Baimė dėl nėštumo, nors seksas buvo su prezervatyvu

Komentuoti
 1. Neegzistuojantis vartotojas
  2019.01.09 20:25 (prieš 3 mėn.)

  sveiki, labai nerimauju dėl galimo nėštumo. mano mėnesinės niekada nebuvo reguliarios. prieš kokius pusę metų pradėjau užsiiminėti seksu ir jau porą mėnesių kai jos tapo reguliarios. kas 31 d. tačiau dabar jau 32 diena ir jų nėra. simptomai lyg ir yra: skauda krūtinę, pilvo apačią, išbėrė veidą. atrodo viskas kaip ir gerai. bet tas krūtinės skausmas labai jau aštrus. ir pastarosios mėnesinės buvo ypač skaudžios. nerimauju, galvoju nusipirkti nėštumo testą ir viską išsiaiškinti. bet noriu išgirsti jūsų nuomonę ir patirtį! gal jums buvo kažkas panašaus. beje, esu ne pilnametė, dėl to nėštumas labai gąsdina. seksas buvo saugus (su prezervatyvu)

 2. 2019.01.09 20:39 (prieš 3 mėn.)

  Diena vėlavimo dar nieko nereiškia. Bei santykiai buvo saugūs. Taip pat visi požymiai ateinančių mėnesinių, o nukrypimai galimi ir dėl patiriamo streso.

  3
 3. 2019.01.09 20:51 (prieš 3 mėn.)

  Saugu būna tik kai sekso nevyksta. O visi kiti atvejai gali baigtis nėštumu. Nuskambės kaip senutės pasakos, bet realiai šlamštas yra tas paaugliškas seksas. Nieko bendro neturi su palaima kai tai darai jau subrendusi tiek, kad nėštumas nebegąsdina. Ypač kai tai darai su savo vyru. Žinau žinau... Aš irgi buvau jauna kvaila, 17 metų praradau nekaltybę ir kentėjau tą nesgrabną berniokišką bružu bružu, o paskui drebėjau dėl kiekvienos vėluojančios mėnesinių dienos. Bet žiūrint iš dabartinės perspektyvos, kai pati esu atsipalaidavusi, kai vyras yra susitelkęs į malonumo suteikimą man ir jam tai sekasi, nes jau 13 metų bando mane pažinti - skirtumas nesulyginamas. Tas vaikiškas bružu bružu toks absurdiškas atrodo... Jei jau baisu dėl pastojimo, tada geriau užsiimti išskirtinai oraliniu. Ir nėštumo baimės nebus abiem ir yra galimybė gal visai neblogai išmokyti jį suteikti malonumą, nes tuo metu nebus blaškomas savo daikčiuko. Jei berniukas nesutinka ar nesiruošia to mokytis, tai neverta su juo gaišti laiką

  9
 4. Neegzistuojantis vartotojas
  2019.01.09 21:05 (prieš 3 mėn.)

  Ringailiux parašė:
  Saugu būna tik kai sekso nevyksta. O visi kiti atvejai gali baigtis nėštumu. Nuskambės kaip senutės pasakos, bet realiai šlamštas yra tas paaugliškas seksas. Nieko …

  wow, sutinku su jumis 100%. bet situacija tokia, kad pati nemoku susilaikyti.
  visada prašau, kad vaikinas būtų su prezervatyvu. žinau, gal ir skamba absurdiškai. tačiau nežinau kaip susilaikyti, nenoriu nuvilti vaikino. bet visgi svarbiausia aš, ir taip man būna gera sekso metu. visada pasiduodu akimirkai. na čia jau mano klaida.. ir pasekmės gali būti skaudžios, nes paranoja dėl nėštumo dabar yra visada.
  dėkoju, kad pasidalinot savo patirtimi.

 5. 2019.01.09 21:18 (prieš 3 mėn.)

  u1234 parašė:
  wow, sutinku su jumis 100%. bet situacija tokia, kad pati nemoku susilaikyti.
  visada prašau, kad vaikinas būtų su prezervatyvu. žinau, gal ir skamba absurdiškai…

  Tai saugokitės papildomai, pvz., kontraceptikai (jei priimtina) plius prezervatyvas o laisvu laiku ir įdomumo dėlei galite pasidomėti NŠP - ne kaip kontracepcijos būdu (tam reikia tam tikro sąmoningumo ir, sakyčiau, šeimos tipo santykių), bet kaip savo kūno pažinimo būdu - geras išmanymas to, kaip jis veikia, kaip veikia jūsų vaisingumas, irgi gali prisidėti prie didesnės ramybės.

 6. Neegzistuojantis vartotojas
  2019.01.09 21:23 (prieš 3 mėn.)

  akirita parašė:
  Tai saugokitės papildomai, pvz., kontraceptikai (jei priimtina) plius prezervatyvas o laisvu laiku ir įdomumo dėlei galite pasidomėti NŠP - ne kaip kontra…

  kadangi esu labai jauna ( 17m. ) dėl kontraceptikų abejoju. girdėjau, kad gali neigiamai paveikti sveikatą. gal ir reikėtų aptarti tai su ginekologe, tik nemanau, kad ji man juos rekomenduotų.

 7. 2019.01.09 21:32 (prieš 3 mėn.)

  u1234 parašė:
  wow, sutinku su jumis 100%. bet situacija tokia, kad pati nemoku susilaikyti.
  visada prašau, kad vaikinas būtų su prezervatyvu. žinau, gal ir skamba absurdiškai…

  Jei taip, tai palaukit, kol rasit žmogų, su kuriuo prezervatyvo nebereikės... Seksas su prezervatyvu yra tas pats kaip bučiuotis per stiklą Tai viena iš priežasčių kodėl 17 pati norėdavau sekso, o sužinojus kas yra tikras mylėjimasis, supratau, kad anas tebuvo bružu bružu.

  5
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras