Fizinės bausmės vaikams

Fizinė bausmė vaikui yra tėvų bandymas koreguoti vaiko elgesį sukeliant vaikui fizinį skausmą. Skaityti visą straipsnį
Komentuoti
  1. Komentaras yra paslėptas. Rodyti komentarą.
    Omega
    2011.06.02 18:55 (prieš 6 m.)

Adriana 2 m. 4 mėn.
    Oskar 6 m. 2 mėn.

2011.06.02 18:55 (prieš 6 m.)

As vaikystejei uz didelias izdaigas gaudavau dirza nuo tecio bet jis vistiek buvo mano didviris, mano geriausias draugas ir t.t. o mama mus zodziais auklejo tai mes su broliu jos ir negerbem, neklausem ir mama ir dabar nera mano drauge... as galvoju kad dirzas vaikui yra gerai

2. ugnele1
    2011.06.02 19:33 (prieš 6 m.)

Ayša 10 m. 8 mėn.

2011.06.02 19:33 (prieš 6 m.)

Matyt mazai gavai to dirzo kad taip manai. Mes tevo buvom lupami kaip sunys, po pamoku bijodavom namo gryzti, slampinedavom betkur kad tik nebut namie, is namu isejom nebaige mokyklos, nes namie nebegalejom istvert smurto, tiek fizinio, tiek psihinio, dabar jau kiek metu prabege, o pamacius tevo nuotrauka, dar dabar siurpas nukrato. Ir liezuvis neapsivercia jo tevu vadint. O mama, buvo, yra ir bus mama, reikia sudraudzia, subara, ar net i kaili uzmeta, reikia myluoja, buciuoja, nuo tevo gina.

3. ugnele1
    2011.06.02 19:39 (prieš 6 m.)

Ayša 10 m. 8 mėn.

2011.06.02 19:39 (prieš 6 m.)

Kaip mama kad dabar ir mane pamokina, kad jei vaikas ka daro netaip, nemust, ne rekt saukt, ant jo, o tiesiog paaiskint, jei tu darysi taip, tuomet bus taip ir taip. O kai tai nutinka, tiesiog priminti, matai, juk as tau sakaiau, kad bus taip, o tu neklausei. Man paciai kartai truksta nervai, ir apsaukiu, ar net uzmetu savo dukrai, bet pati matau, kad tai turi tik priesinga veiksma, o jei graziuoju paaiskinu, nevisuomet, bet tikrai daznai situacija pasisuka i gera. Atsimenu kaip buvau vaikystej audziama, dar tada sau prisiekiau, kad savo vaiku nemusiu, nenoriu kad jie patirtu tai ka mums teko patirti, ir dedu visas pastangas, kad isteseciau, sau paciai duota pazada, ir su vaikais uzaugtume ne priesais, o draugais.

4. wampyre
    2011.06.02 19:50 (prieš 6 m.)

Paulina 3 m. 5 mėn.
    Rugilė 7 m.

2011.06.02 19:50 (prieš 6 m.)

na opi tema tokia. galima paziuret ir is vienos ir is kitos puses. aisku kaip sake ugnele 1 kai tevai sitaip lupa uz kiekviena menknieki tai cia jau jau skaitosi ne dirzo gauti, o grynu gryniausias smurtas. as esu gavusi i kaili nuo tevu, gal 2 ar 3 kartus. viena karta pamenu gavau nuo tevo su ranka per uzpakali, kad parodziau liezuvi daugiau rodyt nereikejo na o tas paaiskinimas graziuoju tai zinai irgi. jeigu vaikui jau kelinta karta aiskini graziai, o jis visvien savo daro, tai sakyciau dirziukas biski gal ir gerai. nes paskui vaikai kurie visiskai drausmes jokios nemate ir uzauga tokie kur savo tevus atsiprasant nx siuntineja.

5. Komentaras yra paslėptas. Rodyti komentarą.
    2011.06.02 21:38 (prieš 6 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2011.06.02 21:38 (prieš 6 m.)

wampyre parašė:

nu čia ir pasakiai...gyvenime neesu gavus nei su diržu nei su ranka per užpakalį, bet tevams didžiausia pagarba, apie pasiuntimus net kalbų negali būti!!!!!

6. Aušrinė
    2011.06.02 21:41 (prieš 6 m.)

S♥ 7 m. 3 mėn.

2011.06.02 21:41 (prieš 6 m.)

Aš esu prieš smurtą prieš vaikus. Aišku, negali žinoti, ar pačiai vieną dieną netrūks kantrybė, bet reikia mokėt valdytis. Juk dažniausiai tėvai muša, kai neturi kantrybės.
    O pvz. įdomu, ar mamos, kurios kartais muša savo vaikus, kai kažką ne taip padaro, savo vyrui irgi lygiai taip pat užvožia, kai pasielgia ne taip, kaip joms patinka?

7. ugnele1
    2011.06.02 21:49 (prieš 6 m.)

Ayša 10 m. 8 mėn.

2011.06.02 21:49 (prieš 6 m.)

Vyras kai duos atgal tai mazai nepasirodys, del o ir nemusa, o bejegis vaikelis ka, kad ir soks priesais, darkarta uztrenksi, ir nusiramins. Va taip ir skriaudzia uz save silpnesnius.

8. wampyre
    2011.06.02 21:57 (prieš 6 m.)

Paulina 3 m. 5 mėn.
    Rugilė 7 m.

2011.06.02 21:57 (prieš 6 m.)

ingoote parašė:

kas konkreciai nepatiko is mano pasisakymo? parasiau taip kaip galvoju. as dar tik auginu maza dukryte, todel iki auklejimo toli grazu. o pagalvojus, kad galeciau suduot net nepurto nuo tos minties. bet as esu uz drausme. vaikas turi zinot kas galima, o kas ne. ir , kad nebutu paskui, kad parduotuveje negaves norimo zaislo kirs ant zemes ir prades spardytis, arba dar geriau apspardys tevus. as sau pazadejau, kad pas mane to nebus. sakau nuo tevu i kaili gavus esi 2-3 kartus. bet jau buvo uz ka. o pliauksteljimu per uzpakali as nelaikau smurtu. nors aisku geriau butu, kad nereiktu to daryt.

9. 2011.06.02 22:14 (prieš 6 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2011.06.02 22:14 (prieš 6 m.)

wampyre parašė:

nepatiko tas pasakyas kad jei jau negavo diržu tai jau tokie ir siuntinėja toli toli...aš manau kaip tik kurie gavo tai tos ir pagarbos nelieka tėvams tokios, jei tėvas diržu mojiuoja taip parodydamas savo viršų...man kaip tik atrodo, kad smurtas ir skatina smurtą. O dėl tų kritių ant žeės parduotuvėj tai čia tėvų aplaidumas an atrodo, vaiaką auklėt reikia nuo gimimo o ne tada kai jau jis pradeda ožius rodyt. Nežinau kas manęs laukia dar, nesakau op neperšokus griovio, bet smurto pas us šeioje nebus šitą galiu teigti 100 proc.

10. Virgiul
    2011.06.02 23:40 (prieš 6 m.)

Eimantas 10 m. 9 mėn.

2011.06.02 23:40 (prieš 6 m.)

Tikrai čia opi temelė ir nesiginčijant neimanoma sutart prie bendros nuomonės. Aš irgi 100% prieš smut\rtą. Bet tada ir pakeltas tonas jau smurtas. Kaip čia kai kurios mamos bandė sakyt kad pliaukštelėjimas per užpakaliuką yra smurtas.

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras