Amore parašė:
Beto juk tau ryt nieko nedarys, bent jau as turejau paskutini vizita jei neklystu savaite iki gimdymo, mano nustatyta gimdymo diena buvo penktadienis, tai man pasake jei penktadieni niekas neprasides, pirmadieni atvaziuok i ligonine, bet man viskas prasidejo treciadieni![]()
Dabar bijau labiau nei pirma karta








