2017 m. Lapkritinukai (Archyvas iki 2018.11.10)

1. 2018.11.09 16:54 (prieš 3 mėn.)

vmamytev parašė:
    Ačiū

Didžiausi sveikinimai. Su 1 gimtadieniu !! Žiauriai fainas jausmas, fainas tas pirmasis vaiko gimtadienis Gražios šventės.

2. 2018.11.09 17:00 (prieš 3 mėn.)

Enny parašė:
    Sveikinimai visiems mažyliams ir jų tėveliams užbaigus kūdikystės amžių!

Pas mus irgi pasikeitė iškart kuomet suėjo 1 metas. kokias tris savaites labai sunkiai sūnui miegojosi, jis neverkdavo, neatsikekdavo, bet labai vartinėjosi, makalavosi, tai aš prastai pamiegodavau. O tą naktį po gimtadienio ir iki dabar miegas pasikeitė! Vėl miega normaliai! Mp duodu naktį, bet nebesivartalioja kaip išprotėjąs tai ir aš jau pamiegu puikiai. Tai vat gal čia sutapimas, bet vistiek.

1
  3. 2018.11.09 21:07 (prieš 3 mėn.)

Prasikale apacioje trecias dantukas

2
  4. 2 mėn. 2 sav.

2018.11.09 21:10 (prieš 3 mėn.)

Mes jau turim 13 dantuku!

4
  5. 2018.11.09 21:32 (prieš 3 mėn.)

Mano sūnus per antrą miegelį šiandien pradėjo verkšlenti, nesupratau kas yra. Apsikabina mane ir virkteli? Tuomet nustoja- vėl užsnūsta ir virkteli..Tada vėl apsikabino ir pradėjo vemti! Daug vėmė, net oro pritrūko atrodo. Tikrai labai daug vėmė. Tada jau stipriai verkė po vėmimo. Skambinau vyrui, kad greitai parvažiuotų ir matavau temperatūrą, temp normali. Sūnelis aprimo, katę pamatęs jau šypsojosi. Skambinau gydytojai tai sakė stebėti.. Vyras atvažiavo, sūnaus nuotaika gera, bet vėl žiaugčioti pradėjo, bet tik čiut čiut taip iš burnos šiek tiek išbėgo. Toks paniurnėjo šiek tiek. Po to atsirūgo pora sykių. Taip gaila mažyčio. Temp nepakilusi iki dabar. Tada jau nuotaika puiki, žaidė, linksmas. Labai išsigandau. Neišsivaizduoju kas čia dbr buvo??! .. Galvoju gal momentinis tas vėmimas, šiaip valgė viską tą ką ragavęs tai ryte grūdų košė, vėliau kukurūzai ir pietums lašiša su bulve ir brokoliu. Tik ką daviau ko buvo neragavęs tai kuomet mate mus valgančius ir labai prašė ten kiaulienos, kuri buvo pakepinta čiut čiut, o tada troškinta su prieskoniais, česnaku, o jam niekada nesu davusi ko nors pagardinto tokiais dalykais, visada viskas virta vandenyje ir tiek tai gal skrandukas sureagavo į tokį maistą, bet jis gavo paragauti tik du mažyčius gabalėlius kaip pusė nago, nejaugi nuo tiek galėtų kažkas būti.. O gal virusas koks? Bet juk temp būtų pakilusi ane?
    Po vėmimo nieko nedaviau valgyti apart vandens, jo gėrė nemažai. Va tik dabar prieš užmigdant mp daviau, vistik alkanas mažylis, bet kiek žinau mp galima. Šakės, kas čia jam buvo? Tikiuosi naktis bus rami..

6. 2018.11.09 22:13 (prieš 3 mėn.)

Kot. parašė:
    Mano sūnus per antrą miegelį šiandien pradėjo verkšlenti, nesupratau kas yra. Apsikabina mane ir virkteli? Tuomet nustoja- vėl užsnūsta ir virkteli..Tada vėl apsik…

Butu virusas, manau daugiau kartu vemtu, bent jau is savo patirties kiek zinau, kai rotas ar kas panasaus budavo. Plius vaikas ir sukarsciuotu ar viduriuoti pradetu. Stebekit tiesiog kaip gydytoja sake. Gal ir netiko tas maistas, nors jo ir laaabai mazai..

1
  7. 2018.11.10 11:21 (prieš 3 mėn.)

Enny parašė:
    Butu virusas, manau daugiau kartu vemtu, bent jau is savo patirties kiek zinau, kai rotas ar kas panasaus budavo. Plius vaikas ir sukarsciuotu ar viduriuoti pradetu…

Taip ir aš galvoju...Ačiū, kad parašėte, pasidalinote patirtimi.
    Nakties metu miegojo tiesiog puikiai ! Aš kėlinėjausi žiūrėti ar viskas ok. Šiandien viskas kol kas gerai. Tik temp pamatavus 37, bet vaikams gal normalu tokia, padūkęs buvo, gal sušilo ir tokia temp.

8. 2018.11.10 17:04 (prieš 3 mėn.)

Kot. parašė:
    Didžiausi sveikinimai. Su 1 gimtadieniu !! Žiauriai fainas jausmas, fainas tas pirmasis vaiko gimtadienis Gražios …

Ačiū, jausmas nenusakomas... 😉👍

1
  9. 2018.11.10 17:05 (prieš 3 mėn.)

Kot. parašė:
    Mano sūnus per antrą miegelį šiandien pradėjo verkšlenti, nesupratau kas yra. Apsikabina mane ir virkteli? Tuomet nustoja- vėl užsnūsta ir virkteli..Tada vėl apsik…

Man pirma mintis, kad galėjo į maistą taip sureaguoti

10. tevu-darzelis.lt 8 m. 8 mėn.

2018.11.10 19:54 (prieš 3 mėn.)

Ši temos dalis yra suarchyvuota, skaitykite toliau ir diskutuokite čia:
    https://www.tevu-darzelis.lt/forumas/topic/2017-m-lapkritinukai-5

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.