2018 m. Jaunosios mamytės! (18-20 metų)

• Apklausa

Man yra metų:
    18 (Balsų: 5)
    25%
    19 (Balsų: 5)
    25%
    20 (Balsų: 10)
    50%
Komentuoti
  1. 2018.06.14 20:06 (prieš 11 mėn.)

Kadangi nesenai sulaukiau 19ikos, bet jau esu įpusėjusiame nėštume, norėjau sutikti bendraamžių, likimo draugių su kuriomis būtų galima aptarti šio nuostabaus laikotarpio įpatumus, planus ir padėti vienos kitoms pasiruošti ar duoti šiokių tokių patarimų! būkime aktyvios! (SUPERMAMYČIŲ , kurios pradės moralizuoti "odievuleliau,kaip anksti, vaikai daro vaikus", patarčiau net nesireikšti;) gyvenkim savus gyvenimus, ir netapkime gyvenimo guru kitiems ) papasakokime savo istorijas, savijautas, planus, tiesiog pasipasakokime viena kitai kaip senos draugės!

2. 2018.06.14 20:35 (prieš 11 mėn.)

Ar galiu prisijungti? Man 21

1
  3. 2018.06.14 20:37 (prieš 11 mėn.)

Niuni parašė:
    Ar galiu prisijungti? Man 21

jei tik yra noro, žinoma!!!!

4. 2018.06.14 20:41 (prieš 11 mėn.)

Na aš pati su pirmu pastojau 18 pagimdžiau 19 o su antru pastojau 19 pagimdžiau 20 esu jauna dviejų judrių berniukų mama. Patirties turiu sočiai ir mamytėms ypač jaunoms su pirmu leliuku galiu daug daug patarti.
    Man patinka žinoti žmonių vardus su kuriais bendrauju tad aš Neringa o jūs (o gal galima "tu" kreiptis?)

1
  5. 2018.06.14 20:50 (prieš 11 mėn.)

Niuni parašė:
    Na aš pati su pirmu pastojau 18 pagimdžiau 19 o su antru pastojau 19 pagimdžiau 20 esu jauna dviejų judrių berniukų mama. Patirties turiu sočiai ir mamytėms ypač…

Žinoma, "tu" galima kreiptis, aš paprasta kaip penki pirštai tad jokių formalumų!;) esu Monika, na ir pastojau sausio mėnesį, birželio 1 suėjo 19, egzaminai kaip ir baigti, turiu mylimą draugą (vyresnį) , dirbu, esu padavėja/barmenė, svajonėse noras atsidaryti kažką savo, na o dabar tik esu laukime leliuko ^^ viskas kas neduoda ramybės tik finansiniai dalykeliai, nors rodos viskas kaip ir stabilu, tačiau, vis vien, noris sužinoti kaip kitos planavosi biudžetą ir t.t.

6. 2018.06.14 20:59 (prieš 11 mėn.)

BalsyteM parašė:
    Žinoma, "tu" galima kreiptis, aš paprasta kaip penki pirštai tad jokių formalumų!;) esu Monika, na ir pastojau sausio mėnesį, birželio 1 suėjo 19, egzaminai kaip…

Jei abu dirbat tai tikrai nebus taip blogai. Didesnius pirkinius kaip vežimėlį ar lovytę jei jau kas bus blogiau su pinigais galit pirktis iš antrų rankų ir tiek.
    Aš su vyru taip ir darėm. Nes tikrai kartais tokius gerus kokybiškus daiktus žmonės parduoda už dyką beveik. Pvž mano vyras iš vienos moters kai dar Anglijoj gyvenom LABAI geros kokybės dvigubą vežimėlį už £35 pirko o maitinimo kėdutę už £15. Dabar žinoma tas vežimėlis ir maitinimo kėdutė ant tiek "sumyšti" kad nieko verti bet naudojom daug ir ilgai.

1
  7. 2018.06.14 21:08 (prieš 11 mėn.)

Niuni parašė:
    Jei abu dirbat tai tikrai nebus taip blogai. Didesnius pirkinius kaip vežimėlį ar lovytę jei jau kas bus blogiau su pinigais galit pirktis iš antrų rankų ir tiek.

Na dėl "automobilio" ir lovytės tarėmės irgi per daug neišlaidauti , tačiau nusipirkti jau dabar, kad vėliau kaip sakant būtų rami galva o vat pavyzdžiui kiek ir ko pirkot vežtis į ligoninę?

8. 2018.06.14 21:28 (prieš 11 mėn.)

BalsyteM parašė:
    Na dėl "automobilio" ir lovytės tarėmės irgi per daug neišlaidauti , tačiau nusipirkti jau dabar, kad vėliau kaip sakant būtų rami galva o vat pavyzdžiui kiek ir…

Tai kad ligoninėj nelabai ką ir reikia pirkti nebent vaikui drabužius, pampersų, palučių, auto kėdutę jau išvažiavimo dienai.
    Ir dar klausimas ar žindysi ar ne. Nes jei ne tai prisideda pientraukis, buteliukai ir tt.

9. 2018.06.14 22:03 (prieš 11 mėn.)

Sveikuuutės prisijungiuu ir aaš prie jūsų būrelio 😊😊

2
  10. 2018.06.14 22:19 (prieš 11 mėn.)

Jurgitaa_ parašė:
    Sveikuuutės prisijungiuu ir aaš prie jūsų būrelio 😊😊

Na , o kaip gi tu gyveni? kaip tavasis lelius?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
4,00 €
6,00 €
38 | 24,2 cm
15,00 €
92 | 2 - 2.5 m.