Komentuoti
  1. 2019.03.10 11:36 (prieš 4 mėn.)

seimynele123 parašė:
    As is Kauno. Paypala turi vyras. Siaip uz siulus noreciau kiek ir mokejau 4€, plius zinoma siuntimas. Beje, vienas kamuolys isardytas kadangi pabandyti tai reikejo.…

Pašto išlaidos bus didesnės nei galvojau, nes tik dabar pastebėjau kad kamuoliai sveria po 170 g, galvojau kad jie po 100 g. Žiūrėkit kaip gaunasi aš juos su malonumu paimsiu, bet jei jums lengviau kam nors kitam juos parduot tai žiūrėkit kaip jums išeina . Aš manau kad jie man puikiai pakeistų lininius siūlus, kurie beprotiškai brangūs ir spalva pas jus geresnė 😁

1
  2. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.03.10 11:47 (prieš 4 mėn.)

Sigita1985 parašė:
    Pašto išlaidos bus didesnės nei galvojau, nes tik dabar pastebėjau kad kamuoliai sveria po 170 g, galvojau kad jie po 100 g. Žiūrėkit kaip gaunasi aš juos su malonu…

O dabar sudominot - is lininiu irgi skrybeles neriat? Turiu baisine “babina” keturnycio lino, bandau dabar is jo megzt dukrytei suknia, bet panasu, kad labai kieta gausis 🤔 o ir “nesusispaudzia” jis graziai i akis, vis tiek viskas kiaura lieka 🤔 o nerti iseina “tankiai” be skyliu?

3. 2019.03.10 15:50 (prieš 4 mėn.)

Aš tik porą kartų nėriau su linu, bet jo suknelę gal ir nelabai bus malonu nešiot nes šiaip gan kieti ir šiurkštūs. Planuoju skrybėlę ir man atrodo kad labai gražu bus , vistik linas turi savo paprastą grožį. Išsirinkau skrybėlės dizainą tokį kad skylutės neriant nelabai ir matysis, o kadangi jis kietas skrybėlė turėtų gerai laikyti formą ir tada jos gal nereikės su klijais pertepti.

1
  4. 2019.03.11 08:07 (prieš 4 mėn.)

Sigita1985 parašė:
    Pašto išlaidos bus didesnės nei galvojau, nes tik dabar pastebėjau kad kamuoliai sveria po 170 g, galvojau kad jie po 100 g. Žiūrėkit kaip gaunasi aš juos su malonu…

Nu as paziuresiu kaip cia geriau gaunasi, ir jei ka parasysiu jums zinute

1
  5. 2019.07.04 13:20 (prieš 2 sav.)

Kombinezonas žiemai ❄☃️

4
  6. 2019.07.04 14:36 (prieš 2 sav.)

Sigita1985 parašė:
    Kombinezonas žiemai ❄☃️

Grazu! 😊 Is kokiu siulu nerete? Gal kartais schemute pasidalintumete?

7. 2019.07.04 15:29 (prieš 2 sav.)

Sermuksniai parašė:
    Grazu! 😊 Is kokiu siulu nerete? Gal kartais schemute pasidalintumete?

Schemos neturiu , bet galite pažiūrėti YouTube ( paieškokit mergaitės neriam) ten jau pirmą dalį įdėjau kaip jis neriasi. O siūlai tai Aran- akrilas maišytas su vilna

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras