2017 m. Lapkritinukai

Komentuoti
  1. 2 m. 10 mėn.

2. 2018.11.10 19:54 (prieš 6 mėn.)

Mes siandien atsventem savo mazojo gimtadieni su seneliais, pusbroliu ir draugais. Viskas smagiai praejo, tik vaika tiek uztase, kad galiausiai apsiveme. Ant pacio galo vaikas tik sedejo i mane isikabines ir jeigu jau kas bandydavo kalbint is kart i asaras.

3. 2018.11.10 21:49 (prieš 6 mėn.)

RamiMam parašė:
    Mes siandien atsventem savo mazojo gimtadieni su seneliais, pusbroliu ir draugais. Viskas smagiai praejo, tik vaika tiek uztase, kad galiausiai apsiveme. Ant pacio …

Vajee.. vargšytis. O gal ne dėl to, kad užtampė, gal tortuko prisiragavo per daug? mes per šventę davėm paragauti, tai viskas oki buvo.
    Bet va vkr vėmė, neaišku kodėl. Stipriai, lb išsigandau

4. 2018.11.10 21:57 (prieš 6 mėn.)

Pakalbėkim apie draudimus. Ar esate apdraudusios savo mažylius? Jei ne, ar ketinate?Jei taip, kokiu draudimu?

5. 2018.11.10 22:05 (prieš 6 mėn.)

Sveikos mamytes visus mazylius ir mazyles su gimtadieniu! Noriu jusu pasiteirauti apie maitinima, ar yra tokiu, kurios nebemaitina krutimi ir nebeduoda jokio misinuko? Ka duodate vaikui pries nakti valgygi? 🤔

6. 2018.11.11 10:25 (prieš 6 mėn.)

Kot. parašė:
    Vajee.. vargšytis. O gal ne dėl to, kad užtampė, gal tortuko prisiragavo per daug? mes per šventę davėm paragauti, tai viskas oki buvo.

Jokio torto taip ir negavo paragaut. Tiesiog matesi, kad vaiko ne sekundei nepalieka ramiai. Pradeda zaist su kokiu zaislu, is kart kita kisa. Bande grauzt baranka, ja ateme. Vnz, vaikas visa laika irzlus prabuvo

7. 2018.11.11 10:25 (prieš 6 mėn.)

BusiMamyte parašė:
    Sveikos mamytes visus mazylius ir mazyles su gimtadieniu! Noriu jusu pasiteirauti apie maitinima, ar yra tokiu, kurios nebemaitina krutimi ir nebeduoda jokio mis…

Kose, maudynes ir miegot

8. 2018.11.11 12:06 (prieš 6 mėn.)

RamiMam parašė:
    Jokio torto taip ir negavo paragaut. Tiesiog matesi, kad vaiko ne sekundei nepalieka ramiai. Pradeda zaist su kokiu zaislu, is kart kita kisa. Bande grauzt baranka,…

Aa tokiu atveju aš būčiau padrausminus svečius Gal Jūs kukli ir nedrįsote. ... o kaip po šventės miegojo? Aš galvojau, kad manasis po šventiškų įspūdžių prastai miegos, bet miegojo puikiai!

9. 2018.11.11 13:20 (prieš 6 mėn.)

Kot. parašė:
    Aa tokiu atveju aš būčiau padrausminus svečius Gal Jūs kukli ir nedrįsote. ... o kaip po šventės miegojo? Aš galvojau, kad manasis po šventiškų …

Tai kad ten sakyk nesakius. Jau vienu metu pastebejau, kad ir balsa pradejau kelt. Mane mama is vis laiko nemandagiu ir netaktisku zmogum, nes vis neleidziu ir tiesiai pasakau, kad vaikui kazko nekistu kam as priestarauju. Nu bet bent jau vakar stengiausi tarp visu islaviruot, nes jau vienu metu mama pradejo metyt pastabas, ale juoku forma aisku, kad man niekas neitinka.
    Is esmes vakar bet ka ka vaikas turedavo rankoj atimdavo ir bandydavo duot kita zaisla. Vienu metu valge baranka, tai ta bande atimt ir kist kazka kita. Vaikas vel piktas. Veliau is vis nustojo valgyt ir tik zirzliojo ir prie manes glaudesi.

Nakti puikiai ismiegojo, nuluzo dviem valandom anksciau nei iprastai. Dar kelesi 6 ryte, tai misinio daviau ir toliau luzo iki 9 ryto. Tai cia buvo kazkas tooookio, nes paprastai keliasi apie 7.15-7.30. Net ir mes spejom issimiegot. Tik tiek, kad is ryto labai neskaniai pora kartu pakakojo. Atrodo kaip vidurius paleide ir toks rugstinis kakutis, net kiausiukai paraude buvo. Teko sudokremu patept. Dabar jau kaip ir nieko atrodo, lygtais viskas susitvarke

10. 2018.11.11 13:41 (prieš 6 mėn.)

RamiMam parašė:
    Kose, maudynes ir miegot

O kokia kose duodat pries miega? Ir kelinta val?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras