2018 metų Kovinukai :) (Archyvas iki 2018.10.09)

1. 2017.06.26 05:53 (prieš 2 m.)

Kovinukų mamos draugiškai pabendraukime, pasidalinkime patirtimi, pasisemkime geros energijos viena iš kitos ;) Laukiamos visos pamačiusios II

2018 metų Kovinukai (Archyvas iki 2017.12.21)

2018 metų Kovinukai (Archyvas iki 2018.03.20)

2018 metų Kovinukai (Archyvas iki 2018.06.11)

2. 2018.06.11 13:58 (prieš 1 m.)

Žieminė_fėja parašė:
    Manoji 170 dažniausiai suvalgo... aš jau galvoju, kad per daug... retai kada 120 užtenka...

Mano krūtinę labai maža,bet nejaučia jokio nepatogumo maitinant😊,čia kiekvienos pasirinkimas kaip maitint ir dėl kokių priežasčių😊

3. 2018.06.11 13:58 (prieš 1 m.)

Žieminė_fėja parašė:
    Manoji 170 dažniausiai suvalgo... aš jau galvoju, kad per daug... retai kada 120 užtenka...

Mano krūtinę labai maža,bet nejaučia jokio nepatogumo maitinant😊,čia kiekvienos pasirinkimas kaip maitint ir dėl kokių priežasčių

4. 2018.06.11 14:06 (prieš 1 m.)

Na va,ir mes jau po gydytojų,mums 2men ir trys savaitės,sveriam 6,7kg ir 60cm,per 1,5 mėn priaugom 1,5kg,maitinu MP😊,gavome skiepus,tikiuosi reakcijos nebus jokios🙄

1
  5. 2018.06.11 14:20 (prieš 1 m.)

lukryte parašė:
    Na va,ir mes jau po gydytojų,mums 2men ir trys savaitės,sveriam 6,7kg ir 60cm,per 1,5 mėn priaugom 1,5kg,maitinu MP😊,gavome skiepus,tikiuosi reakcijos nebus jokios🙄…

Oho kaip ugtelejo mergina jusu!!! mums jokiu reakciju nebuvo.

6. 2018.06.11 14:35 (prieš 1 m.)

bali parašė:
    Oho kaip ugtelejo mergina jusu!!! mums jokiu reakciju nebuvo.

Taip ūgtelėjo,yra ką panesiot😊,atėjo skiepytis keturių mėnesių mergytė,tai smulkesnė nei mūsų,tokia visai minetiurine 😃,mano pirmoji visai neregavo į skiepus,tai tikiuosi ir sesė bus ištverminga😊,paklausiau dėl vitamino d tyrimo,tai sake jokių siuntimu nereikia,nes mums sakė duot po 2 lasiukus, bet mes daug būname lauke,galvoju gal užtenka,bet šiandien jau nekankinau,kitą dieną vesiu abi merginas😊

7. 2018.06.11 14:38 (prieš 1 m.)

lukryte parašė:
    Mano krūtinę labai maža,bet nejaučia jokio nepatogumo maitinant😊,čia kiekvienos pasirinkimas kaip maitint ir dėl kokių priežasčių😊

Tai čia man taip seselė sakė... čia ne mano nuomonė aš pati už maitinimą visu120%

lukryte parašė:
    Na va,ir mes jau po gydytojų,mums 2men ir trys savaitės,sveriam 6,7kg ir 60cm,per 1,5 mėn priaugom 1,5kg,maitinu MP😊,gavome skiepus,tikiuosi reakcijos nebus jokios🙄…

Aš pastebėjau, kad po skiepų kitą dieną tik miegoti daugiau norėjosi ir tiek o kaip į pirmus skirpus reagavo?

8. 2018.06.11 14:49 (prieš 1 m.)

lukryte parašė:

Mano krutine irgi spygutes bet kad del to nemaitinti. Na nebent taip as pati galvoju kad gal vaikuciui butu patogiau paciam jei didesne butu,gal apzioti butu lengviau dabar daznai kai rankytem maigo tai istraukia speneli, o va su didele gal taip nebutu ir is pradziu vistiek toki psichologini savo nusiteikima reikejo pralauzti,nes as galvojau kad maza krutine tai ir pieno maziau 😊 nors gi skaitau visur kad ne nuo dydzio priklauso. Bet ir dabar kartais dar pasivaidena vakarais ypac kai pyksta mazyle kad mazai gal pienelio nes krutine maza ir per nestuma bei prasidejus maitinimui dydis visai nepakito 🙂 Bet tai neitakoja apsisprendimo turint maza krutine kad maitinti paciai. Uzssispyrusi dar labiau ir noras didziulis 🤗

2
  9. 2018.06.11 15:08 (prieš 1 m.)

Mano vaikas jau kelinta naktis ziauriai daznai prasosi pienuko. Nu budavo anksciau tik 2-3 atsikelimai, dabar neismiega 2val.
    Ir diena panasiai valgo kas 1.5-2val. Sakau gal augimo suolis 😃
    Nes mamukui jau ir krutine jautri nuo tokio daznio ciunkymo.. ir siaip, nu prilipes istisai 😀

10. 2018.06.11 16:19 (prieš 1 m.)

Žieminė_fėja parašė:
    Tai čia man taip seselė sakė... čia ne mano nuomonė aš pati už maitinimą visu120%

Labai ramiai reagavo,jokių pasikeitimų nebuvo😊

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.