Auksele233 parašė:
paskutines mm balandzio 29 diena kazkur 6 savaites plius minus
As paty suprantu kad jau viskas
Žinau ką jaučiat, užjaučiu 😢 aš pati iš šešių nėštumų (2paskutiniai IVF) pagimdžiau 1 vaikinuką, kuris greit švęs 4-ajį gimtadienį. Šiuo metu taip pat esu po IVF, tikimės kad viskas bus gerai 🙂 nenuleiskite rankų ♥️









