Komentuoti
  1. 2018.02.08 17:36 (prieš 10 mėn.)

Camile3 parašė:
    O tai kaip maistą perkate, jei parduotuvėse nesilankote? Juk vistiek dvimetinukui vistiek kažką gaminate, tai tuo pačiu ir sau galima pritaikyti. O šlamštą valgant …

Suprantama, kad valgant nesveika maista, svoris nekris. Bet jei valgant salyginai sveika ir neskaiciuojant kaloriju gal pavyktu. Idomu ar atsiras kas bande si metoda

2. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.02.08 17:40 (prieš 10 mėn.)

Man vienintele padejusi dieta buvo skysciu sriuba, sultys, jogurtas 10 kg numeciau, paskui pastojau dabar po gimdymo turiu +2 reiks vel

3. ♥Dukriukas♥ 5 m. 5 mėn.

2018.02.08 21:05 (prieš 10 mėn.)

Avyte21 parašė:
    As neperku vyras perka. Maisto negaminu, ji mano mazajam gamina mano mama. As pasirupinu tik jo pusryciais ir vakariene. Mes su vyrui valgom kas papuola po ranka

Nemoralizuoju tik pasakau, tai aiskuz kad kils Jums svoris, kai valgot kas papuola po ranka ir bet ka. Valgykite geriau 5kartus. Tikrai pastebesite svorio pakycius

4. 2018.09.17 17:09 (prieš 2 mėn.)

Rasule parašė:
    Nemoralizuoju tik pasakau, tai aiskuz kad kils Jums svoris, kai valgot kas papuola po ranka ir bet ka. Valgykite geriau 5kartus. Tikrai pastebesite svorio pakycius …

5. 2018.09.17 17:18 (prieš 2 mėn.)

Sveikos aš vakar pradėjau ta 8/16dieta. Vakar visai nebuvo sunku valgau 11h ir 19 val. Diena prabėgo greitai,visada užsiėmusi su 4men suneliu . Prisigalvojau sau darbų kad ne pagalvočiau apie maistą (kava arbata vanduo kiek telpa). Taigi siand antra diena. Jaučiuosi energinga neapsunkus. Siand jaučiu po pietų alki bet žinau kad pirmos 3d visada sunkios kad ir kokia dieta pradedi. Ar keiti valgymo įpročius . Na tai žiūrėsim kaip čia bus☺

6. 2018.09.18 02:02 (prieš 2 mėn.)

Mergaites, pasilaikykit vaisiu, darzoviu dietos ir svoris nukris.

7. 2018.09.18 23:40 (prieš 2 mėn.)

mama Italija parašė:
    Mergaites, pasilaikykit vaisiu, darzoviu dietos ir svoris nukris.

Sudetinga gaminti sau atskirai o šeima kitą maistą. Nevisada tos daržovės skaniai lenda.😶
    Man šis maitinimosi būdas tinka nes gali valgyti šiek tiek įvairiau , bet aš vistiek valgydama kas 8h stengiuosi valgyti sveikai. Daržovės žuvis vištiena ant garų virta ne saldumynų ir miltinių produktų. Juk kartais norisi🤤.o dar svarbu kad yra tos nustatytos valgymo valandos (pati nusistačiau ) režimas svarbu.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras