MrsPepper parašė:
Tai žinokit bus tik geriau!Iš pradžių nesiryžom, nes galvoji bus sunku, paskui jau nebesinori grįžti, o čia bus vienu kartu jums
Mus motyvuoja tai, kad vaika…
Pas mus irgi abu labai nori, net nesvarbu ar sesės ar brolio
žaidimus vis žaidžia kaip leliuką prižiūri









