Gimdymas ir nėščiųjų priežiūra Airijoje

Komentuoti
  1. 2019.04.13 21:48 (prieš 3 mėn.)

Sattu parašė:
    Visu pirma sveikinimai! Na manes dar laukia pirmas scanas, bus 12 sav., tad ne tiesa, kad 20. As pasirinkau Coombe, tai pati nusiunciau jiems forma is interneto ir …

As privaciam scanui irgi buvau 5 savaiciu, pirma app scanui Coombe gavau kai buvau 12+3. Nenoriu tiket,kad kitur pirma vizita 20sav duoda..

2. 2019.04.13 22:51 (prieš 3 mėn.)

[email protected] parašė:
    Aciu, tamstele irgi sveikinu O kur ejai privaciai ir kodel rinkaisi butent Coombe?

Aciu 🤗 As privaciai ejau pas lietuvi ginekologa Toma Kazlauska, o Coombe pasirinkau gal ir del kvailos priezasties - vien del paprastesnio privaziavimo ir parkavimosi 😀 Kadangi centre retai bunu, tai baisus man tas vazinejimas. Apie Coombe skaiciau daug geru atsiliepimu. Man atrodo visos tos ligonines cia vienodai geros

3. 2019.04.16 12:36 (prieš 3 mėn.)

Labas gimdziau rotundoje 2013m.ir 2017m. Tai tik geriausi atsiliepimai,tiek daktarais tiek seselem net ir valytojom..2017 pagimdziau dvynukes(cp) tai palaikymas ir pagalba buvo is visu,valytoja ir ta pamate kad viena maitinu kita jau balseli rodo tai is karto pasisiule palaikyti ,padeti. tikrai viskas buvo 100%

4. Dziaugsmelis 3 sav. 3 d.
    M-azyte 3 m. 3 mėn.
    A-angelelis danguje 4 m. 10 mėn.
    D 16 m.

2019.05.06 17:07 (prieš 2 mėn.)

[email protected] parašė:
    Sveikos, as kas lankausi ir gimde Rotundoj Dubline? Kokie atsiliepimai? Man nuo darbo 5 min, butu patogu. Savo pirmagime nesiojau ir gimdziau Lt, tad nzn kaip cia A…

Gimdysiu trecia kart Rotundoj, taip pat rinkausi del geriausio susisiekimo.
    Siaip biskas ten gerai, scana daro kiekvieno vizito meti, kad ir trumpai, bet smagu pamatyt kaip ten kas.
    Mane stebi biski rimčiau del bad history. Bet siaip viskuo patenkinta, laukti appointment reikia, kogero kaip ir visur..
    Emergency vengiu.. Bet kogero visose ligoninese tenka palaukti gerokai.. Ir dr kaip pataikai.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras