Blogas augintinis: šuo loja be perstojo

Komentuoti
 1. Neegzistuojantis vartotojas
  2017.08.19 23:13 (prieš 1 m.)

  Turiu beda.. ir nezinau ko griebtis.. auginu suny 12metu. Suo yra agresyvus svetimiem zmonem ir man (vyrui taip pat). Ne kart yra uzpuolus. Niokoja turta, drasko duris, tapetus.. kai tik ateina sveciu loja be perstojo. As laukiuosi ,labai bijau del busimo vaikelio geroves.. suo gazdina mane staigiai namie pradedama loti.. bijau kad kai gims vaikelis ji nenustos draskytis ir gazdins mano kudiki.. juo labiau bijau kad uzpuls..
  Gal kas turejote toki pikta ir negera suny ir kazkaip susitvarkete su juo.. esu nevilty.. viena momenta norisi ja panaikint nes nervai nebeatlaiko.. o kita pagalvojus apie atsikratyma sirdi spaudzia..

 2. 2017.08.19 23:36 (prieš 1 m.)

  San0vai parašė:
  Turiu beda.. ir nezinau ko griebtis.. auginu suny 12metu. Suo yra agresyvus svetimiem zmonem ir man (vyrui taip pat). Ne kart yra uzpuolus. Niokoja turta, drasko du…

  Asmeniskai as jusu situacijoje nematau kitos iseities, kaip suns kazkaip atsisakyti. Gal iseitu kam nors atiduoti/padovanoti. Taip, labai gaila atsisakyti augintinio, laikyto tiek metu, bet rizikuoti busimu kudikiu as nerizikuociau.

 3. 2017.08.19 23:51 (prieš 1 m.)

  Klausimas dabar kodėl tas šuo toks tapo? Ar jau nuo pat vaikystės toks buvo? Pats gyvūnas niekada iš principo blogas nebus. Žmogaus auklėjimas yra pagrindas. Gal stresas. Gal dėmesio trūkumas. Gal serga, ką skauda. Gal santykiai šeimoje ne kokie? Jaučia agresiją aplinkoje? Mažai lauke būna? Kokia veislė? Aktyvus iš priginties gal? Tokiems reikia daugiau veiklos. Ir ne tik apie lakstymą lauke kalbu. Protinės veiklos reikia šuniui. Kaip tą daryti? Mokyti komandas, yra žaislai kurie verčia pasukti galvą kaip pvz skaniuką išsikrapštyti. Jei visgi nuo mažens toks - vadinasi nemokėt, neužsiemėt, nesubardavot laiku. Patarčiau ne lengviausią būdą 'išmesti' lauk, o kreiptis į dresuotojus. Padės suprasti priežastis tokio elgesio. Tuo labiau, kad dar pakankamai laiko turit pagerinti situaciją, nėštumas nedidelis. Mokyti gyvūną reikia, o ne atsikratyti..

  10
 4. 2017.08.19 23:56 (prieš 1 m.)

  Lot suo gali, nes turi labai gera klausa ir jei yra sargus- gali isgirsti ka nors ieinant i laiptine net budamas 5tam aukste. Jei nervina TIK lojimas- yra antkakliai pries lojima. Namie bus tyla
  Bandykit dresuros pamokas. Nes "fu" ir "i vieta" turi buti sventa, o normalus dresuotojas isgirdes nusiskundimus ir isigilines i problema gali pasakyti, kur galbut darot klaida ir nesuvokdami ishsaukiat toki gyvuno elgesi. Nebent tikrai galit garantuoti, kad suo be priezasties agresyvus ir jis tikrai neniokoja turto ir nedrasko visko nuo per mazai judejimo, pastovaus gyvenimo bute/name. Jei be priezasties, tada tai yra sutrikimas (pvz "veisejai" paveisia paciuozusiu stogu koki kovini suni su vokieciu aviganiu ir toki nenuspejama misruna kam isiulo). Jei suo turi bent kazkiek koviniu/pavojingu veisliu kraujo, tai ji tik migdyt. Nes toki suni "ishkisus" i kita seima galima prazudyti svetimu zmoniu vaikus!!

 5. Neegzistuojantis vartotojas
  2017.08.20 01:21 (prieš 1 m.)

  Suo buvo nuo pat mazu dienu dresiruojamas mylimas ir saugomas. Ji neturi veisles, paprasta dvarneska. Buvo ir yra vezama pas vet.. turejom keleta operaciju, bet dabar viskas gerai. Laukiam sekancio vizito darysim tyrimus slapimo, ytaria akmenis , ziuresim ka vet. sakys..Tikrai as ir mano seima uzsiimdavome suniu, nenaudodavone smurto ar kazko panasaus.. suo agresyvuma parodo bet kada ,net ramiai sedint staigiau atsikeli ir puola.. kazin ar 12 metu suniui padetu dresiruotojas.. tas lojimas nervina bet labiausiai nervina turto niokojimas, nesenai padaryti remontai o jau ysisuko.. priglausti niekas nenori nes yra agresyvi. Uosviai patis nesusitvarko su savo sunimis.. mano tevai deja negyvena lietuvoje. Lauksim.. svarstysim galimybes del dresiruotojo.. nes kad ir kaip smegenys sako atsikratyt, sirdis neleidzia..

 6. 2017.08.20 08:48 (prieš 1 m.)

  Na, jei puola nei is shio, nei is to, o sirdis neleidzia uzmigdyt, tai yra dresavimo antkakliai. Uzdesit ir svarbiausia puolimo metu turet rakoj pulta. Mano suo medzioklinis, tai vaiko visus kailinius zverelius- uztenka vieno karto paspausti. Bet nesaugosit amzinai vaiko.
  Jei jums pirmas nestumas ir vaikas, tai pasitarciau su dresuotoju (nelaukus kazko ir netempus laiko, nes jums reikia ir pakeisti gyvuno elgesi, ir dar laiko isitikinti, kad nesikartoja agresyvumas ir zmoniu puolimai) ir jei nieko gero -daug nesvarscius uzmigdyciau (sirdi graush iki vaikui pasirodant, o paskui pamirsit ilgam ta suni ;) ).

  2
 7. 2017.08.20 08:53 (prieš 1 m.)

  San0vai parašė:
  Suo buvo nuo pat mazu dienu dresiruojamas mylimas ir saugomas. Ji neturi veisles, paprasta dvarneska. Buvo ir yra vezama pas vet.. turejom keleta operaciju, bet dab…

  Visų pirma dresuoti, ne dresiruoti. Dresūra yra dar as su šuniu, mokymas, bendravimas. Dresiruojama rėkimu, agresija ir negatyviais dalykais.. šiaip įtarčiau stresą arba per didelį jautrumą jei dėl staigesnių judesių tokia reakcija.. čia gal ir dėl akmenų gali būti. Jei skauda, šuo bando atkreipti jūsų dėmesį pranešdamas apie savijautą. išmokyti galima ir daug vyresnį gyvūną žinoma, charakterio dabar jau nebepakeisit, bet galima labai ryškiai nubrėžti ribas kas galima kas ne. Pvz mėlyną pingviną (jo žaisliuką) kramtyti, drąskyti galima. Bet tapetai turi likti ant sienų. Reikia tik nepagailėti pagyrų už gerą elgesį ir sudrausminti kai elgiasi netinkamai. Jei dėl finansinių sumetimų dresuotojas nėra pirmoje vietoje, galima kelis kartus nuvesti, paprašyti, kad paarodytų ką ir kaip mokyti, ir toliau užsiimti patiems namie. Ir laukimas tikrai ne išeitis

 8. 2017.08.20 13:35 (prieš 1 m.)

  San0vai parašė:
  Turiu beda.. ir nezinau ko griebtis.. auginu suny 12metu. Suo yra agresyvus svetimiem zmonem ir man (vyrui taip pat). Ne kart yra uzpuolus. Niokoja turta, drasko du…

  Kokio dydžio jūsų šuo? 12 metų kai kuriems šunims jau yra senatvė. Gal serga šuo? Psichika nuo amžiaus pakrikus. Turėjom rotveilerio ir bulterjero mišrūną, buvo draugiškas šuo, rūpestingas. Aštuntais ar devintais gyvenimo metais atsirado elgesio ir sveikatos problemų, pradėjo pult naktį einant iš kambario į tualetą, ramiai gulėdavo ir einant pro šalį galėdavo šokt piktai urgzdamas. Veterinaras sakė, kad tokios veislės šunų vidutinis amžius 8-10 m. ir yra senatvinės problemos, plius širdies nepakankamumas, prostata ir t.t. Gydėm, užmigdymo nesvarstėm, bet ilgai negyveno.

 9. M 6 m. 8 mėn.

  2017.08.22 00:21 (prieš 1 m.)

  Kiek laiko jums iki gimdymo? Šitą dalyką reikia skubiai spręsti, nes kūdikiui gimus situacija gali tik dar pablogėti, šuniui bus stresas dėl pasikeitimų, naujo gyventojo, abejoju, ar pasidarys ramesnis. Juk nepristovėsit prie vaiko visą laiką, reiks ir į wc, ir pasitvarkyti, o jei visą laiką saugotis šuns, kuriam neaišku kas sušvis galvoj, tai per pavojinga.
  Mes turim šunį, irgi paprasčiausią mišrūniuką. Su lojimu irgi būna bėdų, visad pradeda išgirdęs vyro mašiną, psakai ša, negalima, susigėsta, nutyla, bet iki kito karto. Bet neagresyvus. Abu vaikai glosto, žaidžia, mažis ir užgauna per negrabumą, bet kenčia, laukia, kol išgelbėsiu. Jūsų aprašyta situacija labai neramina, kiek skaudžių istorijų yra...

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
3,50 €
36 | 8 | S
10,00 €
38 | 10 | S
20,00 €
68 | 3-6 mėn.