2018 m. Liepos stebuklai

Komentuoti
  1. 2019.03.11 14:51 (prieš 1 mėn.)

Karolina_C parašė:
    Aha, jau pora savaičių naudojam. Vandens įsiūlau tikrai nedaug, bandžiau ir su sultimis maišyt ir gryną duot, pora gurkšnių ir viskas 🤦‍♀️ Su vaistais situacija ger…

Ačiū,kad pasidalinot patirtimi o sakykite, duodate paprasta duphalac ar su skoniu yra berods? Ir kada sugirdote, ryte, po ar pries maitinimą? Nes mums gydytoja nieko nepaaiškino, tik pasakė, kad galim pabandyti. mes irgi iki 4 parų nesitustinam

2
  2. 2019.03.11 16:26 (prieš 1 mėn.)

Aciu visoms atsakiusioms apie ea. Pradzioj pabandysiu is vaistines. Naudosiu grindis plaunant. Nusipirkusi matysiu kokie ten toj vaistinej

3. 2019.03.11 16:39 (prieš 1 mėn.)

Netinka tetis? Seniai cia taip pas jus? Pas mus tas pats. Niekur net iseit negaliu... Jau rauna stoga, net valandelesli iseit niekur viena negaliu atsipusti 😬
    ""-""-""-""-""-""-""-""-""-""-""-""-""-""-""-""-""-""""-""-""-""-""-
    Ievulera, netinka, kartais užsižaidžia viskas gerai, bet didesnę dalį laiko bėga pas mane ir įsikimba, pasidaro piktas ir irzlus ir taip jau geras pora savaičių, jeigu neilgiau. jeigu kambary aš kartu esu, tada viskas ok, bet jeigu nėra, kitas vaikas pasidaro. reikės palikti kelias dienas ilgesniam laikui su tėčiu, tai nežinau kaip bus, abiems stogas nuvažiuos.
    Aš kaltinu vis dantia, nes lqbai sinkiao ir skausmingai kalasi, gal jam šilumos ir saugumo reikia, nežinau, tikiuosi krizė greit praeis

4. 2019.03.11 16:47 (prieš 1 mėn.)

Mamos,mano paną išbėrė tokiais mažiukais spuogiukais..ne ištisai o tokiais lopais..Negi nuo maisto? Gal kažkam.buvo?

5. 2019.03.11 16:50 (prieš 1 mėn.)

fica parašė:
    Netinka tetis? Seniai cia taip pas jus? Pas mus tas pats. Niekur net iseit negaliu... Jau rauna stoga, net valandelesli iseit niekur viena negaliu atsipusti 😬

Buvau nusipirkusi kursus, eidavau penktadieniais vakare, kai vyras is darbo grizdavo. Viena penktadieni paskambino, sako grizk. Kaip atsikele 18h po miegelio taip reke iki kol negrizau 19:30. Tai as kad ir paliksiu tai manau kad ir reks kol negrisiu. Bijau kad cia nebutu ta ale svetimu baime kuri uzsitesti ir iki 18men gali 😕

6. 2019.03.11 17:00 (prieš 1 mėn.)

jurmarta parašė:
    Mamos,mano paną išbėrė tokiais mažiukais spuogiukais..ne ištisai o tokiais lopais..Negi nuo maisto? Gal kažkam.buvo?

Mano sūnui ant rankos buvo, daktare sakė kad alergija nuo kažko

7. 2019.03.11 20:26 (prieš 1 mėn.)

ievulera parašė:
    Buvau nusipirkusi kursus, eidavau penktadieniais vakare, kai vyras is darbo grizdavo. Viena penktadieni paskambino, sako grizk. Kaip atsikele 18h po miegelio taip r…

Aš tai manau, kad čia laikina, tiesiog būna ne nuotaika (kažką skauda, piktas pribunda ir pan), nes vis tiek tėtį mato kasdien, tai per darbo dieną jo neužmiršta taip kaip svetimų. Na, bet kokiu atveju, tai yra labai sunku, nes neturiu laisvo laiko visiškai. Tikiuosi, kad jūsų šeimai greit praeis

8. 2019.03.11 20:30 (prieš 1 mėn.)

fica parašė:
    Aš tai manau, kad čia laikina, tiesiog būna ne nuotaika (kažką skauda, piktas pribunda ir pan), nes vis tiek tėtį mato kasdien, tai per darbo dieną jo neužmiršta ta…

Tikiuosi ir jum greit praeis 😊 stiprybes mums!

1
  9. 2019.03.11 21:02 (prieš 1 mėn.)

Ajilu parašė:
    Ačiū,kad pasidalinot patirtimi o sakykite, duodate paprasta duphalac ar su skoniu yra berods? Ir kada sugirdote, ryte, po ar pries maitinimą? Nes mums gydyt…

Naudojam šį

Mūsų daktarė rekomendavo duoti pirmoj dienos pusėj tarpe tarp valgymų, taip ir duodam. Kasdien po 5ml, kamštelis yra sugraduotas. Tai vat, bandykit ir jūs duot bent kelias dienas, pagerėjimas pasimato kažkur antrą, trečią parą. Ir užgaudžius stenėjimą pakelkit į varliuką virš vonios ar tiesiog virš palutės, bus lengviau vaikui. Tikiuosi padės ❤

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras