2018 m. sausio mėn. mamukai

Komentuoti
  1. 3 m. 2 mėn.

2. 2018.10.30 10:43 (prieš 6 mėn.)

Sveikos Mamytes, na sakykit ar jau zaidzia leliai Jusu kokius zaidimus?Maniske dar tik viska meto, nieko nededa...sunus atsimenu jau tokio amziaus jau bandydavo deliot zieda uzmautir pan t, o mazoji visa diena viska meto visas ziadimas musu

3. 2018.10.30 11:04 (prieš 6 mėn.)

zivilaite parašė:
    Sveikos Mamytes, na sakykit ar jau zaidzia leliai Jusu kokius zaidimus?Maniske dar tik viska meto, nieko nededa...sunus atsimenu jau tokio amziaus jau bandydavo del…

Irgi tik viska meto ir tranko😁

4. 2018.10.30 11:28 (prieš 6 mėn.)

El - aura parašiau Jums 🤗🤗🤗

5. 2018.10.30 11:54 (prieš 6 mėn.)

Mano taip pat, net neidomu, lai rodau kaip sudet ar pan

6. 2018.10.30 12:45 (prieš 6 mėn.)

Mūsų meto arba stumdo mašinyte, turi vieną mylima mašina ir stumdo ją ir brr daro, nu taip gražiai 😍

7. Eva 6 m. 2 mėn.

2018.10.30 15:20 (prieš 6 mėn.)

Viską burnon pirmą reik įsikišt, paskui patrankyt žaislą į žaislą ar į stalą😃 kai rodau kaip dėliot ar dėt, tai tik išmėto😃 patinka krapštyt pirštuku etikėtes ar kokias detales. Vakar išmoko ploti katučiu😃 tai ploja reikia nereikia😂

8. 2018.10.30 16:25 (prieš 6 mėn.)

As pastebejau, kad mano panele nemoka laikyti dvieju daiktu abejose rankose. Ar cia normalu, ar kazka daryt? Pvz jei laiko vienoj rankoj kazka ir duodi i kita, tai is tos paleidzia ir ima kita daikta. O ne taip, kad imtu i viena ranka viena, o i kita kita ir laikytu

9. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.10.30 16:34 (prieš 6 mėn.)

IngVos parašė:
    As pastebejau, kad mano panele nemoka laikyti dvieju daiktu abejose rankose. Ar cia normalu, ar kazka daryt? Pvz jei laiko vienoj rankoj kazka ir duodi i kita, tai …

Pagal raidą jau turėtų mokėti laikyti abu daiktus, bet vėl gi, vaikas vaikui nelygus. Padarykite namuose mankšteles, daugiau pratimų rankoms, pečių juostai, susitvarkys 😉

10. 2018.10.30 17:21 (prieš 6 mėn.)

zivilaite parašė:
    Sveikos Mamytes, na sakykit ar jau zaidzia leliai Jusu kokius zaidimus?Maniske dar tik viska meto, nieko nededa...sunus atsimenu jau tokio amziaus jau bandydavo del…

Maniskei irgi patinka viską metyti, knygutes vartyti ir labai patinka delioti piramide. Jau koki menesi ismoko ir delioja.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras