Gimdymo baimė

Komentuoti
  1. 2016.04.11 20:56 (prieš 1 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2016.04.11 20:56 (prieš 1 m.)

Sveikos merginos. Neštumas pirmas bijau gimdymo Norėjau pasiteirauti gal žinot kiek kainuoja privačios palatos Kauno P.Mažylio Gimdymo namuose?

2. Una.mei
    2016.04.11 22:03 (prieš 1 m.)

Nebijokite gimdymo! vertinkite ji ne kaip baisu dalyka,o kaip susitikima pirmaji su lauktu mazyliu. Asmeniskai as taip buvau nusiteikusi ir labai lengvai bei pajuokaujant pagimdziau suneli.Svarbu geras nusiteikimas ir nepanikuoti,o klausytis,ka gimdymo metu sako medikai sekmes

2016.04.12 00:45 (prieš 1 m.)

parašė:

Jei gerai pamenu 15 ir 30€

4. Anemun
    2016.04.12 01:50 (prieš 1 m.)

parašė:

jai nepatyrus nera ko bijot.As nebijojau visai gimdymo kol nepatyriau :).

5. Emyra
    2016.04.12 09:06 (prieš 1 m.)

O ko tiksliai bijai? Skausmo, plyšimų, atsistatymo (savijautos) po gimdymo, o gal abejoji kaip sklandžiai pavyks susitvarkyti su mamos pareigomis... Kai tiksliai įvardini ko bijai pamatai, kad realiai tai ne taip jau ir baisu Ar skaudės? Taip. Neįsivaizduoju gimdymo be skausmo. Didesnio ar mažesnio, ilgesnio ar trumpesnio - bet skausmo. Man atrodo, gimdymo be skausmo tiesiog nebūna Ir visai nesvarbu, kaip mes gyvenime pakenčiam skausmą – aplstam, aimanuojam, nuo įpjauto piršto, ar šaltu veidu pernešam kaulų lūžius – gimdymo skausmas yra kitoks, bent man jis prasmingas, todėl nesistengiu iš anksto nusiteikti, kad jis BŪTINAI bus nepakeliamas. Žinau, kad jis būtinai bus - bet koks būtent... Matyt, kiekvieną kartą kitoks Mes dažnai pamirštam, kad šis skausmas ne tik mūsų - jis ir mūsų mažylio... Nes gimdymas - komandinis darbas. Kad ir kaip juokingai skambėtų - kalbėkite su savo vaiku sąrėmių metu, nes jis lygiai tiek pat "dirba", o ateidamas į jūsų mylinčias rankas taip pat kaip jūs, patiria stresą - galbūt galvojimas apie kitą padės mažiau galvoti apie save?
    Kai mažiau galvoji kaip tau skauda, nepasiduodi panikai, klausai ką sako gydytojai - dažniausiai viskas vyksta sklandžiai ir laikotarpis po gimdymo būna džiugi pažintis su nauju šeimos nariu. Būti mama - nereikia kažkaip ypatingai "mokytis", dažniausiai tam užtenka mylėti savo vaiką... Su meile ateina noras pažinti jo poreikius, suvokimas ir pajautimas ko reikia jūsų vaikui.
    Visoms dar nepagimdžiusioms linkiu nebijoti, pasitikėti savo "komanda", patirti adekvatų savo būsenai gimdymo skausmą ir svarbiausia nepamiršti, kad nuo tos akimirkos tik prasideda mūsų svarbiausias darbas - ūgdyti, rūpintis, mylėti........ Ir tai nėra jau taip baisu, nes jau labai greitai savo glėbyje supuosite pačius geriausius "mokytojus"

6. 2016.04.12 11:33 (prieš 1 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2016.04.12 11:33 (prieš 1 m.)

Nelabai suprantu, ko Jūs bijote jeigu dar nei karto nepatyrėte jausmo ką reiškia gimdyti
    Visi gimdymai būna labai skirtingi, vienoms lengvas kitoms-sunkus.
    Aš kaip tik su pirmuoju gimdymu nebijojau, nes nežinojau ko man bijoti, nusiteikiau save palankiai , kad kas bebus-bus viskas labai labai gerai Ir taip ir buvo, viskas praėjo sklandžiai , ir gerai .
    Sako, kad moters nusiteikimas taip pat turi įtakos gimdymui, tad linkiu nusiteikti tik gerai, be jokių pašalinių blogų minčių O per gimdymą žinokit , laiko baimei nebelieka

7. Else
    2016.04.12 15:15 (prieš 1 m.)

Karaliukas 1 m. 8 mėn.

2016.04.12 15:15 (prieš 1 m.)

Geriau tą energiją nukreipk pasiruošimui, vistiek niekur nedingsi, tai kad bijosi, tik sunkiau bus. Įtampa trukdys kakleliui atsidarinėti, kels didesnį skausmą, kam tau to reikia. Esi savo minčių šeimininkė. Pasimokyk atsipalaiduoti ir kvėpuoti. Atsipalaiduok tarp sąrėmių (tikslas - pailsėti ir negalvoti kad tuoj vėl skaudės, nes kitaip tik kelsi įtampą). Kvėpavimas sumažins skausmą, nes nukreipsi mintis, sumažinsi spazmus. Taip, skaudės, visoms skauda, bet tu gali sau kažkiek padėti arba priešingai - pakenkti. Mūsų kūnas sukurtas gimdymui, tai natūralu ir netruks amžinai. Apsiginkluok ir pirmyn!

2016.04.13 20:36 (prieš 1 m.)

Aš bijojau skausmo ir norėjau primušti tuos, kurie sakydavo, kad gimdymo skausmas yra kitoks (iš tos pačios serijos: nėštumas ne liga). Man padėjo, kad įsidėmėjau visus etapus, sekiau save ir įsivaizdavau, kas vyksta. Taip pat žinojimas, kad viskas tuoj baigsis, ir kad niekas kitas už mane to nepadarys Tai padėjo nepasimesti ir nepasiduoti baimei "kas su manim dabar bus". Kiekvienai pagal save.

9. 2016.06.29 07:38 (prieš 1 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2016.06.29 07:38 (prieš 1 m.)

Sveikos, merginos lyg ir tokios temos neužtikau. Gal galite pasidalinti savo mintimis, isgyvenimais? Laukiuosi 20 sav, bet tą laukimosi džiaugsmą karts nuo karto užtemdo gimdymo baimė. Ar ir kitos susiduriate su panašiais jausmais, baime? Gal yra jau šią baimę nugalėjusių? Gal kas nors padėjo nebebijoti?

10. 2016.06.29 08:03 (prieš 1 m.)
    2016.06.29 08:03 (prieš 1 m.)

Maciul777 parašė:

Bijojau gimdyt, baime nugalejo saremiai ir tikrai sunkios paskutines savaites. Kai jautiesi, kaip banginis. Atrodo, kad tik greiciau viskas baigtusi
    Kai jau jauti rimtus saremius, jautiesi nescia jau kokia 20metu, tai tik pagimdyt nori, kad tik tai liautusi. Jei nemoki kaip gimdyt(kazi ar imanoma tai moketi), tavo kunas moka, gimdymas vyksta pats, tik lieka kenteti iki stumimo. O tada jau padeda akuseres. Gal dar vyras palaiko uz rankos, kas man buvo visiskai dzin, yra jis ar nera. Nors bent buvo kam padejuoti akuserems sakant kad man SKAUDA, joms gi normalu, nes as gimdau, visai neuzjaute
    Kai ateis saremiai, visos baimes dings, kad tik dingtu tas pilvas, tas skausmas

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras