Vaikų išdaigos ir sparnuotos frazės :)

Komentuoti
  1. Benediktas 6 m.
    sesyte 15 m. 1 mėn.
    sesyte 20 m. 4 mėn.

2019.07.13 22:08 (prieš 1 sav.)

Pasitepiau rankas su greifrutų aromato kremu. Vaikui maišau arbatą. Jis stovi šalia,kažką užuodžia..
    -Fui....kas čia taip smirda?!?!?! Sakau,kad pasitepiau rankas.
    -Oooo!!! Va,kas čia taip kvepia!!!

18
  2. Adelina 2 d.

2019.07.14 14:17 (prieš 6 d.)

Kalbames apie sese, apie pilva. Sako as gimiau is mamos, sese irgi gims is mamos.
    Klausiu : o tetis is kur atsirado?
    Sako: is mamos irgi.
    Sakau: o as is kur?
    Sako: sako is dieduko (mano tecio)
    Sakau: tai mane diedukas pagimde?
    Aronas: nu taip
    Va ka reiskia, kai mociute su anuku nebendrauja 🤪🙈

8
  3. ♥Augustė♥ 5 m. 10 mėn.

2019.07.14 21:53 (prieš 6 d.)

Su dukra ( beveik 6metai) apsipykom jog nevalgo vakarienės.
    Ramiu bet įsakmiu tonu sakau: jeigu nevalgysi normalaus maisto saldumynus pamiršk ir mano telefono pažaisti irgi nebegausi..
    Nėjusi i savo kambarį išsitraukė akvarelinius dažus, popieriaus lapą ir pradėjo piešti, po 10min.ateina ir rodo ką nupiešė. Klausiu kas čia? Nelabai suprantu ką čia papiešei ( nes prikeverzota baisiai visko) , dukra atsako -mama čia tu su audra ir rėkimu

31
  4. 2019.07.16 19:27 (prieš 4 d.)

Pas mus yra tokia taisyklė, kad jeigu vaikas nori ko nors saldaus, pirmiausia turi pavalgyti normalaus maisto.
    Šiandien sūnus vakarieniauja, aš pasiėmiau knygą, sausainį ir prisėdau visai netoli jo. Valgau. Jis manęs klausia:
    - Ką tu valgai?
    - Sausainį.
    - O ką normalaus suvalgei?
    Prigavo...

31
  5. 2019.07.18 00:37 (prieš 3 d.)

Vakare buvom prie jūros pasivaikščioti, pana (3.6) kupinu nuostabos balsu:
    - Mama, kas mėnuliui atsitiko?! Buvo raudonas, o dabar baltas! Gal nusiprausė po dušu, mama?!.
    Ir juokiasi, nes matai net mėnulis prausiasi! Juokinga baisiausiai

14
  6. 2019.07.18 08:05 (prieš 3 d.)

Vakar skambinau i vaiku kirpykla, atmete rageli. Nepatskambino atgal. Sunus nustebo. Tada jis (5 m) pasakojo, kad darzelyje grupes mergaites mama paskambino aukletojai, kad jau vaziuoja gimdyt jai sesutes.
    Sunus sako:
    O tu dar karta vaziuosi gimdyt?
    Sakau tikrai ne. Man dvieju vaiku pakanka.
    Sunus:
    O jeigu tau paskambintu is kliniku, kad vistiek reikia gimdyt, kuri telefono ragelio mygtuka paspaustum zalia ar raudona?

34
  7. Sūnelis 6 m. 3 mėn.
    Dukrytė 9 m. 3 mėn.

2019.07.18 09:42 (prieš 2 d.)

Atostogos kalnuose. Kopiam sudetinga trasa, vaikai jau pavarge. Aiskinu, kad jau liko visai netoli ir grazus vaizdai bus musu prizu. Sunus po dar keliolikos zingsniu i virsu piktokai: "Mama, ziurek, cia tau grazus vaizdas?" Sutinku, kad grazu. Sunus: "Tada jau griztam"

23
  8. 2019.07.18 19:20 (prieš 2 d.)

Tiek vyras, tiek aš dabar turim sekti pasaką apie tris paršiukus ir vilką. Sūnus turi tokį žaislinį namelį ir žvėrių modeliukų. Pastatė namelį, jame apgyvendino žaislinius žvėrelius, kurie slėpėsi nuo jo - vilko. Vilkas papūtė ir namelis nugriuvo, žvėrys iškrito iš namo. Tada vilkas sako žvėrims:
    - Ramybė jums!

17
  9. 2019.07.19 13:07 (prieš 1 d.)

Mes kavinėje. Ant žemės nukrito šiaudelis, aš sakau, viskas nešvarus (labai nešvarios grindys), paėmiau ir greitai išmečiau į šiukšlių dėžę. Dvimetis labai supyko, negalima išmesti! Švarus, nesakyk kad nešvarus! Nauji netinka. Apsimečiau, kad ištraukiau iš šiukšlių dėžės ir padaviau švarų. Vaikas: "Va, švarus! Išsimaudė šiukšlėse ir švarus!"

12
  10. Sūnelis 6 m. 3 mėn.
    Dukrytė 9 m. 3 mėn.

2019.07.19 14:07 (prieš 1 d.)

Einame keliuku, kuris pilnas "minu". Netrukus aptinkam ir kas jas mete - aviu banda. Dukra: "Kur ju piemuo? As turiu jam pretenziju!". Dukra ismaste, jei suns seimininkas tvarko po savo augintinio, tai ir piemuo turetu

13
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras