MrsPepper parašė:
To labiausiai ir bijom, nes nebe jaunuoliai 🙈 39/41 metai 🙊
Na mes irgi nejaunikliai man 37 vyrui 43 🫠
MrsPepper parašė:
To labiausiai ir bijom, nes nebe jaunuoliai 🙈 39/41 metai 🙊
Na mes irgi nejaunikliai man 37 vyrui 43 🫠
Ožkyteee parašė:
Jūs tikrai ne viena🤍 aš taip esu tokioje baimėje, toks keistas jausmas, kai "bijai džiaugtis". Aš turėjau 3 nesėkmes, tiesa niekada tiek toli nebuvau nuėjusi kiek J…
Su pirmu, nežinau priežasties, tiesiog per pirmą vizitą nematė širdelės o antro vizito nebesulaukiau pradėjau kraujuoti.. o su antru apie 12sav turėjau vizitą pas genetikus santariškėsė įtarė amniono juostų sindromą(čia tos juostos kur apmutuoja galūnes ir kitaip gali sužaloti vaikelį) matė, kad pėda pasukta, aplink virkštelę jų buvo paklausė ar kovosim.. man net mintis nekilo dėl to atsisakyti..14 sav patvirtino pasakė pasakė kad ant kojos piršto trūksta ant rankos 3... ėjau ilgą kelią gal kažką galima padaryti ar pakeisti, draugei ginė buvo sakiusi, kad geriausi šios srities specialistai yra Kaune, pasiūlė važiuoti pas gyd. Mactejevienę.važiavau privačiai į Kauną pas ją, pasiūlė atvažiuoti į Kauno klinikas pas ją+pakvietė vaikų chirurgą kad aptarti situaciją ir ar galima kažką padaryti.. tik dėja gulėdama ten su ašarom akyse kai girdėjau ką jie kalba supratau kad nieko padaryti nebegliu ir apsaugoti ir kad ir kaip skauda širdį turiu atsisveikinti.. 💔😭 aišku dar bandžiau po to gydytojos klausti o jeigu.. nors protu suvokiau kad jau viskas.. paskyrė datą kada atvažiuoti medikamentiniam nutraukimui..
Eisiu verkt ant kokios nekomoetetingos papuoliau va ir nemokamai skaitosi....Siandirn buvau pas r. Zulpiene del nestumo patvirtinimui. nieko net neapziurejo nei tyrimus skyrė nieko. Sako ar turi nestumo testo foto taip sakau parodyk .parodziau sako nu tai viskas aisku cia nescia. Ar gimdysi. Viskas daugiau nieko paskyre data 12 savaiciu echoskopui rugpjucio pradzioj. Gal kas apsvies Kaip pasikeisti gydytoja labai nepatiko
Ožkyteee parašė:
As irgi geriu aspiriną ir leidžiuosi Fraxi. Tai laikau dabar špygas ne tik už save bet ir už tave🙌🤍
Tikrai ne iš blogos valios ar kad prikibti 😃 bet geriau laikyti čiūrikus 🤞 esu girdėjus "špygas laikai, špygą ir gausi"
Vasara93 parašė:
Man buna toks jausmas, lyg kazkas uz gimdos kaklelio vis pagriebtu![]()
![]()
Va va 🤣 labai taiklisai pasakyta
Gossip girl parašė:
Va va 🤣 labai taiklisai pasakyta
Mane ir pateplioja siektiek, tokios kremines spalvos. Skaiciau - kad tai del hormonu pokyciu, kraujotaka suaktyveja ☺️
Vasara93 parašė:
Mane ir pateplioja siektiek, tokios kremines spalvos. Skaiciau - kad tai del hormonu pokyciu, kraujotaka suaktyveja ☺️
Man tai neteplioja, vandeningos bega tik. Velniai zino, man db 7+2 tai ir pilva tempia ir viska vel maudzia
Gossip girl parašė:
Man tai neteplioja, vandeningos bega tik. Velniai zino, man db 7+2 tai ir pilva tempia ir viska vel maudzia
Isivaizduokite kokie pokyciai vyksta jusu kune ir jam tikrai reikia laiko apsiprasti, kaip kraujotaka suaktyveja
man ir buna pamaudzia, kad net i strenas nueina
cia raminu jus ir save 🤭
aiste.bu parašė:
Su pirmu, nežinau priežasties, tiesiog per pirmą vizitą nematė širdelės o antro vizito nebesulaukiau pradėjau kraujuoti.. o su antru apie 12sav turėjau vizitą pas g…
Eina sau, pirmą kartą girdžiu apie tokį dalyką... net širdį suspaudė, esate labai stipri !! ❤️
Lemur parašė:
Eisiu verkt ant kokios nekomoetetingos papuoliau va ir nemokamai skaitosi....Siandirn buvau pas r. Zulpiene del nestumo patvirtinimui. nieko net neapziurejo nei tyr…
Jei cia poliklinikoj tai tiesiog kita karta pas kita užsirašykite. Bet nemokamai poliklinikoje tik keli nemokami echo priklauso va tas 12 sav, paskui 19 sav ir pan. As su pirmu apie 7 sav privačiai vaziavau, nes poliklinikos gine is kart pasake, kad niekas nedarys. Papildomai man tik davė siuntimą dėl placentos jau paskui veliasniame nėštume.
Gabi023 parašė:
Eina sau, pirmą kartą girdžiu apie tokį dalyką... net širdį suspaudė, esate labai stipri !!
Man irgi iki šio įvykio neteko girdėti, bet sakė tokie dalykai labai reti, bet kartais pasitaiko.. na ir guodžia tai kad sako jog tai nepasikartos.. realiai gydžiausi mintimis apie kitą nėštumą ir kad šį kartą viskas bus gerai,kitų variantų nėra nes jau buvo viskas kas galėjo.... praeitais metais birželio pradžioj buvo medikamentinis.. po visų patirčių atrodo taip nedrąsu džiaugtis.. nes niekada nežinai ką atneš kita diena.. bet viduje turiu viltį ir noriu tikėti kad viskas bus gerai.. 🥲
2 testuotojų vertinimai
4 testuotojų vertinimai
9 testuotojų vertinimai