2019 m. Kovinukai :) (Archyvas iki 2019.01.29) (Archyvas iki 2019.01.29)

1. 2018.06.29 06:41 (prieš 10 mėn.)

Labas rytas. gal kuri jau yra sukurusi kovinuku grupe? Nusimato kovo 8d. Terminas. 😊

2019 m. Kovinukai (Archyvas iki 2018.10.15)

2. 2018.10.15 14:05 (prieš 6 mėn.)

munesa parašė:
    Sveikios, noriu pasipasakot apie vakar diena, gal kuriai bus naudinga info. Atsikeliau ryte nuo sirdies permusimu (pirma karta jutau toki jausma gyvenime bet issiva…

Šiaip vejaraupiai tai vaikiška liga ir jau esant kartu namie tikrai užsikrės,nebent tai visai ne vėjaraupiai.antras dalykas-jeigu susirgs tai jus taip nepergyvenkite,geriau mažiukas negu susirgs kaip as 19 metų😃o dar blogiau kai naujagimis bus labai dar mažas

3. 2018.10.15 14:53 (prieš 6 mėn.)

Inga_Inga parašė:
    Labas rytas. gal kuri jau yra sukurusi kovinuku grupe? Nusimato kovo 8d. Terminas. 😊

Yra. Tik ji slapta

1
  4. 2018.10.15 16:29 (prieš 6 mėn.)

Man nuo to juostinio herpio israse aciclovirum. Seip del diagnozes nemanau, kad ji klaidinga nes pagooglinau tai viskas taip ir yra kaip sia liga apraso ir ji tikrai yra susijusi su vaikysteje prasirgtais vejaraupiais... Tik va raso, kad butina pradeti gydyti per 72h.o as galvojau, kad gal praeis, gal kokia alergija. Kazin ar nebusiu truputi pavelavus su tom valandom, na bet tikiuosi viskas bus gerai. ☺
    Apie vejaraupius paskaiciau, kad galima ir per ora uzkresti ne tik per kontakta tai kaip kazkuri raset, tu bacilu ir taip jau bus namie pilna...

5. 2018.10.15 16:40 (prieš 6 mėn.)

munesa parašė:
    Man nuo to juostinio herpio israse aciclovirum. Seip del diagnozes nemanau, kad ji klaidinga nes pagooglinau tai viskas taip ir yra kaip sia liga apraso ir ji tikra…

As budama 19 užsikrėčiau nuo draugės dukrytės,mes su ja pabuvome tiesiog vienoj patalpoj porą valandų.nebuvo nieko blogo,ir nedaug išbėrė bet tada buvo truputi gėda😃o vaikystėje nesirgau nes augau šeimoje viena ir tada darzelio nelankiau,mociute augino.o tai yra nekazin kokia LIGA o vaikiška.neturi tokių pasėkmių kaip pvz.kiaulytė

6. 2018.10.15 17:03 (prieš 6 mėn.)

munesa parašė:
    Man nuo to juostinio herpio israse aciclovirum. Seip del diagnozes nemanau, kad ji klaidinga nes pagooglinau tai viskas taip ir yra kaip sia liga apraso ir ji tikra…

Cia ta prasme tepama? Nes tableciu tai as jum tikrai patariu negert. Mano brolio seima per si vaista neteko kudikio. Irgi gydyyoja skyre nuo herpeso. Ir po kurso sugerto ivyko persileidimas.

7. 2018.10.15 17:11 (prieš 6 mėn.)

munesa parašė:

As budama 19 užsikrėčiau nuo draugės dukrytės,mes su ja pabuvome tiesiog vienoj patalpoj porą valandų.nebuvo nieko blogo,ir nedaug išbėrė bet tada buvo truputi gėda😃o vaikystėje nesirgau nes augau šeimoje viena ir tada darzelio nelankiau,mociute augino.o tai yra nekazin kokia LIGA o vaikiška.neturi tokių pasėkmių kaip pvz.kiaulytė

8. :) Ignas 4 sav.
    :) Justinas 4 m. 7 mėn.

2018.10.15 17:11 (prieš 6 mėn.)

Del striju tai jos neisnyko tik pabalo kai viena mamyte rase. Tai taip ir vaikstau kaip zebras. Margu uzpakaliu sonie ties slaunim as kadangi baltaskure tai nera kad lb matytusi.tik nesinoretu kad dar kazkur truktu su antru nestumu

9. 2018.10.15 17:52 (prieš 6 mėn.)

Sveikos, jungiuosi ir aš į kovinukus. Numatomas terminas kovi 16d. Čia antrasis vaikelis

7
  10. 2018.10.15 18:52 (prieš 6 mėn.)

rasmusiukas parašė:
    Sveikos, jungiuosi ir aš į kovinukus. Numatomas terminas kovi 16d. Čia antrasis vaikelis

Mano terminas irgi kovo 16 tik pirmagimis (ir dar nežinom kas) 😍

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.