Dauksevičienė Valentina

Komentuoti
 1. Pelytė :)* 2 m. 7 mėn.
  Persikutis :)* 5 m. 4 mėn.

  2015.11.10 14:52 (prieš 3 m.)

  Ar yra atsiliepimų apie šią gydytoją akušerę ginekologe?

 2. 2015.11.10 23:27 (prieš 3 m.)

  Antakalnio forume paskutiniam psl kaip tik rase ;)

 3. Pelytė :)* 2 m. 7 mėn.
  Persikutis :)* 5 m. 4 mėn.

  2015.11.11 09:13 (prieš 3 m.)

  Aciu.

  1
 4. Maksim ❤ 3 m. 3 mėn.

  2015.11.22 05:40 (prieš 3 m.)

  As pas ja gimdziau. Labai patiko gydytoja tikrai zino ka daro. jauna, dar "neislepinta" pinigeliais. Labai miela ir maloni. Jeigu ne ji tai dar nezinia kada buciau pagimdzius

 5. Neegzistuojantis vartotojas
  2015.12.23 16:09 (prieš 2 m.)

  Jei kas gražintų laika, niekad nesutikčiau kad ji priimtu mano gimdyma.
  Trumpai tariant, del neteisingu priimtu sprendimu, veiksmu, gimdymo metu gavom sunkia hipoksija, jis praktiškai buvo gražintas is ano pasaulio.
  Visa gyvenima kaltinsiu save kad priėmiau sprendimą nesitarti su daktaru is anksto.Nes galvojau kas gi man spiceliai kenks. Specialiai ,nespeceliai o dabar jau tai neturi reikšmes. Žala padaryta, vaikas traumuotas, vėluoja raidoje, turi kraujosruvas smegenyse,geria vaistus nuo traukulių, ir kas laukia ateityje vienas Dievas težino. Stengiuosi negalvot kokios pasekmes bus del jo patirtos sunkios hipoksijos.
  Nesakau gimdykit ar ne gimdykit pas sia gyd.
  Aisku kad kiekviena nusprendziam kas atrodo mum geriausia, tik vat toks nedidelis sprendimas gali sugriauti tavo vaiko, tavo ir tavo seimos gyvenimus.

 6. 2015.12.28 22:42 (prieš 2 m.)

  Begalo Jus, Seda, užjaučiu, šiurpas nukrečia, skaitant jūsų išgyvenimus.
  Mano patirtis visiškai priešinga, taip pat gimdžiau pas šią gyd ir iki šiol esu jai begalo dėkinga..Man ji pasirodė labai dėmesinga, kompetetinga ir kas svarbu, labai gražiai ir šiltai bendravo. Jos priežiūroje jaučiausi saugiai ir ramiai. Manau, kad ji nuostabi gydytoja!

  Deja, bet gyd nėra visagaliai..nėra dievai..kas nedirba, tas komplikacijų juk neturi..Ir man labai gaila, kad atsitikus nelaimei (kiek tai buvo kaltes gyd, kiek pačios moters, kiek likimo?), jie gali būti taip laisvai juodinami viešojoje erdvėje..

  5
 7. 2016.01.28 12:47 (prieš 2 m.)

  Sausio pradzioje gimdziau antakalnio gimdymo namuose. Atvaziavau su niekuo is anksto nesusitarus.Teko daryti neplanuota cezario operacija.Ja atliko jauna daktare Valentina Dauksiene. Tai maloni ir profesionali gydytoja. Jokiu kysiu niekam nedaviau. Palatoje su manimi gulejusi moteris pas sia gydytoja gimde, ji taip pat liko viskuo patenkinta.
  Antakalni gimdau jau antra karta.Kaip ir pries 10 metu, taip ir dabar viskas cia ok. Demesio tiek mamos ,tiek mazyliai gauna pakankamai.Tada cezari ekstra atveju atliko puikus gydytojas Padkopajavas.Tikrai rekomenduoju Antakalni visoms besvarstancioms. Galit drasiai rinktis sia ligonine

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras