Dėl mamos pavardės suteikimo

Komentuoti
 1. Mergytė 5 m. 2 mėn.

  2013.04.12 16:24 (prieš 5 m.)

  Sveikos. Būsiu vieniša mama ir noriu vaikeliui gimimo liudijime duoti savo pavardę. Tai dabar iškyla klausimas: ar galiu vaikui duoti savo pavardę be biologinio tėvo sutikimo, tačiau nurodyti, kad jis yra tėvas ir vėliau teistis alimentus? Ar norėdama duoti savo pavardę, turėčiau įrašyti, kad tėvas nežinomas? Gal yra su tuo susidūrusių ir galite patarti?

 2. Adelija 6 m. 11 mėn.

  2013.04.12 16:28 (prieš 5 m.)

  Labukas, as susiduriau, gime vaikas su pazyma gimino nuvaziuoji i metrikacijos skyriu kur registruoji vaika ir pasakai vienisa motina, iraso vaiko ir tavo duomenis ir kur info apie teva, lieka tik trys grazus bruksniukai
  Tada gali paduoti vaiko teva i teisma del tevystes nustatymo ir alimentu priteisimo.
  Klausimas ar vaiko tevas pripazysta tevyste ar reikes ja irodineti? tada laukia DNR tyrimai.
  Negalima nesusituokus irasyti vaiko tevo duomenu savo noru, nebent vaiko tevas sutinka kad jis yra tevas ir turit notariskai patvirtinta dokumenta kur tai nurodyta.

  7
 3. Mergytė 5 m. 2 mėn.

  2013.04.12 16:37 (prieš 5 m.)

  Hmm, o jeigu užvedant neščiosios kortelę nurodžiau tėvo pavardę, tai šitai niekur nefigūruos? Nes aš tikrai nenoriu duoti vaikui jo pavardės, nenusipelnė to. O dėl alimentų, tai visų pirma turėčiau pirmiausia tartis su juo ir klausti ar jis sutinka, ar iškart kreiptis į teismą? Nes dabar tai pati nežinau ką jis apie tai galvoja. Yra užsienyje ir net nežinau kur jo ieškoti reiktų, nes kiek suprantu jis vistiek turėtų važiuoti į Lietuvą, norėdamas pripažinti tėvystę?

 4. Justina 7 m. 4 mėn.
  Kamile 10 m. 3 mėn.

  2013.04.12 16:39 (prieš 5 m.)

  Jums su vaiko tevu,jeigu nesat susituoke,reikia pas notara nueiti po vaiko gimimo,kad jis pripazintu savo tevyste,tada metrikacijoj galesit pasirinkti kokia pavarde duot vaikui savo ar tevo,nors ir pasirinksit savo pavarde vaikui duot,tevas bus irasytas i gimimo liudijima ir galesit teistis alimentus.

 5. Neegzistuojantis vartotojas
  2013.04.12 16:41 (prieš 5 m.)

  Laba aš nėščiosios kortelę užvedant irgi buvau nurodžiusi tėvo duomenis, jie neturės įtakos kai reikės vaikui išimti gimimo liudijimą
  dėl pavardės - net jei vyras savanoriškai prisiima tėvystę pavardę vaikui gali duoti savo

 6. Adelija 6 m. 11 mėn.

  2013.04.12 16:41 (prieš 5 m.)

  Pas mane irgi nesciosios korteleje jo duomenys yra, jie ir liks tik ten ir niekur nenukeliaus.
  pries paduodant i teisma alimentams patarciau pasikalbet graziuoju, mes sugebejom susitarti be alimentu ir man kas menesi perveda suma pinigu. Tu alimentu labai niekas nenori
  jei vis gi nuspresi paduoti i teisma del alimentu tai jo tikrai neturi atsiklausti, tiesiog su advokato pagalba surasai ieskini ir viskas advokatas iesko jo ir informuoja apie situacija, variantas nr. jis zino ir tiki kad yra vaiko tevas ir bus priteisti alimentai, variantas Nr. 2 jis sakys kad nieko nezinau kur ta k.... vaika pasidare ir tada bus paskirtas tevyzstes nustatymas tai yra DNR ekspertize, per kuria deja jus neisvengiamai susitiksit.
  jeigu jis sutiks pripazinti tevyste, tai einat pas notara, standartine sutartele viena lieka pas nora ir po viena pas jus abu, ten bus parasyta kad jis pripazysta tevyste. Tai tik siuo atveju gali i vaiko gimimo liudijima irasyti ji kaip teva.

 7. Mergytė 5 m. 2 mėn.

  2013.04.12 16:45 (prieš 5 m.)

  Susituokę nesam, bet kaip tada tuo atveju, jei jis taip ir negrįš iš to užsienio? Aš juk nevažiuosiu jo ieškot. Ir ar tokiu atveju, jei jis vis dėl to grįžtų iš to užsienio ir sutiktų, kad yra tėvas, aš vistiek turėčiau teisę duot savo pavardę, ar jau teks tada prašyti jo sutikimo?

 8. Adelija 6 m. 11 mėn.

  2013.04.12 16:46 (prieš 5 m.)

  Rasita cia musu mamukes tuoj kai suleks su patarimais ane?

  1
 9. Justina 7 m. 4 mėn.
  Kamile 10 m. 3 mėn.

  2013.04.12 16:48 (prieš 5 m.)

  zaza parašė:
  Susituokę nesam, bet kaip tada tuo atveju, jei jis taip ir negrįš iš to užsienio? Aš juk nevažiuosiu jo ieškot. Ir ar tokiu atveju, jei jis vis dėl to grįžtų iš to …

  nereikia jo sutikimo,jeigu pripazins tevyste,galesit duot ir savo pavarde,jeigu nenores geruoju,tada kreipsites i teisma,privales jis padaryti DNR tyrima ir tada galesit teistis alimntus,jam teks ir uz DNR tyrima uzmoketi ir uz teisma uzmoketi ir dar jums alimentus moketi,tad pakalbekit su juo,jeigu jis nebijo islaidu,tai tada tiesiai i teisma galesit kreiptis.

 10. Neegzistuojantis vartotojas
  2013.04.12 16:48 (prieš 5 m.)

  audra1976 parašė:
  Rasita cia musu mamukes tuoj kai suleks su patarimais ane?

  patyrusios visos

  zaza parašė:
  Susituokę nesam, bet kaip tada tuo atveju, jei jis taip ir negrįš iš to užsienio? Aš juk nevažiuosiu jo ieškot. Ir ar tokiu atveju, jei jis vis dėl to grįžtų iš to …

  esu girdėjusi 9 tiksliai nežinau) kad jei 3 kartus neatvyka teisman Jam tėvystę pripaišo automatiškai

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
5,10 €
74 | 6-9 mėn.
18,00 €
42 | 14 | M
14,00 €
29 | 18,3 cm