2018 metų Kovinukai :) (Archyvas iki 2018.06.11)

1. Gabrielė 11 mėn. 2 sav.
    Milvidas 8 m. 11 mėn.
    Kristupas 10 m. 4 mėn.

2018.06.10 22:42 (prieš 8 mėn.)

auč. parašė:
    Man tai cia nesubrendusio zmogaus poziuris. Tokioms, manau, dar ir vaikams ne laikas.. nukris papai matai..

taikliai cia pasakyta. Dar vaikui negimus susiplanuoja ka ir kaip darys

1
  2. 2018.06.10 23:20 (prieš 8 mėn.)

Shawty parašė:
    Sveikos, kas kiek laiko maziukai jusu valgo? Gali buti kad vasara dazniau praso? nes nori atsigerti,? nes buna pavalgo, uz val vel nori🤔

Laba. Mes vesesnemis dienomis valgom kas 2-3val. Siltesnem dazniau ir kas pusvalandi r kas valanda. Pasiurbia truputi ir vel laimingas bendrauja. Manau kaip ir mus troskina taip ir juos.

auč. parašė:
    o Dieve...
    Na teisybe pasakius as ir esu girdejus viena istorija,kai moteris nemaitino, net n…

Na jo.. apie tokias istorijas, del nutampytu papu kad nemaitins tai virs visko cia jau.. siais laikais pilna visokiu proceduru kur galima pridet nuimt pakelt ar dar kazka padaryt.. bent jau pirmasiais savaites mazyliui duot kruti.. tikrai krutine nuo to nepasikeistu 🙂 bet kiekvienos pasirinkimas kaip augint vaika.

Jurte10 parašė:
    O kaip atskirti kada diegliukai o kada pilvukas?

Diegliai yra zarnyno formavimasis, jis dazniusiai pasireiskia kasdien tuo pat metu ir trunka tiek pat laiko mazdaug, o pilvo putimas pasireiskia bezdaliukais, sukietejusiu pilvuku.

3. 2018.06.10 23:52 (prieš 8 mėn.)

Smelte parašė:
    Nera spuogiuko. Sia savaite eisim pas seimos gydytoja, gal nustatys kas cia.

Pas mus panašiai buvo, bet praėjo greit. Matyt vabzdys koks pasidarbavo, bet atrodė panašiai.

1
  4. Broliukas 11 mėn. 3 sav.
    6 m. 3 mėn.

2018.06.11 02:28 (prieš 8 mėn.)

Austėja- parašė:
    Sveikos, norėjau pasidomėti kiek Jūsų pupsiai sveria ir kokio ūgio jau? Nes mis pradeda gąsdinti, kad per daug priaugom...

8 kg o ugio vis nepamatuojam

1
  5. 2018.06.11 08:16 (prieš 8 mėn.)

auč. parašė:
    Man tai cia nesubrendusio zmogaus poziuris. Tokioms, manau, dar ir vaikams ne laikas.. nukris papai matai..

🙄Tiksliai taip

6. 2018.06.11 09:09 (prieš 8 mėn.)

Smelte parašė:
    Kas cia galetu buti? Dabar atsirado ant abieju alkuniu.

man tai cia panasu i atopini dermatita maniskiai abu turi ta dziaugsma...

7. 2018.06.11 11:10 (prieš 8 mėn.)

ankata parašė:
    man tai cia panasu i atopini dermatita maniskiai abu turi ta dziaugsma...

Kur jus isberti kunelis ar veidas? Pas mus atopinis dermatitas irgi.,baisus veidukas😕

8. 2018.06.11 12:56 (prieš 8 mėn.)

auč. parašė:
    Vava,mes labai panasiai kaip jus valgom :)’bet tas 150 labai retai buna,pas jus gal dazniau dazniausiai 110-120. Kartais 80. Ziuresiu kiek mes per trecia menesi …

Manoji 170 dažniausiai suvalgo... aš jau galvoju, kad per daug... retai kada 120 užtenka...

Austėja- parašė:
    Gimė 53cm ir 3,650kg. Tai sakyčiau niekuo neišsiskyrėm... dabar 3mėnesiai ir savaitė ir ūgis 64cm ir 7,555kg. Auga pupsis jau su mišinukais, kaip gaila bebūtų... …

O kiek mišinėlio duodat ir kaip dažnai?

lasa parašė:
    Mes tik dabar pradejom norma 2 men suvalgyt ta 150ml. Kur jau ant misinuko raso nuo 3men 180ml. Ir nesuku galvos. Nevalgo reiskias nenori. Diagramoj uzsiemus su rod…

O kaip dažnai maitinat? Nes ant mišinuko pakelio rašo 5 maitinimai per parą, jei gerai pamenu

auč. parašė:
    Na kai kurios mamytes tikrai labai kategoriskai pasisako pries misinuka niekas nesigincija,kad mp kudikiams yra labai gerai. Bet as tikrai galiu teigti, kad ne v…

Nereikia kreipti dėmesį... ne visi žino ir net nemanau, kad reikia žinoti, kodėl nemaitini pati... daug situacijų būna gyvenime aš pati sunkiai "užkūriau" pienuko fabrikėlį, daug stengiaus ir dirbau, bet... kai susirgau, teko rinktis ar gerti vaistus ir sveikti bei turėti galimybę rūpintis vaiku, ar toliau negalėti pasirūpinti net savimi, o ką jau kalbėti apie mažylį, o jam duoti pienelį... tai žmogus ir renkiesi kas ir kaip ir tikrai nesijaučiu bloga mama, mažylį maitindama mišinuku

Dolosas parašė:
    Gaila ir man nemaitinti, bet nebegaliu ziuret i vaiko kancias visus vaistus, kokie tik yra isbandem,..dar kelias dienas bandysim isbuti, ir reiks griebtis misini…

Mes nan optipro naudojam

Gaikunas parašė:
    O tai misinuku maitinant irgi pilva pucia ir diegliukai buna 😐 man pirma vaika teko misinuku maitinti ir na ka pute stipriai pilva nors tuo paciu hipp nuo diegliuk…

O taip... kariaujam ir mes su pilvuku ir visais diegliukais panašu išaugti reik

lukryte parašė:
    Tikrai nei prieš vienas nei prieš kitas mamas,visos daro taip kaip jai atrodo geriausią savo vaikeliu 😊,bet tikrai yra mamu,kurios nenori maitint,pvz. buvo mano kai…

Kai gulėjau ligoninėj, į mane kaip į beprotę žiūrėjo, kai stengiausi išlaikyti pienelį... kai vis traukiausi ir pyliau į kriauklę, su viltimi maitinti.... tai ne kartą sulaukiau pasakymo, kad kam papus gadini arba vienos papai buvo maži, tai ir nemaitinau, gi nepatogu tai ką žinau... čia jau taip juokas ima, tokių nesamonių paklausius

Shawty parašė:
    Sveikos, kas kiek laiko maziukai jusu valgo? Gali buti kad vasara dazniau praso? nes nori atsigerti,? nes buna pavalgo, uz val vel nori🤔

Taip, būna

Ups. parašė:
    Laba. Mes vesesnemis dienomis valgom kas 2-3val. Siltesnem dazniau ir kas pusvalandi r kas valanda. Pasiurbia truputi ir vel laimingas bendrauja. Manau kaip ir mus …

Sukietėjęs pilvukas gali būti ir vaikeliui pykstant ar verkiant

9. 2018.06.11 13:17 (prieš 8 mėn.)

gyzmantas parašė:
    Kur jus isberti kunelis ar veidas? Pas mus atopinis dermatitas irgi.,baisus veidukas😕

vyresneliui koja buvo paberta, kartais ir ant veido atsirasdavo, bet apie 2 metu isaugo, dabar kartais uz ausies tai atsiranda tai dingsta. o mazyliui visas kunelis siurkstus, bet jau tas tikrasis AD tai ant rankyciu ir siek tiek ant zandu. reikia tepti tepti ir tepti, gal vos vos ir padeda. sako reikia maista derinti, bet nzn, manau cia isaugama ta liga ir nieko nepadarysi. siaip vyresneliui tai jau kai visai blogai budavo tepdavau su hormonais, antibiotikais, bet jam tai tik vienoj vietoj tebuvo. o mazyliui juk netepsiu viso kunelio tuo baisiu tepalu, ranku irgi - tuoj susikis i burna.. mazyliui kuriam laikui padejo vonia su alyvuogiu aliejum, bet jo ten tikrai nemazai ipyliau. zodziu belieka kazkaip isgyventi, kol isaugs.
    gal kas patarsit koki tepaliuka naudojat atopiniam dermatitui teplioti kasdiena?

10. tevu-darzelis.lt 8 m. 8 mėn.

2018.06.11 13:58 (prieš 8 mėn.)

Ši temos dalis yra suarchyvuota, skaitykite toliau ir diskutuokite čia:
    https://www.tevu-darzelis.lt/forumas/topic/2018-metu-kovinukai-5

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.