persimonas parašė:
Super nuotraukosPrisimasto tie katukai visko
![]()
As tikrai nebijau vaiko augint su katinais, o ju turiu 2manau, kaip tik geriau, kai vaikas auga su gyvunais namie - ismoksta rupintis, atsakomybes
![]()
Aš irgi kažkaip nebijau,nors jį įsigijau nesenai,bet klausiu,nes kitos pavyzdžiui bijo,kad įbrėš ar įkas iš pavydo vaikui.







