Sveikos,
gal yra kam teko susidurti su diagnoze - placenta su lakūnom? Domina viskas apie tai, nes internete medžiagos mažai, ginekologė kol kas irgi daug nešneka, sako reikia laukti ir žiūrėti, nusiteikti kraujavimui ir gulėjimui ligoninėj.... Blogiausia, kad virkštelė yra labai arti vienos iš tų lakūnų.







