, bet abu vaikai turi žemesnį hemoglobiną. Laikos apie 104-106.…

Jeigu vartojat pieno produktus, reiketu bent kuriam laikui visiskai ju atsisakyti, ypac jogurtu, grietines, pieno

8. 2018.08.07 18:36 (prieš 6 mėn.)

Ieva.tu.ka parašė:
    Hematologes buvo paskirta Technofer lasai. Gere apie puse metu, didesnem dozem nei rekomenduojama, pakelem ir jau nuo sausio nebegeria ir viskas ok. Siaip geriausia…

Tai mums tas technofer ir ne kažką buvo. Vaikas isterijoje, mums su vyru juodas stresas. Ne vieną rūbą sudirbom neatskalbiamai kai vaikas viską spjaudavo lauk... Kad sakyčiau vaikas mėsos nevalgo, bet jis pas mane kaip tik kokybiškai valgantis gamintą naminį maistą...Eisim mes vėl pas šeimos gydytoją rugpjūčio gale, tai už tai ir klausiu gal kas kažką idomesnio vartono, tai turėčiau progą su gydytoja pasikonsultuoti...

9. 2018.08.07 18:55 (prieš 6 mėn.)

kalistta parašė:
    Tai mums tas technofer ir ne kažką buvo. Vaikas isterijoje, mums su vyru juodas stresas. Ne vieną rÅ«bą sudirbom neatskalbiamai kai vaikas viską spjaudavo lauk... Ka…

Gali nebutinai gelezies trukt, gali trukt folio r. ar B12. Prasykit siuntimo pas hematologe, bus aiskiau. Siaip yra nemazai vaiku, kurie is to isauga, gal ir jums su amzium viskas susitvarkys

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras