2017 m. Lapkritinukai

Komentuoti
  1. 2017.02.19 20:05 (prieš 1 m.)

1 m. 11 mėn.

2. User has not uploaded an avatar
    2018.03.01 18:29 (prieš 4 mėn.)
    2018.03.01 18:29 (prieš 4 mėn.)

nendre7 parašė:
    Paa maniske identiskai.vat ir as mastau ar nuo seiliu ar kazka ne taip suvalgiau?

Pas mus irgi tas pats,bet valgom misinuka ir ta pati . .

3. User has not uploaded an avatar
    2018.03.01 19:26 (prieš 4 mėn.)
    2018.03.01 19:26 (prieš 4 mėn.)

Ar buna jusu maziuku pedutes dregnos? Del nuplikusio pakausio padidino doze vitamino d.. bet pedutes nebuna is siltuju..

4. User has not uploaded an avatar
    2018.03.01 20:01 (prieš 4 mėn.)
    2018.03.01 20:01 (prieš 4 mėn.)

Diole parašė:
    Ar buna jusu maziuku pedutes dregnos? Del nuplikusio pakausio padidino doze vitamino d.. bet pedutes nebuna is siltuju..

Pas mus pakaušis plinka, o pėdutės drėgnos ir rankytės, ir vėsios dažnai, sakyčiau net kvapas toks rūgštus yra nuo padukų...duodam 3 lašiukus, bet man atrodo mažai, pati didinti nenoriu, nes norėtųsi tyrimų ir gydytojo apžiūros...o kolkas neinam, nes vis dar gripai ir virusai siaučia ?

5. Miglen
    2018.03.01 20:39 (prieš 4 mėn.)

Mūsų Žvaigždutė 7 mėn. 3 sav.

2018.03.01 20:39 (prieš 4 mėn.)

Šiandien buvau Vingio parke, kaip ir kasdiena, tik po 2 dienų pertraukos dėl šaltuko ir šiaip aktyvesnių dienų reikalus tvarkant. Šiandien pasirodė jau pakankama tempertūra apmūturiavus ir padarius iš vaiko gerą wrap'ą eit į lauką. Šalta nebuvo visai, nei man, nei vaikui. Išbuvom parke 1:15 val., apėjom 6 km visą parką ir sutikom VIENĄ mamą, kai įprastai jų sutinku dešimtim, Vingiaparkis yra vežimėlių miestelis dienos metu.
    Jausmas, tarsi visas parkas priklauso mums, snaigės didžiulės krinta, ledai upe plaukia, pušys traška - vau!
    Verta tokiomis dienomis iškišti nosį, jei turi teisingą aprangą.

Įspūdį paliko sutikta ta vienintelė mama. Per visą žiemą nemačiau tokio vaizdo. Ji sėdėjo ant suolo apsikabinusi savo mažutį kūdikį ir pasimetusiom akim pažiūrėjo į mane. Buvo prasisegusi ir maitino tokiame šaltyje savo kūdykį, kad jį virkaujantį nuramintų. Kažkaip labai jos pagailo. Viską esame pasiryžę padaryti dėl savo mažųjų. Aš pirmąkart turiu aiškų jausmą, kad realiai atiduočiau gyvybę, jei reikėtų.

27
  6. User has not uploaded an avatar
    2018.03.01 21:51 (prieš 4 mėn.)
    2018.03.01 21:51 (prieš 4 mėn.)

Jooo.. Tikrai del vaiku daug atiduoti gali, net save kartais nustumdamas i antra, trecia, kas i ketvirta plana. Mamis meile begaline O mes i lauka jau trecia diena nejom, keista labai. Sunkoka namuose, vedinau vis kambarius. Labai laukiu rytojaus, nes jau eisim ir pajudesim, ir pupa pamiegos. Man laukas butinas, galva sunki nuo sedejimo uzsidarius, tai sumigdziau vaikus nakciai ir isejau pasivaikscioti, taip palengvejo viduj

Nupirko vyras ergobaby 360 nesiokle, zinokit, kazkas tobulo. Koks jausmas, kai vaikas prie krutines, bet svorio nesijaucia, nugara atsigavo, rankos laisvos Mazyle 100proc nebuvo patenkinta, tai pratinsimes po biski, kad galetu lengvai keliauti is namu ir i keliones ;)

4
  7. User has not uploaded an avatar
    2018.03.02 01:19 (prieš 4 mėn.)
    2018.03.02 01:19 (prieš 4 mėn.)

Miglen parašė:
    Šiandien buvau Vingio parke, kaip ir kasdiena, tik po 2 dienų pertraukos dėl šaltuko ir šiaip aktyvesnių dienų reikalus tvarkant. Šiandien pasirodė jau pakankama te…

Skamba kaip iš pasakos aš taip noriu į lauką, kad net silpna.. nebuvau kokias 3 paras dėl krūtinės, privargau eilinį kartą, o vakar bėgdama pas gydytoją maniau, kad nukris iš šalčio...smelkė kiaurai...? Ir jeigu kas nors man būtų pasakęs, kad ir man teks šaltyje maitinti mažylę, būčiau pirštu ties smilkiniu pasukiojusi...teko noriu nenoriu, nes klyksmas buvo non stop per laidotuves..niekas nesuprato kaip pamaitintas vaikas po kelių minučių klykė ne savo balsu ir niekas nepadeda... atrodė, kad ne mano vaikas, niu taip nebūna su ja...maitinti teko du kartus lauke po labai nedaug ir dar pampersą keisti bet jau automobilyje...niu žinokite pamoka visam gyvenimui, kad su tokiu klecku per šalčius į jokias laidotuves...net jeigu ir trumpai, tik porai valandų... džiaugiuosi, kad nei viena nesusirgom ir nenupūtė, dideli pledai visagaliai...bet niekada nebūčiau patikėjusi kad man taip bus...negelbėjo nei supimas, nei rankos, nei laukas nei soskiukas...visi tik ir bambėjo, jog vaikas viską jaučia ir t.t...prieš tai laidotuves viskas kaip normaliai praėjo...niu šį kartą...pasimokiau...

2
  8. User has not uploaded an avatar
    2018.03.02 06:48 (prieš 4 mėn.)
    2018.03.02 06:48 (prieš 4 mėn.)

Šią naktį mažoji mane nustebino. Kaip visada užmigo po 21 val., tačiau aš pati trečią pašokau lovoj, o ji sau ramiai miegojo... apie 3:30 prabudo, valgant nosis užsikimšo, išvalėm, o po to vaikas šnekėt užsimanė ? Apie 15 min bandėm įkalbėt valgyt, o ne bendraut. Baigės tuom, kad vyras išsinešė į kitą kambarį panešiot. Parnešė miegančią, žinoma, guldant į lovelę atsibudo, bet paėmus prie savęs, valgė ir užmigo... užmigo tiek, kad vis dar kartu su tėčiu miega, o jau tuoj 9 bus ? Krūtinė jau pilna pilna, bet vis nedrįstu budint.. taip skaniai čepsi per miegus...
    Keisčiausia tai, kad pastarosiom naktim valgydavo po 3-5 kartus ir keldavos apie 6 jau, o čia vat kokią išeiginę tėvams padarė ???

P.s. ar kuri nors šnd bandys diktantą rašyt?

2
  9. User has not uploaded an avatar
    2018.03.02 06:51 (prieš 4 mėn.)
    2018.03.02 06:51 (prieš 4 mėn.)

Miglen parašė:
    Šiandien buvau Vingio parke, kaip ir kasdiena, tik po 2 dienų pertraukos dėl šaltuko ir šiaip aktyvesnių dienų reikalus tvarkant. Šiandien pasirodė jau pakankama te…

Taip jautriai parašėt... Tikrai, kad šitie mažieji angeliukai pripildo širdis tokių stiprių jausmų. Aš kartais pradedu panikuot jei veżime mažiukas pradeda muistytis, o jei toliau nuo namų esam kaip jį nuramint. Iš vežimo traukt nenoriu, nes šiltam vokelyje įsuptas. Tad lekiau namo pora kartų kai jau labai nerimaut pradėjo ir pastaruoju metu vaikštom arčiau namų. Maitinti tokiame šaltyje būtų tikrai stresas ir rizika krūtinei.

2
  10. User has not uploaded an avatar
    2018.03.02 06:54 (prieš 4 mėn.)
    2018.03.02 06:54 (prieš 4 mėn.)

Nusipirkau gimnastikos kamuolį, bet migdymas ant jo spyruokliuojant nepasirodė lengvesnis. Kaip manot ar reikia mažiukui priprast? Man ir nugarą paskaudo po 10 min. Kiek laiko jums užtrunka migdymas ant kamuolio? Poto bandot perkelt į lovytę?

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras