Pastojimas po abrazijos

Komentuoti
  1. 5 mėn. 2 sav.

2018.05.21 11:53 (prieš 6 mėn.)

Sveikos, aš jungiuosi į jūsų gretas. Vakar padarė abraziją dėl nesivystančio nėštumo. Psichologiškai dar labai sunku, nes labai laukėm, dukra labai laukė, bet nutiko taip kaip mažiausiai tikėjomės. Kraujuot šiandien jau nebekraujuoju, tikiuosi mmm ateis laiku ir ilgai laukti nereikės. Gavau siuntimą tirtis dėl AFS, vis svarstau, kad sulaukus pirmų mmm pasidaryti tyrimus ir nieko nelaukus pradėti vėl planuoti kol užkibs žirnis tai ir tyrimų atsakymai bus gauti. Pirmą syk esu turėjusi persileidimą 19 sav., tuomet sakė planuoti po pusės metų, bet mes išlaukėm tik tris mėnesius ir iš pirmo ciklo pagavom žirniuką

1
  2. 1 m. 3 mėn.

2018.05.21 11:57 (prieš 6 mėn.)

Wikne parašė:
    Sveikos, aš jungiuosi į jūsų gretas. Vakar padarė abraziją dėl nesivystančio nėštumo. Psichologiškai dar labai sunku, nes labai laukėm, dukra labai laukė, bet nutik…

Sveika prisijungus ir užjaučiu dėl tokios situacijos bet svarbiausia nepalūžti ir tikėti, kad sekantį kartą viskas bus gerai

3. 1 m. 3 mėn.

2018.05.21 12:11 (prieš 6 mėn.)

TheHappiest parašė:
    Aš net stebiuos, kokios panašios mūsų situacijos! Galvojom anovuliacinis, taukšt nesitikėdamos gavom kiaušus... ir net myliukas paskutinis taip pat 3dienos prieš ov…

Sveika,

Kaip tu laikaisi?

4. 2018.05.21 12:15 (prieš 6 mėn.)

Maziulka4 parašė:
    Sveika,

Sveika. Kraujuoju dar... bet atrodo šiek tiek mažiau
    Kaip tavo reikalai?

5. 1 m. 3 mėn.

2018.05.21 12:25 (prieš 6 mėn.)

TheHappiest parašė:
    Sveika. Kraujuoju dar... bet atrodo šiek tiek mažiau
    Kaip tavo reikalai?

jau skaičiuoju dienas po ov bet kažkaip manau kad nieko gero nebus... tai nuo kokio 4ienio pradėsiu gal NT gadinti, nes turiu pigiukų 10 miu, 10 vnt Tai bent kartą pradėsiu ir aš ankščiau gadinti

Grafikas: tevu-darzelis.lt/[email protected]

6. 2018.05.21 12:36 (prieš 6 mėn.)

Maziulka4 parašė:
    jau skaičiuoju dienas po ov bet kažkaip manau kad nieko gero nebus... tai nuo kokio 4ienio pradėsiu gal NT gadinti, nes turiu pigiukų 10 miu, 10 vnt :thum…

Pas tave įdomioji dalis - gadint nt

7. 1 m. 3 mėn.

2018.05.21 12:43 (prieš 6 mėn.)

TheHappiest parašė:
    Pas tave įdomioji dalis - gadint nt

Taip

8. 2018.05.21 21:08 (prieš 6 mėn.)

Kada pradejot planuot merginos po abrazijos?

9. 2018.05.21 21:10 (prieš 6 mėn.)

Keise parašė:

Po 3men ☺

1
  10. 5 mėn. 2 sav.

2018.05.21 21:29 (prieš 6 mėn.)

Keise parašė:

Kai tik gausiu Afs tyrimu atsakymus iskart ir kibsim i darbus. Sestadieni eisiu pas gine bandysiu klausti ar imanomas variantas ta pati menesi pradeti planuoti po tyrimu pasidarymo. Zinoma be ju atsakymu taip pat baisu, kad nepasikartotu....o ir laukt taip nesinori...

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras