Komentuoti
  1. 2018.02.26 15:53 (prieš 1 m.)

Sveiki. Mano berniukui 1,9men. Jau pas mane senka mintys kuom galima uzimti vaika. Nes jei nieks nedraustu visa diena ziuretu multikas. Pats mazylis vienas zaisti nenori. Pasidalinkyte mamytes kaip uzimate save vaikelius,kokie zaidimai idomus jusu vaikams.

2. Dór 6 m. 1 mėn.

2018.02.26 16:00 (prieš 1 m.)

Peržvelkit www.kuriavaikai.lt ir www.suvaikais.lt tinklaraščius

3. Dór 6 m. 1 mėn.

2018.02.26 16:02 (prieš 1 m.)

O multikai taip, jei jau pamatė - nieks nebus įdomu. Bet net ir juos tinkamus parinkus, gali vaikas mokytis raidelių, galit ir jūs prisijungti į veiklą, rasti filmukų su užduotėlėm, darbeliais pagal amžių... žiūrėt ir daryt kartu

4. Vartotojas blokuotas

2018.02.26 16:54 (prieš 1 m.)

Mano sūnui irgi taip pat yra speja tik islipti is lovos ir jam iskarto reilk junkti vaikams.

5. 2018.02.26 17:02 (prieš 1 m.)

Tai vat ir bandau parinkti bent jau kad multikai mokintu ko nors. Be to sunku mums nes vienoj vietoj negali butu it nesusikoncentruoja vienam dalykui.

6. 2018.02.26 17:43 (prieš 1 m.)

Mano mazoji nebenori Masos ziuret ir MR Tumble Uztai jau senokai moka visas spalvas, daugybe gyvunu, net abecele ir keleta skaiciu. Grazu ziuret, kai dainuoja daineles. Suradau youtube pamokeliu. Jai labai patinka. Tiesa, anglu kalba.
    O taip spardom kamuoli ir kambaryje, ir balkone, ir parke. Zaidziam su zaislais, lelytem, kaladelem, vartom knygeles, piesiam, spalvinam. Kas be ko, ji mano padejeja gaminant maista, tvarkant namus. Ir sluoja, ir plauna Kai ji miega, as irgi ilsiuosi. Na, o kai pabunda viska darom kartu. Mes net indus plaunam kartu
    Jau nebereikia sauskelniu, tai tik spet begioti paskui Nuleisti vandeni tualete kazkas tokio

7. 2018.02.26 20:11 (prieš 1 m.)

mama Italija parašė:

Na taip, bet po jūsų tokio parašymo pirmoji mamytė sudepresuoti gali tikrai, nors ir 6mėn skirtumas tarp vaikų yra, kas tokiam amžiuje yra labai didelis.

8. 2018.02.27 03:57 (prieš 1 m.)

Nieko tokio neparasiau Nesuprantu jusu

9. 2018.02.27 10:20 (prieš 1 m.)

Mes tai stengiamės kuo dažniau lauke būti, jei tik oras tą leidžia. Vežuosi ar veduosi į parduotuvę kartu. Bet tik tais atvejais,jei reikia vieno ar kelių produktų, nes kitaip nespėčiau paskui su prekėmis? Dar įtraukiu į namų ruošą, padeda siurbti, atneša nuneša indus iš indaplovės. Pažaidžiam kartu su lego, mašinytėm. Dabar noriai pats vienas žaidžia, o kai buvo kiek mažesnis, tai irgi nepaliksi pažaisti, eina visur iš paskos☺
    Manau, kad gal tiesiog pamažu reikia traukti nuo ekrano, vis kažkokią veiklą sugalvojant be filmukų
    Maniškis dar mėgsta knygutes pavartyt, papiešti.

10. Sunelis:))))) 4 m. 1 mėn.

2018.02.27 14:48 (prieš 1 m.)

Mamantė26 parašė:

Juolab kad ir bendramziu gabumai gali kardinaliai skirtis.Yra vaiku 3 metu, kurie dar tik kalbet pradeda.O ka jau kalbet apie abecele ir dainas.
    O veikla su vaiku priklauso ir nuo vaiko budo.Bet pvz maniskis nemegsta tos ramios veiklos, kaip lipdyti, knygeliu ir panasiai..Nors vistiek stengiuos sudominti,nes tokia veikla reikalinga labai. Jam pirmoj vietoj kamuoly spardyt, gaudynes, slepynes, zaidimai su masinom, trasom, garazais.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras