Komentuoti
  1. 2018.11.18 16:13 (prieš 3 sav.)

Sveikos. Ar buvo kuriai kad skatintu gimdyma ir paskui stabdytu del kokiu priezasciu? Nes as va ligoninej. Suskatinta vakar buvau iki 3cm ir sustabde nes visos gimdyklos buvo uzimtos. 🙈

2. 2018.11.18 21:23 (prieš 3 sav.)

GodaS parašė:
    Sveikos. Ar buvo kuriai kad skatintu gimdyma ir paskui stabdytu del kokiu priezasciu? Nes as va ligoninej. Suskatinta vakar buvau iki 3cm ir sustabde nes visos gimd…

Cia šiaip jau nebesamone taip daryt, bet cia UK tai nenuostabu jei taip daro. Man buvo taip, kad as atvykau su pilnu atsidarymu tai man liepe gimdyti apžiūrų kambarėlį, nes nebuvo laisvų kambariu, bet as tiek uzstresavau todėl ko gero niekaip neišėjo isstumti, tai spejo ir kambarys atsilaisvinti.

3. Gabrielė 3 sav. 5 d.
    1 m. 7 mėn.

2018.11.19 03:12 (prieš 3 sav.)

Mamukai ka naudojat ir kur perkat plyšusiems klynams gydyt-nuiimt skausma???

4. 2018.11.19 05:32 (prieš 3 sav.)

Ugaga parašė:
    Mamukai ka naudojat ir kur perkat plyšusiems klynams gydyt-nuiimt skausma???

Pora kart geriau paracetamolio, man ji sakė gerti midwife ligoninej, nors jie del visko ji sako gerti, kiti vaistai čia neegzistuoja 😀

5. Gabrielė 3 sav. 5 d.
    1 m. 7 mėn.

2018.11.19 10:37 (prieš 3 sav.)

Gvazdikelis parašė:
    Pora kart geriau paracetamolio, man ji sakė gerti midwife ligoninej, nors jie del visko ji sako gerti, kiti vaistai čia neegzistuoja 😀

Tai va ir klausiu gal ka stebūklingo atradot kokį šaldantį purškala ar pan 😂

6. 2018.11.23 22:17 (prieš 2 sav.)

Ugaga parašė:
    Tai va ir klausiu gal ka stebūklingo atradot kokį šaldantį purškala ar pan 😂

multi gym kompresai labai padejo.

7. Gabrielė 3 sav. 5 d.
    1 m. 7 mėn.

2018.11.23 23:45 (prieš 2 sav.)

RasBar parašė:
    multi gym kompresai labai padejo.

Ačiū labai!

8. 2018.11.28 11:54 (prieš 2 sav.)

Gvazdikelis parašė:
    Cia šiaip jau nebesamone taip daryt, bet cia UK tai nenuostabu jei taip daro. Man buvo taip, kad as atvykau su pilnu atsidarymu tai man liepe gimdyti apžiūrų kambar…

Ziauru, iskentejau baisius saremius, daugiau nei pusdieni ir sustabde. Durne pati kad isgeriau tablete, bet tikrai negalvojau kad viskas taip sustos. Maniau tik apmalsins skausmus ir vel viskas prasides neuzilgo. O kaip sustabde tai dvi dienas siaip sau pagulejau. Bet aciu dievui viskas praeity 🙈

9. Gabrielė 3 sav. 5 d.
    1 m. 7 mėn.

2018.12.01 23:35 (prieš 1 sav.)

Mamukai ka naudojat nuo diegliuku??? 🤔

10. 2018.12.02 00:01 (prieš 1 sav.)

Sveikos mamytes:))) iskilo toks klausimelis! Gal kas pagelbetu/patartu:)))? Ar jus UK nuomojat kambari/buta su lease agreement? Ar nebutina? O kaip del depozitu? Jeigu pvz issikraustai, o nuomininkas nebeatiduota depozito? Kaip irodyt? Tik su oficialiais dokumentais kad as nuomoju ir man nuomoja? noreciau suzinoti kaip UK tokie dalykai vyksta, baisu papulti ant neteisingu zmoniu, nes esu Vilniuj susidurus, kai nenorima depozito atiduoti o ar baudzia abi puses jeigu neoficialiai nuomoja? Kiek zinau reikia mokescius nuomininkui moketi, todel reikia tu agreement'u. Nepykit, kad nelabai i tema:))) ACIU uz bet kokia info!❤

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras