Sėlijja parašė:
Sveikos, koleges abu sūnus gime su ichtioze. Dabar jau abu suauge vyrai, gyvena normalius gyvenimus.
Džiugu! ..kaip tvarkėtės, kol auginote, su vaikų oda, kuom tepėt, kas (ne)padėjo?
Sėlijja parašė:
Sveikos, koleges abu sūnus gime su ichtioze. Dabar jau abu suauge vyrai, gyvena normalius gyvenimus.
Džiugu! ..kaip tvarkėtės, kol auginote, su vaikų oda, kuom tepėt, kas (ne)padėjo?
Mama Joana parašė:
Džiugu! ..kaip tvarkėtės, kol auginote, su vaikų oda, kuom tepėt, kas (ne)padėjo?
Ne mano vaikai, o koleges. Tais laikais, sake, nieko labai gero nebuvo, tepe viskuo, kas buvo vaistinese.
13 testuotojų vertinimai
3 testuotojų vertinimai
1 testuotojų vertinimai